Półpostumenty

(85 produktów)
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
265 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
737 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
817 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
805 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
340 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
536 zł
Dostępność: dostępny
575 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
261 zł

O kategorii Półpostumenty

Półpostument to sposób na estetyczną przestrzeń w łazience. Idealnie dobrany tworzy w pomieszczeniu doskonałe połączenie z umywalką, kryjąc pod swoim korpusem mało efektowne elementy umożliwiające przepływ wody.

Dziś nowoczesna łazienka musi być funkcjonalna, armatura łazienkowa pełna jest nie tylko praktycznych rozwiązań, ale kusi także stylowym designem, ceramika zachwyca kształtem, dlatego też warto poszukiwać rozwiązań, które warunkują przyjemny odbiór całości.

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości półpostumenty podnoszące jakość i tworzące piękny obraz łazienki. Półpostument pod umywalki marki Globo, Hatria, Laufen, Roca i wielu innych to zestawienie doskonałe!


Dlaczego półpostument pod umywalkę to dobry wybór?

Półpostument to konstrukcja, której głównym zadaniem jest ukrycie niezbyt atrakcyjnych przyłączy wodno-kanalizacyjnych. Za jego powierzchnią z reguły schowane są rury oraz syfon. Rozwiązanie jest dobrym pomysłem na łazienkę, w której nie ma miejsca na montaż szafki podumywalkowej. Produkt sprawdzi się jednak nie tylko na niewielkim metrażu, lecz także w przestronnym pokoju kąpielowym. To również znakomita alternatywa dla tych, którzy nie chcą zdecydować się na wyeksponowany na zewnątrz syfon ozdobny. Krótko mówiąc, półpostument odgrywa zarówno rolę dekoracyjną, jak i praktyczną. Jego funkcjonalność odnosi się też do łatwości z czyszczeniem powierzchni. Z racji tego, że półpostument pod umywalkę nie zabiera cennej przestrzeni na posadzce, bez problemów można umyć płytki i usunąć wszelkie zabrudzenia. Podczas zakupu należy jednak pamiętać o tym, aby wybrać wariant, który w pełni zakryje instalację odpływową oraz będzie dopasowany do kształtu ceramiki.
 
  • Półpostument służy do ukrycia przyłączy wodno-kanalizacyjnych,
  • Rozwiązanie zamaskuje syfon oraz rury,
  • Produkt może być też dekoracją przestrzeni.

W jakim stylu sprawdzi się umywalka z półpostumentem?

Półpostument, podobnie jak postument, może stać się ozdobą wystroju, dlatego warto dobierać produkt, uwzględniając jego cechy wizualne. Inne rozwiązanie będzie pasować do łazienki w stylu industrialnym, a inne do tej urządzonej pod dyktando kierunku rodem z przeszłości. We współczesnych projektach, opartych na zasadzie redukcji i designerskiej prostocie, najlepiej sięgnąć po nowoczesne półpostumenty. Będą one wyróżniać się bezpretensjonalną linią i brakiem detali, które mogłyby wprowadzać chaos. Ich owalna lub prostokątna bryła będzie ściśle nawiązywać do kształtu wybranych rozwiązań sanitarnych jak wisząca miska WC czy wanna. We wnętrzu retro, vintage i glamour zdecydowanie bardziej sprawdzą się oryginalne warianty, podkreślone przez subtelne frezowania, dekoracyjne niuanse czy wyraźne rzeźbienia. Żeby zagwarantować pełną spójność, wielu renomowanych producentów (m.in. Villeroy & Boch, Koło, Laufen czy Duravit) w swojej ofercie posiada stylistycznie dopasowane umywalki i półpostumenty.
 
  • Nowoczesny półpostument wyróżnia się prostą konstrukcją,
  • Półpostument w stylu retro cechują dekoracyjność oraz niebanalny kształt,
  • Ciekawe rozwiązania znaleźć można w ofertach producentów, takich jak Villeroy & Boch, Koło, Laufen czy Duravit.
array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia