Postumenty

(88 produktów)
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
622 zł
Dostępność: dostępny
(19 opinii)
785 zł
Dostępność: dostępny
(76 opinii)
836 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
1427 zł
Dostępność: dostępny
608 zł
Dostępność: dostępny
1090 zł
Dostępność: dostępny
781 zł
Dostępność: dostępny
265 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
400 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
770 zł
Dostępność: dostępny
171 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
930 zł
Dostępność: dostępny
1675 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
773 zł
Dostępność: dostępny
748 zł
Dostępność: dostępny
317 zł
Dostępność: dostępny
199 zł

O kategorii Postumenty

Postument to sposób na estetyczną przestrzeń w łazience. Idealnie dobrany tworzy w pomieszczeniu znakomite połączenie z umywalką, kryjąc pod swoim korpusem mało efektowne elementy umożliwiające przepływ wody.

Dziś nowoczesna łazienka musi być funkcjonalna, armatura łazienkowa pełna jest nie tylko praktycznych rozwiązań, ale kusi także stylowym designem, ceramika zachwyca kształtem, dlatego też warto poszukiwać rozwiązań, które warunkują przyjemny odbiór całości.

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości postumenty podnoszące jakość i tworzące piękny obraz łazienki. Postument pod umywalki marki Globo, Hatria, Laufen, Roca i wielu innych to zestawienie doskonałe!


Dlaczego warto kupić postument pod umywalkę?

Postument ma wiele zalet – zarówno tych praktycznych, jak i estetycznych. Może kojarzyć się głównie z łazienkami urządzonymi w stylu retro, jednak współcześnie element ten coraz częściej wraca do łask, zamieniając się w dekorację przestrzeni. To rodzaj obudowy, która maskuje niezbyt atrakcyjne przyłącza instalacyjne umywalki i z powodzeniem zastępuje szafkę. Pod powierzchnią produktu ukryjemy nieestetyczne rury oraz syfon. Jego obecność ma też funkcjonalne znaczenie, istotne z technicznego punktu widzenia – postument pod umywalkę służy bowiem do podtrzymania cięższych sanitariatów, zwłaszcza tych wykonanych z ceramiki. Taka podpora zagwarantuje bezpieczeństwo oraz zapewni sprawny montaż. Podczas wyboru należy jednak pamiętać, aby zdecydować się na alternatywy, które będą dobrze dopasowane do kształtu umywalki, posiadają odpowiedni rozmiar (taki, by instalacja wodno-kanalizacyjna mogła się pod nim bez trudu zmieścić) oraz wykazują optymalną nośność.
 
  • Postument tzw. kolumna Pod umywalkę spełnia funkcje praktyczne i dekoracyjne,
  • Służy do ukrycia elementów takich jak rury czy syfon,
  • Postument pod umywalkę powinien zapewniać odpowiednią nośność.

Umywalka z postumentem – do jakiego stylu będzie pasować?

Umywalka z postumentem z reguły kojarzy się z wystrojem inspirowanym minioną epoką. Tego typu rozwiązania zazwyczaj podkreślają klimat retro, budują elegancki charakter klasyki, niekiedy też potęgują luksusowy wydźwięk aranżacji w stylu glamour, zwłaszcza jeśli postawimy na nietuzinkowe modele wykończone w złocie lub chromie. Ich dekoracyjna rola jest nieoceniona, dlatego warto dopasować produkt do stylistyki wnętrza! Nowoczesne postumenty do umywalki będą wyróżniać się prostą formą oraz bezpretensjonalnym wzornictwem, pozbawionym dekoracyjnych detali. W aranżach vintage zdecydowanie lepiej sprawdzą się niebanalne alternatywy wzbogacone o rzeźbienia, misterne akcenty oraz oryginalne przejścia. Muszą one ściśle korespondować z wyglądem ceramiki, przez co będą stanowić idealnie dobraną parę. Bardzo często w ofertach wielu producentów znaleźć można postumenty dedykowane do określonych serii, co zasadniczo ułatwia zadanie, jeśli chodzi o stworzenie fenomenalnej oprawy wnętrza.
 
  • Postument pod umywalkę  umiejętnie podkreśli charakter aranżacji,
  • Nowoczesne postumenty wyróżniają się prostą konstrukcją pozbawioną dekoracyjnych akcentów,
  • Postument retro tzw. noga pod umywalkę powinien ściśle korespondować z wyglądem ceramiki,
  • Oryginalne postumenty znaleźć można w ofertach renomowanych producentów takich jak: Kerasan, ArtCeram, Villeroy&Boch, Duravit czy Cersanit.
array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia