Laufen WC

Cofnij do: Toalety
Strona:
Filtry
Strona:

 


Laufen WC to przepis na idealną łazienkę

Muszla klozetowa to jeden z najważniejszych elementów całego WC. Musi spełniać określone kryteria estetyki, tak by pasowała do wystroju łazienki, a także gwarantować funkcjonalność i higieniczność. Jej wybór powinien być starannie przemyślany, dlatego poszukiwania warto rozpocząć od jednych z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku – produktów Laufen. Miska WC producenta wykonana jest z trwałego i odpornego materiału, czyli ceramiki; odpornej na zarysowania, odpryski i niepodatnej na stłuczenia. Jej powierzchnia wyróżnia się nieporowatością i łatwością utrzymania w czystości, co nie tyle pozwala oszczędzać czas, ile gwarantuje higieniczność. Gładkie płaszczyzny sedesu nie stanowią siedliska zabrudzeń i nie wymagają stosowania do ich czyszczenia inwazyjnych detergentów. Zaletą oferty Laufen jest także stylistycznymi pluralizm! Laufen WC dostępne są w wielu kształtach i rozmiarach do wyboru. Dzięki temu toalety te można dopasować do każdego metrażu i stylistyki.
 
  • Miska WC Laufen to produkt wykonany z odpornego materiału, jakim jest ceramika,
  • WC Laufen są wytrzymałe, ich powierzchnie są nieporowate i gładkie, co ogranicza gromadzenie się zabrudzeń,
  • Oferowane przez Laufen miski WC są dostępne w wielu kształtach i rozmiarach do wyboru.

Miska WC Laufen zapewnia więcej higieny

Każda oferowana przez Laufen miska WC to gwarancja funkcjonalności. Można ją dodatkowo spotęgować, wybierając WC bezkołnierzowe, takie jak miska WC Laufen Pro Rimless czy Laufen Kartell Rimless. To sedesy o specyficznej konstrukcji, której sekret higieniczności wynika z pozbawienia produktu kołnierza wewnętrznego. Dzięki temu miski WC Laufen nie są siedliskiem bakterii i zarazków, zapewniając przy tym maksymalną higieniczność. Brak rantu eliminuje możliwość powstawania zanieczyszczeń i znacząco ułatwia czyszczenie. Nie trzeba do tego celu używać już kosztownych detergentów i agresywnych środków czyszczących. W dużej mierze to silny strumień wody redukuje część brudu! Odpowiada on również za ekonomiczne zużycie. Wydajny system spłukiwania i dystrybucji ogranicza wypływ do zaledwie 4,5/3 litra, co zapewnia nawet 30% oszczędności! Podwieszana miska WC Laufen Rimless to więc zapewnienie higieny i inwestycja w ekologiczną strefę WC.
 
  • Laufen w swojej ofercie posiada podwieszane miski WC bezkołnierzowe. Są nimi miska WC Laufen Pro Rimless czy WC Laufen Kartell Rimless,
  • Muszla klozetowa bez kołnierza to gwarancja higieny! Brak rantu ogranicza siedliska bakterii i zarazków,
  • W miskach Laufen Rimless wykorzystano efektywny system spłukiwania. To zapewnia nawet 30% oszczędności!

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk