Radaway Brodziki

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Modne brodziki Radaway

Radaway brodzik to świetnej jakości urządzenie sanitarne, które montowane jest w łazienkach urządzonych w różnym stylu. Radaway brodziki dostępne są najczęściej w klasycznym białym kolorze, lecz w asortymencie naszego sklepu internetowego można też znaleźć wyroby w innych barwach, np. czarnej. Brodziki Radaway wykonane są z wysokiej jakości materiału, dlatego podczas codziennego użytkowania nie ulegają zarysowaniom oraz odbarwieniom. Nowoczesne Radaway brodziki prysznicowe są łatwe w utrzymaniu w czystości. Podczas ich mycia nie trzeba stosować silnych, szkodliwych dla zdrowia detergentów. Niektóre z oferowanych przez nas modeli pokryte są specjalną ochronną powłoką, która zapobiega osadzaniu się kamienia i trudnego do usunięcia brudu.

  • Radaway brodziki prysznicowe oferowane są na przykład w białym i czarnym kolorze.
  • Wykonany z wysokiej jakości materiału brodzik Radaway długo zachowuje swój ładny wygląd.
  • Nowoczesny Radaway brodzik prysznicowy może być pokryty powłoką ochronną, która zapobiega osadzaniu się brudu i kamienia.

Radaway brodzik wybierany przez Kupujących

Radaway brodzik to niezbędny element wyposażenia nowoczesnej łazienki. Często wybierany jest zamiast klasycznej wanny, gdyż umożliwia wzięcie szybkiej kąpieli z możliwością ograniczenia wody do minimum, co będzie stanowiło przejaw ekologicznej postawy. Oferowane przez nasz sklep Łazienkarium.pl Radaway brodziki dostępne są w różnym kształcie, mogą one być na przykład prostokątne, kwadratowe lub półokrągłe. Tak duży wybór pozwala na znalezienie wariantu, który idealnie wypełni przestrzeń. Odpływ może być zamontowany pośrodku lub z jednej ze stron. Radaway brodzik prysznicowy może być montowany na nóżkach, bezpośrednio na podłodze lub wpuszczany w podłogę.

  • Brodzik Radaway dostępne są w różnym kształcie, mogą być między innymi prostokątne i półokrągłe.
  • Radaway brodzik prysznicowy może być głęboki lub niski.
  • Montaż brodzika Radaway nie jest skomplikowany, urządzenie może być np. stawiane bezpośrednio na podłodze lub na nóżkach.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk