Przyciski spłukujące

(956 produktów)
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
218 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
349 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
384 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
890 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
239 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1582 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
1348 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1699 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
277 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
504 zł
Dostępność: dostępny
301 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
880 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
330 zł
Dostępność: dostępny
(10 opinii)
160 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
379 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
665 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1173 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
430 zł

O kategorii Przyciski spłukujące

Do stworzenia idealnej toalety potrzeba niezawodnego przycisku spłukującego, wysokiej jakości ceramiki i doskonałych rozwiązań armatury sanitarnej, by wnętrze zyskało niepowtarzalnego charakteru. Obecnie przycisk do WC to nie tylko ergonomia i wygoda podczas użytkowania, ale i design.

Znakomite projekty przycisków Geberit, Jomo, Grohe czy Tece dostępne na naszej stronie z idealnie dobraną miską klozetową prezentują się nowocześnie i stylowo.

Dla zapewnienia maksymalnej higieny i komfortu dostępne są także przyciski bezdotykowe, które swobodnym ruchem dłoni wprawiają w ruch strumień wody. Na naszej stronie znajdą Państwo przyciski do WC wykonane w różnych stylach i trendach, od klasycznych po nowoczesne i retro, by idealnie dopasować je do wnętrza.

 
Zobacz również:
 

Jaki przycisk do spłuczki wybrać?

Podwieszana miska WC to obecnie jedno z najczęściej nabywanych rozwiązań do łazienki. Jest praktyczna, estetyczna (dzięki zamaskowaniu wszelkich przyłączy instalacyjnych) oraz higieniczna, zwłaszcza jeśli wybierzemy wariant pozbawiony kołnierza wewnętrznego. Jednak wybór toalety podwieszanej to zaledwie początek drogi, jaką musimy przebyć do stworzenia idealnego wnętrza. Istotnym elementem w procesie kreacji pomieszczenia jest również  przycisk do spłuczki (podtynkowej, kompaktowej i ceramicznej). To element niezależny, z reguły kupowany osobno, dlatego ważne jest, aby był on kompatybilny ze stelażem. Podczas zakupów warto sięgnąć po produkty renomowanych producentów, takich jak Geberit, Koło, Villeroy & Boch, Viega czy Tece, którzy oferują wysoką jakość, a także wydłużoną gwarancję. Co poza marką powinno się liczyć? Funkcje! Przyciski spłuczki dzielimy na kilka kategorii. Jedną z nich są przyciski jednofunkcyjne. Są one tanie, ale i mało ekonomiczne, gwarantują zużycie wody na jedno spłukanie od 5 do nawet 9 litrów. Najczęściej wybieranym wariantem są przyciski dwufunkcyjne (podwójne), podzielone na dwie części, gdzie uruchomienie każdej z płytek zużywa określoną ilość wody, np. 3/6 l. Oprócz tego w ofercie sklepów znajdziemy przyciski do spłuczki podtynkowej z funkcją STOP oraz przyciski elektroniczne, działające na podczerwień.
 
  • Przyciski spłukujące podwójne to najczęściej wybierane rozwiązania,
  • Przyciski wc uruchamiające na podczerwień to gwarancja jeszcze większej higieny w łazience,
  • Płytki uruchamiające z funkcją STOP pozwalają zatrzymać strumień wody w dowolnym momencie,
  • Najlepsze modele to: przyciski Geberit, Tece przycisk, Villeroy & Boch, Viega czy przycisk Grohe,
  • Niezależnie od tego, czy przyciski przeznaczone są do spłuczki podtynkowej, kompaktowej, czy ceramicznej - można je zmieniać w zależności od preferencji estetycznych.

Czy płytki uruchamiające są dekoracją wnętrza?

W łazience każdy detal ma znacznie, również ten, którym jest przycisk spłukujący! Na rynku znajdziemy m.in. modele z tworzywa sztucznego oraz warianty ze stali nierdzewnej, szklane czy chromowane. Produkty te dostępne są w wielu kształtach i kolorach do wyboru. W przestrzeni, gdzie przeważają kąty proste i regularne linie, zwieńczeniem wystroju będą płytki kwadratowe lub prostokątne. To one znakomicie uzupełnią aranżację podporządkowaną nowoczesnym regułom urządzania. Z kolei w pomieszczeniu o bardziej klasycznym zarysie, z przewagą zaokrąglonych linii, najlepiej sprawdzą się przyciski okrągłe oraz owalne. Wpływ na postrzeganie całości będzie miał też kolor! W ostatnich sezonach chromowane warianty z powodzeniem wypierają przycisk spłukujący czarny lub biały. Takie alternatywy pasują nie tylko do łazienki monochromatycznej, lecz także tej, która reprezentuje niebanalne trendy: modernizm, minimalizm, loft czy scandi.
 
  • Przyciski spłukujące są gwarancją spójnego i estetycznego wystroju,
  • Przycisk do geberitu spłukujący czarny wyróżni się na tle białych płytek,
  • Biały przycisk do wc spłukujący może być elementem wystroju wnętrza „total white”.
 
array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia