Ścianki prysznicowe i Walk-in

(5283 produkty)
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
888 zł
Dostępność: dostępny
(34 opinie)
1488 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1152 zł

O kategorii Ścianki prysznicowe i Walk-in

Ścianki prysznicowe

Ścianka prysznicowa to łatwy, a przy tym wyjątkowo estetyczny sposób na wydzielenie przestrzeni, w której bierzemy prysznic. Ten element wyposażenia łazienki znacząco podnosi atrakcyjność pomieszczenia, pozwala też na wprowadzenie do wnętrza nowoczesnego stylu, a przezroczysta czy też szklana ścianka do prysznica daje także możliwość rozjaśnienia ciemnego pokoju kąpielowego.

 


Ścianki prysznicowe znanych marek

Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, które warunkują wysoki komfort oraz styl. Ścianki prysznicowe w naszej ofercie to sposób zarówno na funkcjonalną przestrzeń, jak i stylowe wnętrze w nowoczesnym designie. Znakomite materiały i innowacyjne technologie w postaci powłok zabezpieczających, srebrnych profili i innych elementów to propozycja sanitarnych mistrzów produkujących kabiny prysznicowe: Huppe, Kermi, Novellini, Ronal i wielu innych. Zależy nam, by dostarczać Państwu wyłącznie sprawdzone produkty, tworzone według najwyższych standardów, z dbałością o szczegóły, łączące w sobie funkcjonalność i estetykę. Dlatego współpracujemy z uznanymi producentami o ugruntowanej pozycji na rynku i wielu pochlebnych opiniach konsumentów. Nasze produkty utrudniają osadzanie się na nich kamienia, ułatwiają za to czynności pielęgnacyjne. Mogą Państwo łączyć ze sobą poszczególne ścianki prysznicowe, tworząc w ten sposób unikalny kącik kąpielowy, uwzględniający Wasze preferencje i warunki logistyczne łazienki. Posiadamy także ścianki boczne do montażu z parawanem wannowym.

  • Zakup osobnej ścianki prysznicowej daje dowolność w urządzeniu łazienki, czyniąc ja oryginalną i dopasowaną do Państwa potrzeb przestrzenią.
  • Warunkiem udanego zakupu ścianki prysznicowej jest wybór sprawdzonego producenta.

W ofercie posiadamy dwa rodzaje ścianek prysznicowych: Walk-in oraz z powłoką. Czym się charakteryzują?
 


Ścianka prysznicowa Walk-in - co to takiego?

Coraz częstszym wyborem są także wejścia Walk-in, które nie tylko wyglądają perfekcyjnie, dodając uroku i elegancji każdej łazienki, ale także ułatwiają korzystanie z prysznica, spełniając tym samym wymagania każdego Klienta. Walk-in to taka ścianka prysznicowa, która montowana jest jako przesłona czy też rodzaj parawanu, oddzielający prysznic od reszty łazienki. Montowana jest zwykle w rogu pomieszczenia, tworząc tym samym połowicznie osłoniętą przestrzeń kąpielową. Jako wejście pozbawione żadnych progów i dodatkowych elementów montażowych doskonale nadaje się do używania przez osoby starsze i niepełnosprawne. Zwiększa też bezpieczeństwo kąpieli w rodzinach z małymi dziećmi. Szczególnie dużą popularnością cieszą czarne ścianki prysznicowe walk-in, które dodają wnętrzu maksimum elegancji i przełamują biel, która często jest kolorem dominującym w łazience. Aby spełniała swoją funkcję, ścianka musi być wykonana z najlepszych materiałów, dlatego zapraszamy do zakupy do Łazienkarium, gdzie mają Państwo gwarancję jakości i bezpieczeństwa.

  • Ścianka prysznicowa typu walk-in to stylowe i zarazem bezpieczne rozwiązanie do każdej łazienki.
  • Czarne ścianki prysznicowe walk-in to sposób na oryginalne i nowoczesne wnętrze.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia