Wanny z parawanem

(26 produktów)
 
Zobacz również:
 

Jakie zalety mają wanny z parawanem nawannowym?

Odpowiedź na pytanie „wanna czy prysznic” z reguły poprzedzona jest analizami, konfrontacją oczekiwań z architektoniczną rzeczywistością i rozważaniami, co pozwoli lepiej zagospodarować przestrzeń. Wanna z parawanem okazuje się skutecznym rozwikłaniem dylematu, który towarzyszy osobom urządzającym łazienkę. Zalety produktu wiążą się przede wszystkim zarówno z możliwością kąpieli w wygodnej misie, jak i sposobem na odprężający deszcz kropel w kabinie prysznicowej. Takie funkcjonalne połączenie oznacza oszczędność miejsca – zwłaszcza jeśli aranżujemy niewielką przestrzeń – a także gwarantuje estetyczny wygląd, bo nowoczesna wanna z szybą może prezentować się wyjątkowo oryginalnie, zamieniając się w ozdobę pomieszczenia. Wanna z parawanem prysznicowym to więc odpowiedź na potrzeby wszystkich domowników. Jedynym minusem, jaki można przypisać rozwiązaniom takim, jak kabino-wanna jest cena. Modele te mogą okazać się droższe niż w przypadku zakupu dwóch osobnych urządzeń sanitarnych.
 
  • Wanny z kabiną to praktyczne rozwiązanie dwa w jednym,
  • Wanny z parawanem szklanym sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych łazienkach,
  • Najlepsze wanny z parawanem znajdziemy w ofertach: Duravit, Riho, Koło czy PMD Besco.

Jaka jest najlepsza wanna do małej łazienki?

Istnieje przekonanie, że mała łazienka powinna być wyposażona w funkcjonalną kabinę prysznicową, najlepiej narożną czy półokrągłą, którą z łatwością wpasujemy w narożnik pomieszczenia. Jednak producenci coraz częścią oferują rozwiązania, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Użytkowników – jednym z nich jest wanna z kabiną prysznicową nawannową, czyli wanna z prysznicem w jednym. To znakomita alternatywa dla klasycznej wanny czy prysznica oraz kompromis we wnętrzach, gdzie ulokowanie dwóch osobnych sanitariatów jest niemożliwe. Żeby optymalnie zaadaptować powierzchnię, dobrze jest sięgnąć po rozwiązanie, jakim jest wanna narożna z parawanem lub wanna asymetryczna o bokach o różnej długości, np. 140x90 cm, 140x70 cm czy 150x70 cm. Ulokowanie jej w rogu niedużego pokoju kąpielowego nie obniży komfortu eksploatacji, da pełną wygodę dzięki odpowiednio wyprofilowanemu wnętrzu, a przy tym zagwarantuje stworzenie stylowego wystroju i pozwoli maksymalnie wykorzystać każdy centymetr.
 
  • Mała wanna z parawanem idealnie sprawdzi się w niewielkiej łazience,
  • Wanna asymetryczna z parawanem pozwoli optymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię,
  • Wanna z szybą może mieć różne kształty i wymiary. Do najpopularniejszych i najczęściej wykorzystywanych należą wanna z parawanem 140x70 cm czy 150x70 cm.
 
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia