Zestawy prysznicowe

(843 produkty)
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
670 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1640 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
1362 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1274 zł
Dostępność: dostępny
176 zł
Dostępność: dostępny
(6 opinii)
2739 zł
Dostępność: dostępny
(15 opinii)
1087 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
475 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
516 zł
Dostępność: dostępny
2222 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
203 zł
Dostępność: dostępny
470 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
108 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1823 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
681 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2193 zł

O kategorii Zestawy prysznicowe

Podczas urządzania strefy kąpieli pojawia się mnóstwo dylematów związanych z wyborem wyposażenia. Ta część łazienki może być uzupełniona m.in. o modną deszczownicę, zestaw natryskowy z baterią termostatyczną czy kompleksowe rozwiązanie złożone z baterii, deszczownicy i prysznica ręcznego. Podstawowym elementem tej przestrzeni jest jednak prysznicowy zestaw punktowy, który składa się ze słuchawki prysznicowej, elastycznego węża, a także uchwytu, który pozwala na swobodne odwieszenie natrysku. Będzie to dobre rozwiązanie pod wieloma względami, bo nie dość, że nie zajmie zbyt dużo miejsca, to zapewni komfortową obsługę. Co więcej, gdy duet słuchawka-uchwyt będzie perfekcyjnie dobrany do charakteru aranżacji, przyjemność z wypływającego deszczu kropel osiągnie podwójną wartość! Na stronie naszego sklepu dostępne są różnego rodzaju produkty, które z łatwością można dopasować zarówno do klimatu pomieszczenia, jak i potrzeb domowników, a to, co wyróżnia nasz asortyment, poza designem i praktycznością, to wysoka jakość!
 
 

Słuchawka pod prysznic z uchwytem do idealnej strefy kąpieli

Słuchawka prysznicowa z uchwytem to podstawowe wyposażenie każdej strefy mycia. Ten zestaw natryskowy sprawdzi się zarówno w mniejszej łazience, nawet tej przeznaczonej dla gości, jak i przestronnym pokoju kąpielowym, gdzie oprócz prysznica, znajduje się wanna. Charakteryzują go niska cena, a także funkcjonalność, bo słuchawka, w odróżnieniu od deszczownicy, zapewnia znacznie większą swobodę i może być wykorzystana do innych czynności – z uwagi na zwiększony zasięg sprawdzi się podczas usuwania brudu z powierzchni kabiny prysznicowej czy mycia dziecka. Wybierając tego typu rozwiązanie, należy jednak pamiętać, że istotą długoletniego działania rozwiązania jest jakość! Dlatego też warto sięgać po produkty renomowanych marek, takich jak Kludi, GROHE, Omnires czy Deante. Asortyment ten tworzony jest w oparciu o wysokogatunkowe materiały oraz innowacyjne technologie, a zastosowane w nich elementy zapewniają długą żywotność i eliminację jakichkolwiek awarii.
 
  • Słuchawka prysznicowa i uchwyt to podstawowe elementy wyposażenia strefy mycia,
  • Wybierając je, należy zwrócić uwagę na jakość rozwiązania, a także funkcje,
  • Do najczęściej wybieranych alternatyw należą produkty marek takich jak GROHE, Kludi, Omnires czy Deante.

Uchwyt i słuchawka pod prysznic dopasowane do wnętrza

Funkcjonalność to zaledwie początek drogi, jeśli chodzi o wybór duetu, jakim jest słuchawka prysznicowa i uchwyt. Ważnym kryterium jest też wygląd! Łazienka, a wraz z nią strefa kąpieli, stała się miejscem, gdzie istotne są harmonia, spójność i idealne dopasowanie, dlatego wybierając armaturę pod prysznic, trzeba dobrać ją do reszty wystroju, klimatu aranżacji, dominujących form oraz kolorów. Najpopularniejsze rozwiązania to te wykończone w chromie – współgrają z chromowaną armaturą zainstalowaną w obrębie umywalki i dobrze prezentują się w towarzystwie nowoczesnych inspiracji. W takich modernistycznych czy minimalistycznych stylizacjach warto również postawić na kwadratowe oraz prostokątne kształty, które podbiją schludność wystroju. Jeśli jednak nie chrom ani kąty proste, świetnym pomysłem będą też kolor i opływowa linia! Ostatnio w modzie są czarne słuchawki i elementy prysznicowe. Takie detale wyróżnią się na jasnym tle i nadadzą całości wyrazistości. Z kolei w aranżacjach urządzonych na wzór pomieszczeń z dawnych lat egzamin zdadzą zestawy prysznicowe retro.
 
  • Armatura pod prysznic musi być harmonijnym elementem całego wystroju,
  • Kształt i kolory wybieranych słuchawek i uchwytów powinny być takie same, jak pozostałych baterii (np. umywalkowej czy bidetowej),
  • W nowoczesnych wnętrzach modne stają się czarne zestawy natryskowe, w tych retro – modele inspirowane stylistyką vintage.
array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia