Toalety WC wiszące

(1175 produktów)
Dostępność: dostępny
(992 opinie)
729 zł
Dostępność: dostępny
(1193 opinie)
453 zł
Dostępność: dostępny
(577 opinii)
729 zł
Dostępność: dostępny
(398 opinii)
919 zł
Dostępność: dostępny
(1025 opinii)
529 zł
Dostępność: dostępny
(896 opinii)
552 zł
Dostępność: dostępny
(197 opinii)
1089 zł
Dostępność: dostępny
(192 opinie)
839 zł
Dostępność: dostępny
(1013 opinii)
985 zł
Dostępność: dostępny
(972 opinie)
690 zł
Dostępność: dostępny
(252 opinie)
725 zł
Dostępność: dostępny
(346 opinii)
805 zł
Dostępność: dostępny
(262 opinie)
708 zł
Dostępność: dostępny
(797 opinii)
462 zł
Dostępność: dostępny
(86 opinii)
885 zł
Dostępność: dostępny
(108 opinii)
758 zł
Dostępność: dostępny
(220 opinii)
927 zł
Dostępność: dostępny
(121 opinii)
740 zł
Dostępność: dostępny
(190 opinii)
1047 zł
Dostępność: dostępny
(359 opinii)
1215 zł
Dostępność: dostępny
(268 opinii)
695 zł
Dostępność: dostępny
(139 opinii)
795 zł
Dostępność: dostępny
(112 opinii)
847 zł
Dostępność: dostępny
(67 opinii)
889 zł
Dostępność: dostępny
(26 opinii)
1279 zł
Dostępność: dostępny
(219 opinii)
698 zł
Dostępność: dostępny
(27 opinii)
749 zł

O kategorii Toalety WC wiszące

Toalety WC wiszące z powodzeniem wyparły tradycyjne klozety. Podwieszane miski okazują się zdecydowanie bardziej praktyczne oraz estetyczne, dzięki czemu umiejętnie uzupełniają wystrój nowoczesnej łazienki. Ich walory wiążą się z możliwością całkowitego odsłonięcia posadzki, a także wizualnym powiększaniem przestrzeni, dlatego eksperci radzą, by małe WC w bloku wyposażyć w toalety podwieszane. Do odpowiedniego montażu tego typu asortymentu wymagany jest specjalny stelaż podtynkowy, co – w porównaniu z sedesem stojącym – czyni rozwiązanie bardziej kosztownym oraz pracochłonnym. Mnogość zalet powoduje jednak, że miska WC wisząca jest znacznie częściej wykorzystywanym produktem. Jej funkcjonalność warto spotęgować, wybierając warianty bez kołnierza. Innowacyjna bezrantowa technologia wpływa na redukcję występowania bakterii oraz ułatwia usuwanie zabrudzeń, a przy tym gwarantuje oszczędne spłukiwanie. Brak rantu to również ograniczona ilość zakamarków, w których mogą osadzać się zarazki, co oznacza też zwiększoną higieniczność.


Przeglądaj wg producentów

 
 
Zobacz również:
 

Toaleta podwieszana i jej zalety

Miska WC (zwana również: sedes, kibel, toaleta, miska ustępowa lub muszla klozetowa) to obowiązkowy element łazienki. Na sanitarnym rynku coraz częściej spotykamy WC podwieszane (tzw. ścienne lub wiszące) z uwagi na swą funkcjonalność oraz nowoczesny design. To propozycja łatwa w utrzymaniu czystości, niegenerująca problemów podczas sprzątania, a do tego stylowa – podnosząca estetykę pomieszczenia i pozwalająca optycznie powiększyć powierzchnię, dzięki całkowitemu odkryciu posadzki. Sedes podwieszany stanowi maksimum praktyczności, jeśli wybierzemy połączenie miski WC i deski wolnoopadającej. To zestaw, który sprawdza się w wielu domach i gwarantuje komfort użytkowania. Pozwala zarówno na idealne dopasowanie toalety, jak i uniknięcie niepotrzebnych problemów związanych z uszkodzeniem ceramiki czy możliwością przytrzaśnięcia palców przez najmłodszych. Oferta naszego sklepu to kompozycja najlepszych producentów i wysokiej jakości wiszących misek, taki jak Villeroy&Boch, Keramag, Laufen czy Duravit.
 
 • Stylowe wzornictwo pasujące do każdej aranżacji,
 • Całkowicie odsłonięcie podłogi pozwala optycznie powiększyć przestrzeń,
 • Toaleta podwieszana dostępna jest w wielu rozmiarach i kształtach,
 • Miski WC podwieszane skompletowanie z deską wolnoopadającą to gwarancja wygody i bezpieczeństwa.

Miska wisząca bez kołnierza, czyli obowiązkowy element łazienki

Sedes podwieszany bez kołnierza (tzw. Rimfree, Rimless, DirectFlush) szturmem wbił do przestrzeni łazienki i niemal całkowicie przyćmił zalety popularnej, tradycyjnej miski WC. Sekretem fenomenu toalety bez rantu jest innowacyjna technologia, w której wyeliminowano kołnierz (wewnętrzny rant), gdzie najczęściej gromadziły się niewidoczne dla oka oraz ciężkie do usunięcia bakterie i zarazki. Obręb WC pozbawiony trudnodostępnych zakamarków niweluje możliwość ich gromadzenia się oraz rozmnażania, co zapewnia łatwość utrzymania czystości oraz stanowi symbol higienicznej przestrzeni. Miska WC podwieszana bez kołnierza to również nowatorski system spłukiwania ograniczający zużycie wody oraz brak konieczności stosowania inwazyjnych, chemicznych detergentów. Silny strumień obmywa WC, pozostawiając je czystym i bezpiecznym. Krótko mówiąc, miska podwieszana bez kołnierza to najlepszy zastępca klasycznej toalety. To oszczędność wody, pieniędzy i czasu!
 
 • Sedes podwieszany bez kołnierza to model pozbawiony wewnętrznego rantu,
 • Miska ogranicza powstawanie i namnażanie się bakterii, wirusów i zarazków,
 • Brak kołnierza pozwala na utrzymanie produktu w czystości i ogranicza wykorzystanie detergentów,
 • WC bezkołnierzowe wzbogacone jest o innowacyjny system spłukiwania redukujący zużycie wody.

Jak urządzić małe WC w bloku?

Jak urządzić małą łazienkę, by była zarówno funkcjonalna, jak i stylowa? Wszystko tkwi w odpowiednim wyposażeniu oraz doborze kolorów. Strefę WC warto uzupełnić o jasne, stonowane barwy, kafle wykończone w połysku, które odbiją światło, a także muszle podwieszane! System ukrytych mocowań oraz odsłonięcie płytek podłogowych korzystnie wpłyną na odbiór aranżacji – wnętrze będzie optycznie powiększone, posadzka niepodzielona, a brak styczności toalety z podłogą ułatwi usuwanie zabrudzeń oraz utrzymanie powierzchni w nienagannej czystości. Idealnym rozwiązaniem okazać się może również miska WC krótka – to specjalny, kompaktowy model WC o zmniejszonej głębokości (wymiary: 45-50 cm), który pozwoli optymalnie zagospodarować niewielki metraż ubikacji. Przed instalacją warto też sprawdzić, czy zapewnimy sobie i Użytkownikom korzystającym z łazienki wymaganą ilość miejsca. Zadbajmy, by wolna powierzchnia przed WC wynosiła około 60 × 80 cm.
 
 • Miska WC krótka (tzw. Slim) o wymiarze ok. 45 cm to rozwiązanie idealne do małej łazienki,
 • Kompaktowy model zajmuje mniej miejsca niż standardowa toaleta podwieszana lub stojąca,
 • W niewielkim WC sprawdzi się miska wisząca bez kołnierza,
 • Przed WC zachowajmy około 60 × 80 cm wolnej przestrzeni.

Popularni producenci:

 • Roca
 • Koło
 • Cersanit
 • Duravit
 • Villeroy & Boch
 • Catalano
 • Art Ceram
 • Opoczno

Toalety WC wiszące: artykuły, opinie i porady

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia