Kabiny prysznicowe

(7503 produkty)

Prysznic kabinowy to popularne rozwiązanie dla właścicieli łazienek o małym metrażu, w których opcja zamontowania wanny jest niemożliwa lub mocno ograniczona. Idealnie wypełni nawet miniaturowe wnęki, tym bardziej, że na rynku dostępnych jest mnóstwo opcji zwiększających ergonomię tego rozwiązania: od drzwi przesuwnych po drzwi uchylne do środka kabiny.

  • Prysznic doskonale pasuje zarówno do łazienek klasycznych, jak i nowoczesnych.
  • To świetna propozycja dla amatorów szybkich kąpieli.
  • Prysznic wybierany jest najczęściej do małych łazienek jako mniejsza i praktyczna alternatywa dla wanny.

Jaki prysznic łazienkowy wybrać?

W pierwszej kolejności należy zdecydować pomiędzy prysznicem z brodzikiem a prysznicem bezbrodzikowym. Jakie są zalety obu rozwiązań? Wersja z brodzikiem zwiększa możliwości wykorzystania kabiny. Brodzik, zależnie od rozmiaru, może bowiem posłużyć do wykąpania dziecka lub psa, szybkiego prania ręcznego bądź namoczenia bielizny. Zwykle w prysznicach brodzikowych mamy też wygodne siedzisko, dzięki któremu kąpiel staje się bardziej bezpieczna i przyjemna. Prysznic bezbrodzikowy lepiej sprawdzi się z kolei dla wszystkich tych, którym trudność sprawia wejście do wanny czy wysokiego brodzika. Mowa o osobach starszych, nie w pełni sprawnych ruchowo, a także o dzieciach i kobietach w ciąży. W tym rodzaju kabiny łatwiej też o utrzymanie czystości ze względu na mniejszą liczbę zakamarków, w których osiada brud. Wersja bez brodzika jest polecana do małych łazienek, ponieważ optycznie powiększa przestrzeń, podczas gdy brodzik może nieco przytłaczać pomieszczenie.

  • Do swojej łazienki można wybrać prysznic z brodzikiem lub bez.
  • Prysznic bezbrodzikowy świetnie sprawdza się dla osób starszych oraz rodzin z małymi dziećmi.
  • Prysznic bez brodzika pozwala optycznie powiększyć przestrzeń w małej łazience.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj prysznica łazienkowego wybierzemy, należy przede wszystkim postawić na solidną markę. U nas znajdą Państwo najlepsze kabiny prysznicowe marek Koło, Sanplast,  Huppe, Novellini i wielu innych. Szeroki wybór kształtów - od kabin prostokątnych, po owalne, pentagonalne i ścianki prysznicowe - sprawią, że łazienka w Państwa domu stanie się wyjątkowa. Prócz pryszniców kabinowych oferujemy także elektronikę prysznicową, która dopełni idylli kąpieli i wprowadzi osobliwy nastój, a także siedziska prysznicowe, gwarantujące komfort.

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia