Radaway

(3508 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
968 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
600 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1058 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1257 zł
Dostępność: dostępny
(55 opinii)
1747 zł
Dostępność: dostępny
(6 opinii)
1339 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
996 zł
Dostępność: dostępny
(15 opinii)
703 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1160 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1464 zł

O producencie Radaway

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja producenta: 3 lata

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Strona producenta: www.radaway.pl
 

Radaway – firma z zasadami

Radaway to polska firma, która działa na rynku od 2002 roku. Przedsiębiorstwo skupia się na produkcji niezawodnych rozwiązań do strefy kąpieli, które poza wysoką jakością wykonania wyróżniają się oryginalnym wzornictwem. Od samego początku funkcjonowania fabrykant postawił na zapewnienie komfortu Użytkownikom wybierającym produkty sygnowane logo Radaway. Efektem tego cennik Radaway to pula różnych możliwości gwarantujących stworzenie perfekcyjnego miejsca, zarówno pod kątem użytkowym, jak i wizualnym. Rzetelność oraz odpowiedzialna postawa ekologiczna to elementy, które wyróżniają markę Radaway na rynku. Asortyment z kolei cechują innowacyjność, niezawodność, wytrzymałość oraz bezpieczeństwo eksploatacji. Fabrykant promuje swoje produkty w kraju i za granicą, uczestnicząc w największych wydarzeniach branżowych, takich jak CERSAIE w Bolonii czy ISH we Frankfurcie. Prowadzi to do uzyskania miana lidera oraz profesjonalisty, który zaopatruje Klientów we wszystko to, co gwarantuje satysfakcję i przyjemność z kąpieli. Potwierdzeniem tego są zadowolone opinie Konsumentów.
 
 • Radaway to polska firma założona w 2002 roku,
 • Siedziba Radawy mieści się w Swarzędzu obok Poznania,
 • Kabiny Radawy to asortyment najwyższej klasy.

Kabiny Radaway pełne funkcjonalnych rozwiązań

Cennik Radaway zawiera pozycje, które pozwolą urządzić wymarzone, modne wnętrze. W ofercie producenta znajdują się kabiny prysznicowe Radaway wykonane z trwałego szkła hartowanego, które jest strażnikiem bezpiecznej eksploatacji. Materiał w razie pęknięcia rozpada się na tysiące drobnych i tępych kawałków, eliminując ryzyko okaleczenia. Rozwiązania dostępne są w różnych wariantach i rozmiarach do wyboru, co powoduje, że kabiny Radaway mogą zagościć w każdej łazience, niezależnie od jej stylu oraz metrażu. Producent oferuje zarówno modele o standardowej wielkości (80x80 cm czy 90x90 cm), jak i opcje dedykowane do przestronnych pokojów kąpielowych (np. 100x200 cm czy 90x220 cm). Prysznic Radaway to jednak nie koniec możliwości. W katalogu znajdują się również drzwi prysznicowe, ścianki, brodziki (prostokątne, półokrągłe, pięciokątne) oraz parawany nawannowe. Aby zagwarantować w pełni kompleksowe wyposażanie, Radaway wytwarza również elementy, takie jak odpływ liniowy oraz syfon do brodzika. 
 
 • Radaway oferuje bardzo zróżnicowany asortyment dedykowany do sfery kąpieli,
 • W ofercie Radaway znajdują się m.in. brodzik, parawan nawannowy, odpływ liniowy, kabina prysznicowa, czy drzwi prysznicowe i ścianki,
 • Rozwiązania dostępne są w różnych wymiarach do wyboru.

Radaway prysznice półokrągłe i ścianki walk in

Produkty Radaway uznawane są za rozwiązania słynące z wysokiej jakości oraz oryginalnego wzornictwa o ponadczasowym zarysie. Za ich wizualne atrybuty odpowiada grono utalentowanych designerów, którzy konfrontując najgorętsze trendy z wymaganiami Użytkowników, kreślą projekty będące sanitarnym połączeniem formy oraz funkcji. Nowoczesna prostota, która spotęguje modernistyczny charakter przestrzeni urządzonej w duchu współczesnych kanonów, charakteryzuje m.in. serie Radaway EOS KDJ oraz KDD-B, prysznic Radaway Essenza czy Radaway Almatea. W tonie klasycznego nurtu powstały artykuły Radaway Classic C, Radaway Torrenta KDJ 90x90 cm czy kabina Radaway Premium Plus DWJ 80x80 cm. Dużą popularnością cieszą się również modele Radaway Arta oraz Radaway Euphoria o wyraźnej minimalistycznej linii, Radaway Espera KDJ reprezentujące nowoczesny wektor, a także Radaway Idea, które będą stylistycznym kompromisem dla tych, którzy chcą urządzić modne pomieszczenie. W celu pełnej indywidualizacji obszaru kąpieli producent oferuje też możliwość zamówienia kabiny na wymiar. 
 
 • Radaway to rozwiązania w różnym stylu,
 • Producent oferuje możliwość stworzenia kabiny na wymiar,
 • Do najpopularniejszych serii Radaway należą: Radaway Arta, Radaway Essenza, Radaway Euphoria, Radaway Espera, Radaway EOS, Radaway Torrenta, Radaway Premium Plus oraz Radaway Idea.

Popularne produkty wśród naszych Klientów:
 
 • Radaway EOS KDJ oraz KDD-B
 • Kabina Radaway Torrenta KDJ 90x90
 • Prysznic Radaway Espera KDJ 100x80 oraz 120x80
 • Kabina Radaway Premium Plus DWJ 80x80
 • Radaway Idea DWJ 120x90
 • Radaway Modo Plus Kabina czarny profil

Radaway: artykuły, opinie i porady

array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia