Hansgrohe

(1719 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Dostępność: dostępny
(170050 opinii)
1164 zł
Dostępność: dostępny
(84 opinie)
1279 zł
Dostępność: dostępny
(146 opinii)
408 zł
Dostępność: dostępny
(126 opinii)
3198 zł
Dostępność: dostępny
(115 opinii)
945 zł
Dostępność: dostępny
(132 opinie)
947 zł
Dostępność: dostępny
(159 opinii)
1739 zł
Dostępność: dostępny
(25 opinii)
1935 zł
Dostępność: dostępny
(77 opinii)
1762 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
1149 zł
Dostępność: dostępny
(58 opinii)
1196 zł
Dostępność: dostępny
(124 opinie)
362 zł
Dostępność: dostępny
(165 opinii)
381 zł
Dostępność: dostępny
(26 opinii)
2045 zł
Dostępność: dostępny
(21 opinii)
526 zł
Dostępność: dostępny
(23 opinie)
326 zł
Dostępność: dostępny
(14 opinii)
385 zł
Dostępność: dostępny
(23 opinie)
535 zł
Dostępność: dostępny
(26 opinii)
469 zł
Dostępność: dostępny
(260 opinii)
958 zł
Dostępność: dostępny
(22 opinie)
3197 zł
Dostępność: dostępny
(28 opinii)
6497 zł
Dostępność: dostępny
(32 opinie)
1179 zł
Dostępność: dostępny
(31 opinii)
1438 zł
Dostępność: dostępny
(163 opinie)
798 zł
Dostępność: dostępny
(202 opinie)
648 zł
Dostępność: dostępny
(33 opinie)
968 zł
Dostępność: dostępny
(73 opinie)
439 zł
Dostępność: dostępny
(17 opinii)
75 zł
Dostępność: dostępny
(148 opinii)
737 zł

O producencie Hansgrohe

Kraj pochodzenia: Niemcy

Gwarancja producenta: 
- Armatura: 5 lata
-
Umywalki, wanny: 5 lat

Strona producenta: hansgrohe.de

Infolinia firmy Hansgrohe
801 011 299

Historia firmy Hansgrohe sięga początku XX wieku. To wtedy właśnie Hans Grohe postanowił zainwestować w branżę sanitarną, która wtedy tak naprawdę dopiero powstawała. Na przestrzeni lat okazuje się, że była to słuszna decyzja gdyż zatrudniająca początkowo 3 osoby firma zamienia się w globalne przedsiębiorstwo, którego produktów używają ludzie na całym świecie.

Wybierając markę Hansgrohe możesz być pewien, że otrzymasz trwały produkt, który wiernie będzie Ci służył swoją bogatą funkcjonalnością przez długie lata. Przy okazji zachwycisz się wyjątkowym designem, który w niezwykły sposób łączy funkcjonalność z estetyką.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

 
Zobacz również:
 

Baterie Hansgrohe – historia z designem w tle

Hansgrohe to opowieść o świecie armatury, którego podstawy stworzył Hans Grohe – pierwszy właściciel. W 1901 roku, w niewielkiej manufakturze w Schwarzwaldzie, pomysły utalentowanych wizjonerów nabrały realnej postaci. Od przeszło stu lat producent zaopatruje rynek w niebanalne projekty, które uchodzą za synonim dobrego designu. Hansgrohe to obecnie lider branży sanitarnej wytwarzający kompleksowe rozwiązania dla domu. W jego portfolio znajdują się baterie łazienkowe o różnym stylu i typie montażu, a także niezbędne akcesoria i części zamienne. Fabrykant otwiera się na innowacje i aranżacyjny pluralizm, czego efektem jest armatura dopasowana do wymagań wszystkich Użytkowników. W ofercie Hansgrohe znajdują się m.in. baterie umywalkowe, baterie wannowe, baterie prysznicowe i zestawy prysznicowe, baterie bidetowe, baterie podtynkowe, a nawet baterie kuchenne. Marki Hansgrohe i Axor należą do Grupy Hansgrohe zatrudniającej ponad 4800 pracowników i posiadającej 21 biur handlowych na całym świecie. To obecnie jeden z największych globalnych dostawców produktów sanitarnych.
 
 • Armatura Hansgrohe to połączenie wysokiej jakości i estetyki,
 • Hansgrohe, Axor to marki wchodzące w skład Grupy Hansgrohe,
 • Baterie łazienkowe Hansgrohe stanowią ofertę luksusowych rozwiązań dla miłośników dobrego designu.

Bateria Hansgrohe wzorem do naśladowania

Baterie Hansgrohe zasilają kategorię asortymentu klasy premium, o czym świadczy nie tylko designerski sznyt poszczególnych propozycji, ile innowacyjność oferowanych rozwiązań. Armatura fabrykanta wzbogacona jest m.in. o nowatorskie funkcje AirPower i EcoSmart, które ograniczają przepływ wody, składa się z trwałych ceramicznych głowic, a także pozwala na szybkie i łatwe usuwanie kamienia za pomocą udogodnienia QuickClean. Użyteczność dostępnych modeli skrywa się pod otoczką doskonałego wzornictwa, opracowanego w porozumieniu z wybitnymi przedstawicielami świata designu, którzy tworzą wyroby do każdej ze stref łazienki. Bateria umywalkowa Hansgrohe ozdobi przestrzeń umywalki, zestaw prysznicowy z deszczownicą, deszczownica, słuchawka prysznicowa oraz bateria prysznicowa wykreują niezwykły klimat w obszarze kąpieli, a bateria wannowa Hansgrohe wspólnie z modną wanną wyczarują perfekcyjne warunki do relaksu. W katalogu fabrykanta znajduje się również bateria termostatyczna Hansgrohe, która stoi na straży bezpieczeństwa i ekologii, co dowodzi temu, że Hansgrohe to baterie zaprojektowane na miarę naszych czasów!
 
 • Hansgrohe oferuje baterie o zróżnicowanej formie i typie montażu,
 • Asortyment do łazienki obejmuje m.in. baterie termostatyczne, baterie podtynkowe, baterie prysznicowe i baterie umywalkowe,
 • W katalogu Hansgrohe znajduje się również bateria zlewozmywakowa, która dopełni wystrój idealnie urządzonej kuchni.

Funkcja i forma w wielu odsłonach, czyli różnorodność świata Hansgrohe

Hansgrohe to wielokrotny laureat prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa użytkowego. Baterie sygnowane logo Hansgrohe uchodzą za niesamowite zespolenie formy i funkcji. Ich kształt przykuwa oko, a zastosowane udogodnienia znacząco podnoszą jakość życia oraz warunkują długotrwałe działanie. Fabrykant oferuje rozwiązania w różnym stylu, co umożliwia wykreowanie wnętrza spójnego z obowiązującymi kanonami. W duchu klasyki powstały m.in. baterie Hansgrohe Logis oraz Hansgrohe Metris. Ich uniwersalny charakter otwiera jednak możliwości zastosowania armatury nie tylko w pomieszczeniach o tradycyjnym zarysie, lecz także tych typowo nowoczesnych, opanowanych przez trend nawołujący do redukcji niepotrzebnych detali. Dużą popularnością cieszą się również komplety prysznicowe Hansgrohe Crometta, stylowe propozycje Hansgrohe Focus czy modele Hansgrohe Talis E. Poza bateriami o różnorodnym charakterze marka tworzy elementy techniki instalacyjnej, czego przykładem jest Ibox Hansgrohe, czyli zestaw podtynkowy, który jest kompatybilny z wieloma pozycjami z portfolio Hansgrohe.
 
 • Armatura Hansgrohe to wielokrotny laureat prestiżowych nagród w dziedzinie designu,
 • Popularne modele armatury Hansgrohe to: Hansgrohe Metis, Hansgrohe Crometta, Hansgrohe Focus, Hansgrohe Logis czy Hansgrohe Talis E,
 • W ofercie producenta znajduje się m.in. uniwersalny element podtynkowy Ibox Hansgrohe.

Popularne produkty wśród klientów lazienkarium.pl
 
 • Hansgrohe Puravida bateria umywalkowa biała 15070400
 • Logis Hansgrohe bateria wannowa i umywalkowa 70, 100 oraz 190
 • Hansgrohe Zestaw Prysznicowy 27112400, crometta 27135000
 • Bateria kuchenna Hansgrohe z wyciąganą wylewką Focus  i Talis S
 • Deszczownica Hansgrohe Croma E, 220 oraz Crometta E 240 i Raindance

Hansgrohe: artykuły, opinie i porady

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia