Obudowy do wanien

(355 produktów)

O kategorii Obudowy do wanien

Zastanawiasz się czym obudować wannę? Szukasz idealnego sposobu, by łazienka była funkcjonalna, a zarazem nowoczesna i stylowa? W ofercie naszego sklepu znajdziesz obudowy do wanny prostokątnej, narożnej, owalnej czy okrągłej. Bogaty asortyment pozwoli dobrać odpowiednie parametry i wybrać produkt, który spełni Państwa oczekiwania. Obudowy wanny Duravit, Excellent, Koło, Riho, Roca i wielu innych to rozwiązanie dla tych, którzy cenią wygodę i piękno. 
 

Jakimi zaletami wyróżniają się gotowe panele boczne i frontowe?

Gotowa obudowa wannowa to praktyczna alternatywa dla zabudowy płytkami ceramicznymi, drewnem czy betonem komórkowym. W przypadku tradycyjnych metod musimy liczyć się z czasochłonnością oraz większym nakładem środków finansowych, często też koniecznością współpracy z profesjonalnymi ekipami budowlanymi. Gotowe rozwiązanie nie dość, że jest znacznie tańsze, to pozwala także na szybki, sprawny i samodzielny montaż oraz demontaż, a także służy w celu ukrycia mało estetycznych przyłączy. Specjalne panele frontowe oraz boczne – dedykowane do konkretnych wanien z ofert renomowanych producentów – zapewniają stały dostęp do syfonu oraz instalacji wodnych. Na wypadek wystąpienia jakiejkolwiek awarii wystarczy zdjąć przymocowany element, naprawić usterkę, a następnie ponownie zainstalować produkt. Obudowy do wanien wyróżniają się także dużą różnorodnością, jeśli chodzi o wzory oraz kolory, dzięki czemu dopasujemy wariant do naszych oczekiwań stylistycznych, a tym samym stworzymy perfekcyjną łazienkę.
 
  • Gotowe obudowy do wanien są tanie i łatwe w montażu,
  • Obudowa wannowa zapewnia stały dostęp do elementów instalacyjnych,
  • Obudowy wannowe dostępne są w różnych kolorach i kształtach do wyboru.

Jakie obudowy do wanien dostępne są na rynku?

Gotowe obudowy do wanny to zbiór rozwiązań, które cechuje duża różnorodność. Dostępne produkty występują w bogatej gamie kolorystycznej, dzięki czemu z łatwością dopasujemy je do charakteru łazienki. Elementy te mocowane są na specjalnych łącznikach bądź zatrzaskach znajdujących się na krawędzi wanny lub ściany. Osłony najczęściej występują w białym odcieniu, dzięki czemu razem z wanną tworzą integralną całość, jednak w dobie odważnych, tonalnych połączeń oraz stosowania naturalnych motywów, producenci często oferują też panele boczne oraz frontowe w modnych odcieniach lub o powierzchniach imitujących naturalne struktury drewna, betonu czy kamienia. Takie propozycje znakomicie pasują do wnętrz urządzonych pod dyktando nowoczesnych kierunków aranżacyjnych. Największą popularnością cieszą się uniwersalne lub regulowane obudowy akrylowe. Materiał ten jest wytrzymały na działanie czynników chemicznych i mechanicznych, a także jest łatwy do utrzymania w czystości i stanowi estetyczne zwieńczenie całości.
 
  • Panele do wanien najczęściej wykonane są z akrylu,
  • Obudowy akrylowe są wytrzymałe, trwałe i łatwe do utrzymania w czystości,
  • Wysokiej jakości obudowy wannowe znajdziemy w ofertach Excellent, Kaldewei, Poolspa, Duravit oraz Novellini.
 
array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia