Brodziki

(4894 produkty)
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(24 opinie)
1869 zł
Dostępność: dostępny
(30 opinii)
1164 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
600 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1084 zł
Dostępność: dostępny
(16 opinii)
2083 zł
Dostępność: dostępny
1111 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
785 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
3434 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
469 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
2400 zł
Dostępność: dostępny
(19 opinii)
2941 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
1099 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2680 zł
Dostępność: dostępny
999 zł
Dostępność: dostępny
1455 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
800 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1076 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2123 zł

Jak wybrać idealny brodzik prysznicowy?

Istnieje co najmniej kilka aspektów, które warto rozważyć przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na trwałość, praktyczność oraz jakość, by zapewnić maksymalnie długą eksploatację. Każdemu zależy przecież na tym, by zakupić produkt, który posłuży całej rodzinie przez wiele lat. W zależności od dostępnej powierzchni pod uwagę musimy wziąć kształt oraz rozmiar. Nie bez znaczenia są także osobiste preferencje kupującego. Jeśli szczególnie podoba się Państwu wersja pięciokątna albo wyjątkowo upodobali Państwo sobie brodzik prysznicowy półokrągły, nic nie stoi na przeszkodzie, by właśnie taki model z naszej oferty wybrać do swojej łazienki.
 
Obecnie odchodzi się od stwierdzenia, że brodzik i kabina prysznicowa to synonimy małej łazienki. Coraz częściej piękne tafle szkła z doskonałym brodzikiem u podstawy zdobią przestronne metraże pokoju kąpielowego. Kluczem jest tutaj wybór odpowiedniej wielkości brodzika. Również taki parametr jak głębokość wizualnie wpływa na to, jak brodzik prysznicowy prezentuje się w łazience - czy optycznie ją powiększa czy wręcz przeciwnie - przytłacza przez swoją nieproporcjonalność.
 
  • Brodzik to praktyczne rozwiązanie, zapobiegające rozchlapywaniu się wody w łazience.
  • Wybierając brodzik prysznicowy, należy uwzględnić jego wielkość i głębokość.

Brodziki prysznicowe - nasza oferta

W Łazienkarium znajdą Państwo brodziki do kabin prysznicowych renomowanych firm funkcjonujących na sanitarnym rynku, które gwarantują wysoką jakość produktów. Oferujemy brodziki prostokątne, brodziki półokrągłe, brodziki łazienkowe pentagonalne czy koliste, które doskonale będą prezentować się w nowoczesnych lub klasycznych aranżacjach. Można u nas zamówić także brodzik do prysznica prostokątny w wersji asymetrycznej - to doskonałe rozwiązanie do mało ustawnych łazienek, w których liczy się wykorzystanie każdego centymetra. Dzięki takim rozwiązaniom możemy optymalnie wypełnić przestrzeń, nie musząc ograniczać powierzchni brodzika. Wśród dostępnych materiałów proponujemy produkty akrylowe, ceramiczne, ze stali, szkła lub konglomeratu. Mogą więc Państwo podjąć decyzję, biorąc pod uwagę właściwości oraz walory estetyczne powyższych rozwiązań.
 
  • Brodziki do kabiny prysznicowej występują w różnych kształtach: od wersji półokrągłej, przez prostokątną, po pięciokątną.
  • Oferujemy m.in. brodziki do prysznica z akrylu, szkła, ceramiki i stali.
W naszym sklepie możliwe jest także zamówienie obudowy, syfonu oraz innych potrzebnych akcesoriów montażowych do brodzików prysznicowych. Nasi pracownicy chętnie doradzą w zakresie szczegółów i odpowiedzą na ewentualne pytania. Zapraszamy!

czesna łazienka czy tradycyjny pokój kąpielowy? W każdym z  tych pomieszczeń kabina prysznicowa i brodzik będą doskonałym duetem. Brodzik do kabiny pomaga zachować czystość w łazience, zapobiega rozchlapywaniu się wody, może też służyć jako przestrzeń do prania ręcznego albo kąpieli dziecka.

Radzimy, którym parametrom brodzików warto przyjrzeć się w czasie zakupów oraz podpowiadamy, jakie rodzaje produktów można znaleźć w naszym asortymencie.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia