Deszczownice

(1174 produkty)
Dostępność: dostępny
(54 opinie)
99589 zł
Dostępność: dostępny
(30 opinii)
1576 zł
Dostępność: dostępny
(17 opinii)
4767 zł
Dostępność: dostępny
(6 opinii)
2374 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
2160 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
6713 zł
Dostępność: dostępny
(9 opinii)
2128 zł
Dostępność: dostępny
(11 opinii)
730 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
6910 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
1910 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
852 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
518 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
998 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2219 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
701 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1573 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
10297 zł
Dostępność: dostępny
(11 opinii)
415 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
8092 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
880 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
3143 zł
Dostępność: dostępny
1597 zł

O kategorii Deszczownice

Deszczownica to niezawodny element pod prysznic, zdecydowanie zwiększający doznania podczas kąpieli.  

W nowoczesnej łazience znajdziemy zarówno stylowe kabiny prysznicowe, jak i rozmaite udogodnienia, takie jak komfortowe wejścia walk-in, panele prysznicowe wzbogacone w liczne funkcje uprzyjemniające każdą chwilę oraz wysokiej jakości deszczownice, które są gwarantem nie tylko stylowej, ale i praktycznej łazienki.

Deszczownica pod prysznicem uwalnia niezliczone krople wody, które łagodnie otulają Twoje ciało i pieszczą wszystkie zmysły.


Deszczownice do kabiny prysznicowej - przeglądaj wg producentów

 

Co to jest deszczownica prysznicowa?

Deszczownica, określana też jako deszczownia, prysznic górny lub głowica prysznicowa, to rodzaj produktu montowanego w przestrzeni kabiny prysznicowej. Rozwiązanie to pozwala zintensyfikować przyjemność, jaką dają krople wody wypływające z szerokiej głowicy, a także jest gwarantem wygody, związanej z bezpiecznym korzystaniem ze strumienia przypominającego krople deszczu. W zależności od rodzaju montażu deszczownie prysznicowe dzielimy na deszczownice ścienne, deszczownice sufitowe - podtynkowe, natynkowe (będące częścią natynkowych zestawów prysznicowych) oraz podtynkowe (wbudowane w ścianę, sufit lub sufit podwieszany). To rozwiązania stanowiące symbol nowoczesnej łazienki, jednak z uwagi na kształty dostępnych deszczownic, z łatwością można dopasować je do aranżacji w każdym stylu – od skandynawskiego po retro. Na rynku znajdują się bowiem w wersjach owalnych, okrągłych, kwadratowych, prostokątnych oraz warianty, które przybierają niestandardowe formy – przypominają lampę (jak Axor LampShower Nendo 1Jet, Zucchetti Closer), parasol (Axor Shower/Froint 2Jet) czy tak jak Kludi Fizz, składają się z trzech ramion natrysku.

 • Deszczownica do kabiny prysznicowej nazywana jest też deszczownią lub prysznicem górnym;
 • To rozwiązanie instalowane w przestrzeni prysznica, ale również i wanny;
 • Z uwagi na sposób montażu wyróżniamy: ścienne, natynkowe, podtynkowe oraz sufitowe lub modele z kaskadą.

Deszczownica do kabiny dlaczego warto ją wybrać?

Tradycyjna słuchawka prysznicowa nie daje Ci maksymalnej przyjemności podczas kąpieli? Deszczownica to element, który spotęguje doznania, a do tego będzie estetycznym zwieńczeniem projektu. Różnorodność stylistyczna i duże formaty głowicy deszczownic sprawiają, że prysznic łazienkowy nabiera całkowicie innego wymiaru! dostępne w naszej ofercie to szeroka gama produktów do łazienki, wykonanych z najlepszej jakości materiałów. Znajdziecie tutaj rozwiązania z mosiądzu, ze stali szlachetnej oraz chromu i innych cennych materiałów, które gwarantują długoletnią eksploatację. Innowacyjne z oświetleniem to nowoczesny sposób na kąpiel pod prysznicem, a sufitowe w formie kwadratu lub okręgu to stylowy punkt współczesnej łazienki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo liczne z sufitu, deszczownice z ramieniem ściennym oraz głowice prysznicowe znanych producentów, takich jak Hansgrohe, Axor, Steinberg, Kludi, Gessi, Grohe, Omnires oraz wiele innych.

 • Deszczownica do kabiny lub wanny gwarantuje wygodę i przyjemność,
 • ścienne i sufitowe (podtynkowe) mogą być wykonana m.in. z mosiądzu, stali szlachetnej, chromu;
 • Najlepsza deszczownica prysznicowa łączy funkcjonalność z niepowtarzalnymf designem;
 • Polecamy szczególnie deszczownie producentów Hansgrohe, Axor, Steinberg, Kludi, Gessi, Omnires, Grohe i Hansgrohe.

Jaką deszczownię wybrać?

Żeby deszczownia do prysznica stała się zarówno elementem pasującym do aranżacji, jak i gwarantującym maksymalny poziom przyjemności, warto wybrać produkty spełniające konkretne oczekiwania. Stylistyczne dostosowanie będzie uwzględniało design oferowanych rozwiązań związany z charakterem pomieszczenia. W nowoczesnych łazienkach o geometrycznym sznycie najlepiej zamontować propozycje o kwadaratowe lub warianty o oryginalnej bryle, natomiast tam, gdzie wystrój kształtują owale, dobrze jest sięgnąć po bardziej organiczne kształty lub deszcownice okrągłe. Czynnikiem, który należy brać pod uwagę, jest także stopień innowacyjności obejmujący dodatkowe funkcje, jakie oferują producenci. Część produktów umożliwia szybkie usuwanie osadów wapiennych i kamienia, niektóre wyposażone są w systemy napowietrzania, przez co pozwalają oszczędzić wodę, a przy okazji za pomocą sperlonej kaskady zapewniają doskonałe doznania pod prysznicem.

 • Głowice prysznicowe o kwadratowej lub prostokątnej formie pasują do nowoczesnej łazienki;
 • prysznicowe w stylu retro stanowią ciekawą ozdobę łazienki;
 • Deszczownia może być też wyposażona w innowacyjne funkcje, np. szybkie usuwanie kamienia,
 • Najczęściej wybierana jest wersja w kolorze chrom, ale deszczownica czarna i deszczownica złota cieszą się coraz większym uznaniem.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia