Panele prysznicowe

(122 produkty)
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
1060 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
800 zł
Dostępność: dostępny
7438 zł
Dostępność: dostępny
1230 zł
Dostępność: dostępny
800 zł

O kategorii Panele prysznicowe

Panele prysznicowe to doskonałe rozwiązanie do funkcjonalnej łazienki. Nowoczesne aranżacje łazienki wykorzystują innowacyjne panele pod prysznic jako alternatywę kabin prysznicowych. Wysoka jakość wykonania i ciekawy styl dostępnych elementów wyposażenia łazienki sprawia, że wybór jest naprawdę trudny. W zależności od preferencji Klienta oferujemy panele prysznicowe ścienne oraz panele narożne, które zawierają szereg funkcji, które sprawiają, że każda kąpiel jest przyjemnością. Armatura sanitarna producentów takich jak Novellini, Excellent, Ideal Standard czy Deante, oraz wielu innych to szereg zalet, dzięki którym nowoczesna łazienka stanie się domowym SPA, wyposażonym w panel do kabiny prysznicowej, panel prysznicowy termostatyczny czy panel masażowy. Nie trzeba wychodzić z domu, by łazienka nabrała całkowicie innego znaczenia i charakteru. Praktyczna i stylowa łazienka z panelem prysznicowym, deszczownicą i elementami masującymi do Twoja tańsza wersja kabiny prysznicowej z hydromasażem. Panele prysznicowe to znakomite rozwiązania do łazienki, pełne innowacyjnych technologii i praktycznych rozwiązań, a na dodatek to piękny i elegancji design do łazienki urządzonej w nowoczesnym czy klasycznym stylu. Oferta naszego sklepu obejmuje panele prysznicowe ścienne, narożne, panele prysznicowe podtynkowe z termostatem, panele prysznicowe z mieszaczem i wiele innych elementów wyposażenia łazienki pod prysznicem.

 


Panele prysznicowe – ważny element w funkcjonalnej łazience!

Panel do prysznica to wyposażenie strefy mycia, które pełni zarówno funkcję użytkową, jak i dekoracyjną. Składają się na niego elementy takie jak deszczownica lub słuchawka prysznicowa, dysze oraz regulatory temperatury sprzyjające kreowaniu komfortowych warunków podczas kąpieli. Te sanitarne udogodnienia są także ozdobą pomieszczenia. Wszystko dlatego, że nowoczesne rozwiązania dostępne są nie tylko w wykończeniu chrom – często wykonane są ze stali, drewna czy przybierają modne kolory, w tym. m.in. biały czy czarny, co podkreśli charakter minimalistycznego lub industrialnego wnętrza. Panel natryskowy oznaczać będzie też maksymalną praktyczność, czego przykładami są panel prysznicowy narożny, który pozwoli optymalnie zagospodarować przestrzeń, panel prysznicowy z termostatem, co zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa czy panel prysznicowy z hydromasażem bądź z radiem, co zagwarantuje jeszcze większą dawkę przyjemności. W ofercie producentów takich jak Grohe, Deante, Sanplast, Hansgrohe, New Trendy czy Axor znajdują się również m.in. panel natryskowy do wanny (z wylewką wannową) czy panel podtynkowy.
 
  • Panele łazienkowe z hydromasażem dostępne są w różnych kształtach i kolorach (np. panel łazienkowy biały lub czarny),
  • Tradycyjne panele prysznicowe bez hydromasażu powoli ustępują miejsca rozwiązaniom wyposażonym w specjalne systemy sprzyjające relaksowi,
  • Do najpopularniejszych rozwiązań należą panele prysznicowe Grohe, Deante, Sanplast, New Trendy czy Hansgrohe.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia