Baterie Bidette

Cofnij do: Baterie
Strona:
Filtry
Strona:
Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu


Zobacz również:
 

Bateria bidette, bidetka – czyli praktyczny element w łazience

Dylematem właścicieli niewielkiej łazienki jest nie tylko spór dotyczący tego, czy zamontować wannę, czy jednak prysznic. Poważnym problemem jest również, to czy kupić bidet! Z reguły wnętrze wyposażamy w praktyczną miskę WC, rezygnując z urządzenia do podmywania. Kompromisem w tym przypadku może być jednak bateria Bidette. W sanitarnej nomenklaturze rozwiązanie ma wiele nazw – np. bateria umywalkowa ze słuchawką bidetową, Bidette, bateria bidetka, zestaw natryskowy higieniczny czy bateria z bidettą. Tymi terminami określa się specjalny rodzaj rączki typu Bidetta przypominającej słuchawkę prysznicową, zamontowanej w sąsiedztwie toalety. Elastyczny wąż pozwala na skorzystanie ze strumienia, siedząc na WC, a więc montaż bidetki eliminuje konieczność instalacji bidetu, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej świeżości i higieny okolic intymnych. Bidette sprawdzi się w przestrzeni o ograniczonym metrażu, gdzie nie ma miejsca na dwa urządzenia sanitarne jednocześnie. 
 
 • Bidetka to armatura z osobnym natryskiem, która zastępuje funkcje bidetu,
 • Baterie w zależności od rodzaju określa się terminami takimi jak m.in. Bideta, bateria bidetka, zestaw higieniczny czy bateria bidetowa z wyciąganą wylewką,
 • Bidetka sprawdzi się w małych łazienkach, zwłaszcza w jako bateria umywalkowo bidetowa.

Jaka bateria bidetka będzie najlepsza?

Bidetka, podobnie jak bateria bidetowa, wyróżnia się szerokim zróżnicowaniem nie tylko w zakresie stylu, lecz także typu montażu. W tej kategorii znajduje się bowiem zarówno armatura stojąca, jak i bidetta podtynkowa oraz natynkowa. Jeśli sedes umieszczony jest obok umywalki, praktyczną propozycją okazuje się bateria umywalkowo-bidetowa z rączką natrysku. Wówczas dzięki intuicyjnym przełącznikom możliwe jest sterowanie źródłem wypływu wody wedle własnych preferencji. Taka bateria umywalkowa z rączką bidetową sprawdzi się też podczas innych zadań, jak mycie większych przedmiotów czy opłukiwanie butów. Innym wariantem może być zestaw podtynkowy z rączką typu Bidetta zainstalowany w pobliżu muszli klozetowej. Pluralizm możliwości dotyczy również stylu bidetki. Rozwiązania dostępne są nie tylko w popularnym wykończeniu w kolorze chrom, lecz także w barwnych alternatywach, które zamienią się w nietuzinkową dekorację przestrzeni. Bidetta czarna czy biała stanie się niebanalnym dopełnieniem klimatu wnętrza!
 
 • Bateria umywalkowa ze słuchawką bidetową to praktyczne dopełnienie łazienki,
 • Bidetki podtynkowe dostępne są w różnych kolorach do wyboru, najczęściej wybierana jest bideta czarna oraz bidetta złota
 • Jeśli chodzi o typ montażu, baterie podzielone są na podtynkowe, natynkowe oraz stojące. 
 • Bidetka może być wykorzystana jako bateria bidetowa do wc

Baterie ze słuchawką typu bidette, czyli bateria bidetowa z wyciąganą wylewką

Bateria Bidetta zastępuje bidet, więc nie musimy martwić się o zagwarantowanie miejsca na kolejną, ceramiczną misę, która spełni higieniczne potrzeby związane z zapewnieniem czystości. Montaż rozwiązania pozwoli odświeżyć się zaraz po skorzystaniu z toalety. Produkt znakomicie sprawdzi się w niewielkiej łazience, w której metraż jest sporym ograniczeniem. Brak konieczności instalacji osobnego urządzenia do podmywania to oszczędność cennej powierzchni, bez uszczerbku na wygodzie Użytkowników. Zalety baterii typu Bidette związane są jednak także z bardziej funkcjonalnymi zadaniami. Elastyczny i długi wąż czy wyciągana wylewka usprawnią wiele domowych czynności, polegających, chociażby na sprzątaniu łazienki, opłukiwaniu zabłoconych butów bez potrzeby wrzucania ich do umywalki czy umyciu dużych przedmiotów, które nie mieszczą się w kuchennym zlewie. Asortyment dostępny jest w ofertach wielu renomowanych producentów, takich jak Omnires, Grohe, Hansgrohe, Kludi, Tres czy Oras. Poszczególne warianty wyróżniają wysoka jakość oraz designerski wygląd. 
 
 • Bidetka przyda się podczas sprzątania łazienki – ułatwi mycie i opłukiwanie,
 • Montaż baterii Bidette to oszczędność miejsca,
 • Bidetka Grohebidetka Omnires oraz bidetka Kludi cieszą się największym zainteresowaniem na rynku,
 • Bidetki można również znaleźć w ofercie producentów: Oras, Kludi, Tres i Hansgrohe.

Populane produkty:
 
 • Bidetta Oras Vega 1806F
 • Hansgrohe Focus i Logis Bidette
 • Tres Max bateria bidetowa podtynkowa 1.34.123
 • Bateria bidetowa Grohe Eurosmart Cosmopolitan 23125000
 • Bidetówka Oras Optima

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk