Brodziki

(4566 produktów)
Dostępność: dostępny
(22 opinie)
2079 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
600 zł
Dostępność: dostępny
(30 opinii)
1280 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1192 zł
Dostępność: dostępny
(16 opinii)
2023 zł
Dostępność: dostępny
1222 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
785 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
502 zł
Dostępność: dostępny
(19 opinii)
703 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
869 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
529 zł
Dostępność: dostępny
1601 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
840 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
820 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2335 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
1496 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
697 zł

Jak wybrać idealny brodzik prysznicowy?

Istnieje co najmniej kilka aspektów, które warto rozważyć przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na trwałość, praktyczność oraz jakość, by zapewnić maksymalnie długą eksploatację. Każdemu zależy przecież na tym, by zakupić produkt, który posłuży całej rodzinie przez wiele lat. W zależności od dostępnej powierzchni pod uwagę musimy wziąć kształt oraz rozmiar. Nie bez znaczenia są także osobiste preferencje kupującego. Jeśli szczególnie podoba się Państwu wersja pięciokątna albo wyjątkowo upodobali Państwo sobie brodzik prysznicowy półokrągły, nic nie stoi na przeszkodzie, by właśnie taki model z naszej oferty wybrać do swojej łazienki.
 
Obecnie odchodzi się od stwierdzenia, że brodzik i kabina prysznicowa to synonimy małej łazienki. Coraz częściej piękne tafle szkła z doskonałym brodzikiem u podstawy zdobią przestronne metraże pokoju kąpielowego. Kluczem jest tutaj wybór odpowiedniej wielkości brodzika. Również taki parametr jak głębokość wizualnie wpływa na to, jak brodzik prysznicowy prezentuje się w łazience - czy optycznie ją powiększa czy wręcz przeciwnie - przytłacza przez swoją nieproporcjonalność.
 
  • Brodzik to praktyczne rozwiązanie, zapobiegające rozchlapywaniu się wody w łazience.
  • Wybierając brodzik prysznicowy, należy uwzględnić jego wielkość i głębokość.

Brodziki prysznicowe - nasza oferta

W Łazienkarium znajdą Państwo brodziki do kabin prysznicowych renomowanych firm funkcjonujących na sanitarnym rynku, które gwarantują wysoką jakość produktów. Oferujemy brodziki prostokątne, brodziki półokrągłe, brodziki łazienkowe pentagonalne czy koliste, które doskonale będą prezentować się w nowoczesnych lub klasycznych aranżacjach. Można u nas zamówić także brodzik do prysznica prostokątny w wersji asymetrycznej — to doskonałe rozwiązanie do mało ustawnych łazienek, w których liczy się wykorzystanie każdego centymetra. Dzięki takim rozwiązaniom możemy optymalnie wypełnić przestrzeń, nie musząc ograniczać powierzchni brodzika. Wśród dostępnych materiałów proponujemy produkty akrylowe, ceramiczne, ze stali, szkła lub konglomeratu. Mogą więc Państwo podjąć decyzję, biorąc pod uwagę właściwości oraz walory estetyczne powyższych rozwiązań.
 
  • Brodziki do kabiny prysznicowej występują w różnych kształtach: od wersji półokrągłej, przez prostokątną, po pięciokątną.
  • Oferujemy m.in. brodziki do prysznica z akrylu, szkła, ceramiki i stali.
W naszym sklepie możliwe jest także zamówienie obudowy, syfon oraz innych potrzebnych akcesoriów montażowych do brodzików prysznicowych. Nasi pracownicy chętnie doradzą w zakresie szczegółów i odpowiedzą na ewentualne pytania. Zapraszamy!

Nowoczesna łazienka czy tradycyjny pokój kąpielowy? W każdym z tych pomieszczeń kabina prysznicowa i brodzik będą doskonałym duetem. Nawet niski brodzik do kabiny pomaga zachować czystość w łazience, zapobiega rozchlapywaniu się wody, może też służyć jako przestrzeń do prania ręcznego albo kąpieli dziecka.

Radzimy, którym parametrom brodzików warto przyjrzeć się w czasie zakupów oraz podpowiadamy, jakie rodzaje produktów można znaleźć w naszym asortymencie.
array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia