Siedziska prysznicowe

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:
Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

O kategorii Siedziska prysznicowe

Jak sprawić, by kabina prysznicowa była wygodna, a każda kąpiel pozwalała na maksymalny relaks. Odpowiedzią jest siedzisko prysznicowe składane lub uchylne. W naszej ofercie znajdą Państwo siedziska pod prysznic producentów takich jak Novellini, Poolspa czy Deante, którzy w trosce o higienę i bezpieczeństwo wykorzystują najlepsze materiały i niezawodne technologie.

 


Siedziska prysznicowe – kąpiel bez barier dla każdego

Krzesło pod prysznic jest niezbędnym elementem wyposażenia, kiedy dom zamieszkują osoby mające trudności w poruszaniu się i osoby z niepełnosprawnościami. To też doskonałe rozwiązanie dla seniorów. Przydają się również w pełni zdrowym osobom, ponieważ ułatwiają wykonanie niektórych czynności pielęgnacyjnych. Siedziska prysznicowe zapewniają komfort ciężarnym. Te elementy wyposażenia kabiny mogą być wiszące, ale w tej kategorii znajdziesz też niejeden taboret do kabiny prysznicowej. Alternatywne rozwiązanie to siedzisko do wanny dla niepełnosprawnych.
 
 • Krzesło pod prysznic sprawdzi się dla wielu osób,
 • Zredukuje barierę korzystania z kabiny dla osób z niepełnosprawnością oraz seniorów,
 • Zapewni wygodę ciężarnym,
 • Sprawdzi się świetnie podczas zwyczajnych czynności pielęgnacyjnych.

Siedzisko pod prysznic – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Kiedy wybierasz krzesło prysznicowe, zwróć uwagę na materiał wykonania. W tej kategorii znajdziesz wyłącznie trwałe rozwiązania, do których należą siedziska z konstrukcją ze stali nierdzewnej. Dostępne są również modele wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, których udźwig jest zazwyczaj o około 20–30 kg mniejszy niż w przypadku stalowych modeli. Maksymalne obciążenie siedziska jest bardzo ważne – w naszej ofercie znajdziesz krzesła, których udźwig to nawet 150 kg. Zwróć też uwagę na antypoślizgowe elementy, na przykład samo siedzisko czy nóżki. Krzesełko pod prysznic może mieć zdejmowaną nakładkę, co ułatwia utrzymanie elementu w czystości.
 
 • Przed zakupem sprawdź materiał wykonania,
 • Trwałością i dużym udźwigiem cechują się modele z konstrukcją ze stali nierdzewnej,
 • Mniejszy udźwig, ale też świetną jakość mają krzesła z tworzyw sztucznych,
 • Sprawdź też antypoślizgowe elementy,
 • Przydatna może być zdejmowana nakładka, która ułatwia wyczyszczenie siedziska.

Krzesełko pod prysznic: stojące czy wiszące?

Potrzebujesz krzesełka do prysznica? Kiedy je wybierasz, zwróć uwagę, czy jest to model stawiany, czy należy go przymocować do ściany. Jakie zalety mają obydwa rozwiązania? Ścienne siedziska prysznicowe mogą być na stałe przymocowane, nie trzeba więc wciąż wnosić ich do kabiny prysznicowej. Poza tym, istnieją modele składane. Wystarczy po użyciu złożyć siedzisko prysznicowe, żeby nie zajmowało miejsca. Dzięki takiemu rozwiązaniu kabina będzie wygodna zarówno dla osób z niepełnosprawnością, jak i w pełni zdrowych. W naszym asortymencie znajdziesz również niejeden stojący taboret pod prysznic. To doskonałe rozwiązanie, kiedy nie możesz zdecydować się na przeprowadzenie prac remontowych w łazience.
 
 • Ścienne krzesełko pod prysznic może być składane, dlatego nie zajmie wiele miejsca,
 • Dzięki temu rozwiązaniu kabina będzie wygodna dla każdego mieszkańca – zarówno tego korzystającego z siedziska, jak i niepotrzebującego go,
 • Stojący taboret pod prysznic sprawdzi się, jeśli nie możesz ingerować w ściany.
 

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk