Baterie prysznicowe natynkowe

(1222 produkty)
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
732 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
4003 zł
Dostępność: dostępny
(31 opinii)
1135 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
850 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
246 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
3293 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
2280 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
1287 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
784 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
822 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
985 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1761 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1058 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1315 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1750 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2787 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
621 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1349 zł

O kategorii Baterie prysznicowe natynkowe

Baterie prysznicowe natynkowe dla ludzi ceniących piękno i wygodę. Wysokiej jakości materiały i innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że każda kąpiel to celebracja chwili. Orzeźwiający, zimny prysznic czy rozgrzewający strumień gorących kropel? Stwórz we wnętrzu Twego domu łazienkę marzeń. Zainspiruj się piękną linią i fascynującymi kształtami. Baterie prysznicowe  natynkowe to pomysł na ciekawe wnętrze i dopełnienie prysznicowych przestrzeni. Jeśli szukasz rozwiązań pod prysznic, jesteś we właściwym miejscu! Znajdziesz tu bogatą ofertę baterii prysznicowych do montażu na ścianie, dzięki którym Twoja łazienka będzie wyjątkowa. Zachwyć się armaturą sanitarną najwyższej klasy! Bateria natryskowa, bateria termostatyczna, bateria jednouchwytowa i wiele innych baterii prysznicowych, za sprawą których każda łazienka będzie idealna, a prysznic będzie dopełnieniem szczęścia i stylowych przestrzeni. Nowoczesne baterie prysznicowe, baterie prysznicowe w stylu retro oraz baterie prysznicowe do klasycznych aranżacji to oferta, którą znajdziesz u nas!

 

Baterie prysznicowe natynkowe – praktyczność i estetyka w jednym

Bateria to podstawowy element każdej łazienki. Nie może jej zabraknąć w strefie mycia, gdzie tworzy niezastąpiony duet z umywalką. Jest obowiązkowa w obszarze wanny i prysznica, gdzie odpowiada za wykreowanie idealnych warunków sprzyjających odprężającym kąpielom. Tam, jednym z rodzajów dostępnych rozwiązań jest bateria prysznicowa natynkowa. To produkt łatwy w montażu, niesprawiający trudności w usuwaniu zanieczyszczeń i niegenerujący kłopotów w razie wystąpienia jakichkolwiek awarii. Armatura wzbogacona o jeden lud dwa uchwyty – w zależności od preferencji Użytkowników oraz charakteru wnętrza. Baterie prysznicowe ścienne jednouchwytowe reprezentują nowoczesny kanon urządzania. Pokrętło służy do regulacji zarówno temperatury, jak i ciśnienia wody. Baterie dwuuchwytowe z kurkami do ciepłego i zimnego strumienia to natomiast nie lada gratka dla fanów klasyki. Nowatorskim rozwiązaniem w tej dziedzinie są również baterie termostatyczne, które pozwalają na precyzyjną modulację temperatury i zapobiegają możliwości wystąpienia oparzeń, co istotne zwłaszcza wtedy gdy z łazienki korzystają osoby starsze lub dzieci. 
 
  • Baterie prysznicowe ścienne to praktyczny element strefy kąpieli,
  • Baterie prysznicowe natynkowe podzielić można na baterie jednouchwytowe oraz dwuuchwytowe,
  • Praktycznym i bezpiecznym rozwiązaniem jest bateria prysznicowa termostatyczna.

Baterie prysznicowe do każdej łazienki!

Styl łazienki determinuje wybory dotyczące najważniejszych rozwiązań takich jak armatura, ceramika czy meble. Odpowiednio dopasowane produkty potrafią nakreślić we wnętrzu klimat, który pozwoli maksymalnie się odprężyć i zaznać nieco relaksu po ciężkim dniu w pracy. Dlatego też w ofertach wielu renomowanych producentów, takich jak Grohe, Hansgrohe, Kludi, Omnires, Tres, Oras, KFA czy Axor znajduje się asortyment wyróżniający się niebanalnym wyglądem. Największą popularnością cieszą się nowoczesne baterie prysznicowe. Ich kwadratowe i prostokątne kształty tworzą aurę surowości i korespondują z pofabrycznym wystrojem. Klasyczne baterie to z kolei miks owalnych form i subtelności podkreślającej naturalne motywy, a baterie natynkowe retro zamieniają się w ozdobę pomieszczenia za sprawą nietuzinkowych pokręteł oraz designerskich słuchawek. Zróżnicowanie to obejmuje także kolor! Hitem ostatnich lat są czarne baterie łazienkowe, które pasują do wnętrz opanowanych przez industrialne i modernistyczne inspiracje. Ich poważnymi konkretami są modele białe lub złote. Pierwsze sprawdzą się w aranżu total white, drugie natomiast spotęgują luksusowy wymiar łazienki glamour. 
 
  • Baterie prysznicowe natynkowe dostępne są w różnych stylach,
  • Ciekawym rozwiązaniem jest kolorowa bateria pod prysznic,
  • Najpopularniejsze propozycje znajdują się w ofertach firm: Grohe, Hansgrohe, Kludi, Omnires, Tres, Oras, KFA czy Axor.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia