Przyciski Spłukujące Czarne

Cofnij do: Toalety
Strona:
Filtry
Strona:


Przyciski spłukujące czarne, czyli estetyczne uzupełnienie stelaża

Przyciski spłukujące czarne to jedyne elementy stelaża podtynkowego, które są widoczne z zewnątrz. Umieszcza się je tuż nad misą na takiej wysokości, aby nie utrudniały codziennego użytkowania czy samoczynnego włączania się pod wpływem kontaktu z deską. Głównym aspektem, który bierze się pod uwagę podczas zakupu, jest walor estetyczny. Przycisk spłukujący czarny jest elegancki, ma matową lub połyskującą powierzchnię i najczęściej prostokątny kształt. Guziki są ze sobą spójne estetycznie, mogą być okrągłe lub także mieć proste linie. Najczęściej różnią się od siebie wielkością, aby łatwiej było zdecydować, jakim strumieniem spłukiwać wodę w toalecie. Przyciski mogą mieć też inny odcień na czarnym tle, np. chromowany.

  • Przycisk spłukujący czarny mat prezentuje się nowocześnie i elegancko.
  • Można też zdecydować się na powierzchnię połyskującą, która dodatkowo odbija światło.
  • Warto wybrać kształt i wymiar do wielkości wnętrza.

Przyciski spłukujące czarne – jak je wybrać?

Czarny przycisk spłukujący najczęściej pozwala na korzystanie z dwóch objętości spłukiwania wody – mniejszej i większej. To wpływa na wygodę, a także oszczędzanie na co dzień. Spłukiwanie odbywa się poprzez naciśnięcie przycisków, ale nie tylko. Nowoczesne rozwiązania z oferty Łazienkarium.pl pozwalają też na zbliżenie dłoni do powierzchni, aby automatycznie uruchomić wodę. Przyciski spłukujące czarne mają wtedy gładką i elegancką powierzchnię, bez widocznych guzików. Wśród nowoczesnych rozwiązań są też powłoki antybakteryjne oraz ułatwiające czyszczenie. Aby dobrać idealny przycisk spłukujący czarny mat, koniecznie trzeba sprawdzić kompatybilność z danym systemem podtynkowym.

  • Przycisk spłukujący czarny mat ma najczęściej budowę dwufunkcyjną, aby decydować o ilości wody spłukującej.
  • Nowoczesne rozwiązania pozwalają na działanie bezdotykowe.
  • Przed wyborem konkretnego przycisku, trzeba sprawdzić jego kompatybilność z konkretnym systemem podtynkowym. Najlepiej wybierać produkty od tego samego producenta.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk