Wieszaki na papier

(528 produktów)
Dostępność: dostępny
(10 opinii)
311 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
240 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
714 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
371 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
125 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
224 zł
Dostępność: dostępny
480 zł

O kategorii Wieszaki na papier

Uchwyt na papier toaletowy jest uzupełnieniem pięknej łazienki. Jeśli szukają Państwo wyjątkowego stojaka na papier toaletowy to znajdą Państwo u nas bogactwo możliwości, od uchwytów klasycznych i nowoczesnych po uchwyty na papier toaletowy retro.

Oferujemy Państwu uchwyty z pokrywą lub bez, w zależności od charakteru pomieszczenia gwarantujemy, że każdy stojak na papier toaletowy znajdujący się na naszej stronie będzie dopełnieniem stylowej łazienki.
 

Uchwyt na papier toaletowy – z jakiego materiału może być wykonany?

Uchwyt na papier toaletowy to niewielki przedmiot, ale warto przemyśleć jego wybór. Musi być funkcjonalny i powinien pasować do aranżacji pomieszczenia. W tej kategorii znajdziesz uchwyty na papier wykonane z różnych materiałów. Jaki sprawdzi się najlepiej? Zwróć uwagę na modele stalowe, które cechują się odpornością na warunki panujące w łazience. Możesz zdecydować się na wieszak na papier toaletowy wykonany z mosiądzu, który wyróżnia się niewrażliwością na korozję. Oferujemy również wieszaki z poliamidu – to tworzywo niewrażliwe na działanie wilgoci. Może zawierać cząsteczki mikrosrebra, które wykazuje działanie antybakteryjne. Kolejna z naszych propozycji to ceramiczny uchwyt na papier toaletowy – bez trudu utrzymasz go w czystości.
 
 • Uchwyty do papieru toaletowego wykonuje się między innymi ze stali,
 • Odporne na korozję i wytrzymałe są modele z mosiądzu,
 • W ofercie nie brakuje wieszaków z poliamidu, który jest niewrażliwy na wilgoć,
 • Ciekawą propozycją są ceramiczne uchwyty a papier toaletowy .

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze uchwytu na papier?

W asortymencie znajdziesz uchwyty na papier, które przymocujesz samodzielnie z łatwością. Oferujemy produkty z ukrytymi elementami montażowymi, co daje estetyczny efekt. Zwróć uwagę na konstrukcję modelu – dostępne są między innymi modele z klapą i bez niej. Oferujemy też pojemniki, w których zmieszczą się dwie rolki. Szukasz rozwiązań dwa w jednym? Wybierz uchwyt w formie stojaka z miejscem na szczotkę do czyszczenia toalety. Zwróć uwagę na sposób montażu. Jeśli wynajmujesz mieszkanie, wybierz uchwyt na papier toaletowy na przyssawki. Nie wymaga on nawiercania otworów. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na ingerencję w ścianę, sprawdzi się też stojak na papier.
 
 • Podczas szukania wieszaka zwróć uwagę na sposób montażu,
 • Możesz wybrać uchwyt na papier toaletowy na przyssawki lub mocowany do ściany na stałe,
 • Wybieraj spośród modeli, które ukrywają elementy montażowe, co wygląda estetycznie,
 • Istnieją też stojaki, na przykład z miejscem na szczotkę do toalety.

Wieszak na papier – dopasuj go do aranżacji

Zadbaj o detale, wybierając uchwyt pasujący do aranżacji wnętrza. Planujesz rustykalną łazienkę? Polecamy uchwyt z drewna, który będzie współgrał z pozostałymi elementami z tego naturalnego surowca. Pamiętaj jednak, że ważny jest gatunek drewna – dobrze sprawdzi się iroko, które zawiera naturalne oleje ochronne, dlatego jest odporne na wilgoć. Urządzasz łazienkę w stylu vintage? W naszym asortymencie czeka niejeden uchwyt do papieru retro. Tego typu model może mieć ciekawy kształt lub tłoczenia na powierzchni. Ważna jest też kolorystyka – złote i brązowe modele wkomponujesz w retro przestrzeń. Jeśli urządzasz nowoczesną łazienkę, wybierz uchwyt na papier toaletowy czarny. Będzie też pasował do industrialnej aranżacji. Poszukując uniwersalnego rozwiązania, postaw na uchwyt w kolorze chromu.
 
 • Zawieszka na papier toaletowy czarny pasuje do nowoczesnej lub industrialnej łazienki,
 • Uchwyt na papier toaletowy w kolorze chrom jest uniwersalny,
 • Uchwyt na papier toaletowy retro może zaskakiwać kształtem lub tłoczeniem.
 
array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia