Akcesoria łazienkowe Hansgrohe Addstoris jako modne i funkcjonalne dopełnienie łazienki

(1 głos)
hansgrohe addstoris, akcesoria łazienkowe hansgrohe addstoris
Czarne akcesoria łazienkowe Hansgrohe Addstoris.

Podczas urządzania łazienki skupiamy się na rzeczach elementarnych. Przecież przestrzeń nie spełniałaby swojej funkcji, gdyby zabrakło w niej miski WC, wanny czy kabiny prysznicowej. Po wypełnieniu pomieszczenia podstawowymi sanitariatami przychodzi kolej na dobór innych, mniejszych, ale równie ważnych detali. Są nimi akcesoria łazienkowe! Choć nie zajmują wiele miejsca, a czasem nawet trudno je dostrzec, to produkty tego typu gwarantują ład, wpływają na komfort użytkowania i często dopełniają klimat aranżacji. Jakie wybrać? Sprawdź Hansgrohe Addstoris.

hansgrohe addstoris, akcesoria łazienkowe hansgrohe addstoris
Półka pod prysznic w kolorze złotym Hansgrohe Addstoris.

hansgrohe addstoris, akcesoria łazienkowe hansgrohe addstoris
Akcesoria łazienkowe Hansgrohe Addstoris.

Kropka nad „i”

Akcesoria łazienkowe to dość obszerna pula produktów, które warunkują wygodę w każdej ze stref przestrzeni. Są niezbędne w sąsiedztwie toalety, by sięgnąć po papier toaletowy. Koniecznie trzeba ulokować je w pobliżu umywalki, aby móc namydlić, a potem wytrzeć dłonie. Montuje się je w obrębie kabiny natryskowej i wielu innych miejscach łazienki. Te niewielkie detale mają wielkie znaczenie – zarówno z praktycznego, jak i estetycznego punktu widzenia. Na co zwracać uwagę podczas ich zakupu? Istotne będą solidność i jakość wykonania, styl korespondujący z charakterem aranżacji, a także funkcjonalność. Jeśli produkty spełnią te trzy kryteria, możesz mieć pewność, że wystrój będzie służył przez lata! Tak jest w przypadku Hansgrohe Addstoris.

kaldewei nueva, kaldewei superplan zero
Mydelniczka, bateria umywalkowa Hansgrohe.

hansgrohe addstoris, akcesoria łazienkowe hansgrohe addstoris
Czarny zestaw prysznicowy podtynkowy, pólka prysznicowa Hansgrohe Addstoris.

To, co najważniejsze

Akcesoria łazienkowe Hansgrohe Addstoris składają się z ponad 20 elementów, dzięki którym można zbudować zarówno praktyczny, jak i ciekawie wykończony wystrój. W kolekcji znajdziesz dozownik na mydło w płynie, kubek na szczoteczki do zębów, pudełko na chusteczki czy uchwyt na papier toaletowy, a także wieszaki na ręczniki kąpielowe, podwójne haczyki czy mydelniczkę. Wszystkie elementy łączy stylistyczny puryzm, który daje ogromną swobodę, jeśli chodzi o kreowanie klimatu aranżacji.

Które z elementów Hansgrohe Addstoris będą najważniejsze? W sąsiedztwie umywalki nie obejdzie się bez mydelniczki lub dozownika na mydło w płynie, a także uchwytów na ręczniki czy chociażby minimalistycznych haczyków. Ich zastosowanie pomoże w utrzymaniu porządku w strefie mycia. Podobną funkcję spełnią wieszaki w obrębie kąpieli – dzięki nim z łatwością sięgniesz po ręcznik czy odwiesisz szlafrok. Do obszaru WC wybierz uchwyt na papier toaletowy (zamiast pojedynczego wariantu możesz wybrać uchwyt podwójny, by zawsze mieć pod ręką zapasową rolkę) oraz szczotkę toaletową z pojemnikiem. To wiszące elementy, które nie zajmą cennego miejsca na podłodze.

A co gdy z łazienki korzystają również dzieci? Podstawowe akcesoria nie wystarczą – przecież gdzieś muszą pomieścić się używane podczas każdej kąpieli kolekcje gumowych kaczuszek, lalek czy pojemników. Warto wówczas pomyśleć o montażu koszyka narożnego Hansgrohe Addstoris, który może odegrać rolę półki. Poukładasz na nim wszystkie zabawki oraz kosmetyki.

Poza elementarnymi akcesoriami istnieje jeszcze sporo produktów, które mają za zadanie wspomóc funkcjonalność przestrzeni oraz podkreślają styl wnętrza. Mowa o dozowniku na woreczki sanitarne, pudełku na chusteczki, lusterku kosmetycznym z oświetleniem LED, uchwycie do drzwi prysznicowych czy koszu na śmieci. Wszystkie te propozycje znajdziesz w kolekcji Hansgrohe Addstoris. Taki rozbudowany toolbox to gwarancja porządku oraz recepta na spójność!

hansgrohe addstoris, akcesoria łazienkowe hansgrohe addstoris
Baterie łazienkowe, akcesoria Hansgrohe Addstoris.

hansgrohe addstoris, akcesoria łazienkowe hansgrohe addstoris
Wieszak na ręczniki, dozownik do mydła Hansgrohe Addstoris.

Akcesoria łazienkowe a styl

Wybierając zestaw łazienkowy, najlepiej kierować się zasadą jednolitości. Dotyczy to spójnej kolorystyki oraz kształtów. W ten sposób we wnętrzu zapanuje harmonia! Żeby nie wprowadzać chaosu, sięgnij po rozwiązania jednego producenta, na przykład Hansgrohe Addstoris. Wybór akcesoriów tej samej kolekcji to też znaczna oszczędność czasu oraz (bardzo często!) pieniędzy.

Do jakiego stylu pasować będą akcesoria łazienkowe Hansgrohe Addstoris? To zestaw o minimalistycznym wzornictwie, co sprzyja wnętrzarskim kombinacjom stylistycznym. Wizualna prostota każdego z produktów nie przyćmi wystroju – wręcz przeciwnie dyskretnie dopełni klimat wnętrza. Subtelne przejścia, delikatne zaokrąglenia i zgeometryzowane kształty będą świetnie prezentować się zarówno w otoczeniu oszczędnego designu nowoczesnej realizacji, jak i w towarzystwie inspiracji modern classic, rustykalnych czy loftowych. Elementy systemu warto szczególnie zestawiać ze wzornictwem zdominowanym przez modernistyczne, płaskie formy.

Z Hansgrohe Addstoris możliwe jest uzyskanie spójności z armaturą już w momencie wyboru wykończenia. Rozwiązania występują w kilku najmodniejszych wariantach, w tym czerni, która będzie efektownie korespondować z ciemnymi bateriami zastosowanymi we wnętrzu. Poza magnetyzującym i głębokim odcieniem akcesoria dostępne są jeszcze w pięciu innych tonacjach, w tym także w uniwersalnym chromie czy eleganckim złocie.

hansgrohe addstoris, akcesoria łazienkowe hansgrohe addstoris
Akcesoria łazienkowe Hansgrohe Addstoris.

hansgrohe addstoris, akcesoria łazienkowe hansgrohe addstoris
Akcesoria łazienkowe Hansgrohe Addstoris.

Hansgrohe Addstoris i jakość

Tym, co ważne podczas wyboru akcesoriów łazienkowych, jest jakość. Zdecydowanie lepiej sięgnąć po materiał, któremu nie są straszne upływ czasu oraz intensywne użytkowanie. Duże znaczenie będą miały cechy związane z odpornością powierzchni na działanie wysokich temperatur czy środków chemicznych. W takich warunkach nie sprawdzą się drewno czy tworzywa sztuczne. W przypadku Hansgrohe Addstoris gwarantem solidności będzie metal, który jest wytrzymały na czynniki zewnętrzne, nie koroduje i nie wymaga cyklicznych impregnacji jak deski. Jego powierzchnię szybko się czyści, co stanowi dodatkowy atut rozwiązań linii Addstoris.

hansgrohe addstoris, akcesoria łazienkowe hansgrohe addstoris
Złote akcesoria łazienkowe Hansgrohe Addstoris.

hansgrohe addstoris, akcesoria łazienkowe hansgrohe addstoris
Akcesoria łazienkowe Hansgrohe Addstoris.

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia