Hansgrohe

(2759 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(102 opinie)
1468 zł
Dostępność: dostępny
(195 opinii)
596 zł
Dostępność: dostępny
(141 opinii)
5030 zł
Dostępność: dostępny
(160 opinii)
1967 zł
Dostępność: dostępny
(134 opinie)
1421 zł
Dostępność: dostępny
(50 opinii)
3496 zł
Dostępność: dostępny
(172 opinie)
455 zł
Dostępność: dostępny
(18 opinii)
435 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
1435 zł
Dostępność: dostępny
(22 opinie)
658 zł
Dostępność: dostępny
(134 opinie)
523 zł
Dostępność: dostępny
(26 opinii)
2785 zł
Dostępność: dostępny
(261 opinii)
1145 zł
Dostępność: dostępny
(170 opinii)
901 zł
Dostępność: dostępny
(24 opinie)
659 zł
Dostępność: dostępny
(25 opinii)
5160 zł
Dostępność: dostępny
(23 opinie)
102 zł
Dostępność: dostępny
(36 opinii)
1050 zł
Dostępność: dostępny
(202 opinie)
831 zł
Dostępność: dostępny
(76 opinii)
589 zł
Dostępność: dostępny
(136 opinii)
549 zł
Dostępność: dostępny
(77 opinii)
484 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
5185 zł
Dostępność: dostępny
(64 opinie)
1497 zł
Dostępność: dostępny
(11 opinii)
3974 zł
Dostępność: dostępny
(30 opinii)
1576 zł
Dostępność: dostępny
(9 opinii)
709 zł
Dostępność: dostępny
(60 opinii)
1118 zł

O producencie Hansgrohe

Kraj pochodzenia: Niemcy

Gwarancja producenta: 
- Armatura: 5 lata
-
Umywalki, wanny: 5 lat

Strona producenta: hansgrohe.de

Infolinia firmy Hansgrohe
801 011 299

Historia firmy Hansgrohe sięga początku XX wieku. To wtedy właśnie Hans Grohe postanowił zainwestować w branżę sanitarną, która wtedy tak naprawdę dopiero powstawała. Na przestrzeni lat okazuje się, że była to słuszna decyzja gdyż zatrudniająca początkowo 3 osoby firma zamienia się w globalne przedsiębiorstwo, którego produktów używają ludzie na całym świecie.

Wybierając markę Hansgrohe możesz być pewien, że otrzymasz trwały produkt, który wiernie będzie Ci służył swoją bogatą funkcjonalnością przez długie lata. Przy okazji zachwycisz się wyjątkowym designem, który w niezwykły sposób łączy funkcjonalność z estetyką.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.


Baterie Hansgrohe – historia z designem w tle

Hansgrohe to opowieść o świecie armatury, którego podstawy stworzył Hans Grohe – pierwszy właściciel. W 1901 roku, w niewielkiej manufakturze w Schwarzwaldzie, pomysły utalentowanych wizjonerów nabrały realnej postaci. Od przeszło stu lat producent zaopatruje rynek w niebanalne projekty, które uchodzą za synonim dobrego designu. Hansgrohe to obecnie lider branży sanitarnej wytwarzający kompleksowe rozwiązania dla domu. W jego portfolio znajdują się baterie łazienkowe o różnym stylu i typie montażu, a także niezbędne akcesoria i części zamienne. Fabrykant otwiera się na innowacje i aranżacyjny pluralizm, czego efektem jest armatura dopasowana do wymagań wszystkich Użytkowników. W ofercie Hansgrohe znajdują się m.in. baterie umywalkowe, baterie wannowe, baterie prysznicowe i zestawy prysznicowe, baterie bidetowe, baterie podtynkowe, a nawet baterie kuchenne. Marki Hansgrohe i Axor należą do Grupy Hansgrohe zatrudniającej ponad 4800 pracowników i posiadającej 21 biur handlowych na całym świecie. To obecnie jeden z największych globalnych dostawców produktów sanitarnych.

  • Armatura Hansgrohe to połączenie wysokiej jakości i estetyki,
  • Hansgrohe, Axor to marki wchodzące w skład Grupy Hansgrohe,
  • Baterie łazienkowe Hansgrohe stanowią ofertę luksusowych rozwiązań dla miłośników dobrego designu.

Bateria Hansgrohe wzorem do naśladowania

Baterie Hansgrohe zasilają kategorię asortymentu klasy premium, o czym świadczy nie tylko designerski sznyt poszczególnych propozycji, ile innowacyjność oferowanych rozwiązań. Armatura fabrykanta wzbogacona jest m.in. o nowatorskie funkcje AirPower i EcoSmart, które ograniczają przepływ wody, składa się z trwałych ceramicznych głowic, a także pozwala na szybkie i łatwe usuwanie kamienia za pomocą udogodnienia QuickClean. Użyteczność dostępnych modeli skrywa się pod otoczką doskonałego wzornictwa, opracowanego w porozumieniu z wybitnymi przedstawicielami świata designu, którzy tworzą wyroby do każdej ze stref łazienki. Bateria umywalkowa Hansgrohe ozdobi przestrzeń umywalki, zestaw prysznicowy z deszczownicą, deszczownica, słuchawka prysznicowa oraz bateria prysznicowa wykreują niezwykły klimat w obszarze kąpieli, a bateria wannowa Hansgrohe wspólnie z modną wanną wyczarują perfekcyjne warunki do relaksu. W katalogu fabrykanta znajduje się również bateria termostatyczna Hansgrohe, która stoi na straży bezpieczeństwa i ekologii, co dowodzi temu, że Hansgrohe to baterie zaprojektowane na miarę naszych czasów!

  • Hansgrohe oferuje baterie o zróżnicowanej formie i typie montażu,
  • Asortyment do łazienki obejmuje m.in. baterie termostatyczne, baterie podtynkowe, baterie prysznicowe i baterie umywalkowe,
  • W katalogu Hansgrohe znajduje się również bateria zlewozmywakowa, która dopełni wystrój idealnie urządzonej kuchni.

Funkcja i forma w wielu odsłonach, czyli różnorodność świata Hansgrohe

Hansgrohe to wielokrotny laureat prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa użytkowego. Baterie sygnowane logo Hansgrohe uchodzą za niesamowite zespolenie formy i funkcji. Ich kształt przykuwa oko, a zastosowane udogodnienia znacząco podnoszą jakość życia oraz warunkują długotrwałe działanie. Fabrykant oferuje rozwiązania w różnym stylu, co umożliwia wykreowanie wnętrza spójnego z obowiązującymi kanonami. W duchu klasyki powstały m.in. baterie Hansgrohe Logis oraz Hansgrohe Metris. Ich uniwersalny charakter otwiera jednak możliwości zastosowania armatury nie tylko w pomieszczeniach o tradycyjnym zarysie, lecz także tych typowo nowoczesnych, opanowanych przez trend nawołujący do redukcji niepotrzebnych detali. Dużą popularnością cieszą się również komplety prysznicowe Hansgrohe Crometta, stylowe propozycje Hansgrohe Focus czy modele Hansgrohe Talis E. Poza bateriami o różnorodnym charakterze marka tworzy elementy techniki instalacyjnej, czego przykładem jest Ibox Hansgrohe, czyli zestaw podtynkowy, który jest kompatybilny z wieloma pozycjami z portfolio Hansgrohe.

  • Armatura Hansgrohe to wielokrotny laureat prestiżowych nagród w dziedzinie designu,
  • Popularne modele armatury Hansgrohe to: Hansgrohe Metis, Hansgrohe Crometta, Hansgrohe Focus, Hansgrohe Logis czy Hansgrohe Talis E,
  • W ofercie producenta znajduje się m.in. uniwersalny element podtynkowy Ibox Hansgrohe.

Hansgrohe: artykuły, opinie i porady

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia