Pisuary podkategoria

Cofnij do: Pisuary
Strona:
Filtry
Strona:
Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

O kategorii Pisuary podkategoria

Pisuar w domu to coraz bardziej powszechne rozwiązanie. To wygodny element wyposażenia nowoczesnej łazienki, komfortowy dodatek i uzupełnienie ceramiki łazienkowej. Bogata oferta pisuarów dostępnych na naszej stronie pozwoli Państwu dobrać najlepszy produkt, który podkreśli aranżacyjny charakter wnętrza.

Pisuar Koło, Roca, Duravit, Catalano, Roca to zaledwie początek szerokiej listy produktów dostępnych w naszym sklepie.

Pisuar wiszący oszczędza miejsce w łazience i zachwyca estetyczną formą, pisuar stojący znacząco uatrakcyjnia nowoczesną przestrzeń, a pisuar ścienny jest tym, który najczęściej gości we wielu łazienkach. 

Pisuar w domu, czyli pomysł na funkcjonalną łazienkę

Wyposażenie łazienki coraz częściej odbiega od standardów kształtowych kilka dekad temu. Obecnie dążymy do tego, by wnętrza były w pełni funkcjonalne, a co za tym idzie – urządzone kompleksowo, we wszystkie dostępne elementy sanitarne. Dlatego też w domach pojawiają się bidet oraz pisuar. Pierwsze zdecydowanie częściej wypełniają przestrzeń prywatnych mieszkań, a o ich zaletach nie trzeba nikogo przekonywać. Dlaczego warto wybrać pisuar? Pisuar to urządzanie, które pozwala w komfortowy sposób oddać mocz. Na ogół to modele dedykowane dla mężczyzn, choć w ofercie rynkowej spotkać można także pisuar dla kobiet oraz pisuar dla dzieci. Produkty wykonane są zazwyczaj z ceramiki, stali nierdzewnej lub tworzywa sztucznego. Montowane są na ścianie, pozwalając na zaspokojenie potrzeb fizjologicznych z pozycji stojącej. Pisuar w domu często instalowany jest w łazience dla gości, dzięki czemu zapewnia znajomym wygodę, a dla właścicieli oznacza mniej sprzątania i więcej higieny. Jego zasadniczą zaletą jest oszczędność wody podczas spłukiwania, co czyni rozwiązanie bardzo ekologicznym i ekonomicznym. Pisuary zajmują również mało miejsca. 
 
 • Pisuar w domu to ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie,
 • Pisuary to urządzenia sanitarne służące do oddawania moczu w pozycji stojącej,
 • Pisuary zazwyczaj kojarzą się z przestrzenią łazienki publicznej, choć coraz częściej pojawiają się w prywatnych pomieszczeniach,
 • Ze względu na materiał wyróżniamy pisuary ceramiczne, pisuary ze stali nierdzewnej oraz pisuary z tworzywa sztucznego.

Pisuary łazienkowe – rodzaje, cena, wymiary

Oferta pisuarów jest bardzo rozbudowana. Obejmuje nie tylko standardowe modele kojarzone z przestrzenią męskiej toalety. W sklepach znajdują się także specjalne pisuary dla kobiet oraz pisuary dla dzieci. Rozwiązania możemy podzielić na pisuary stojące, warianty montowane na ścianie, pisuary ze stelażem oraz zasilane z góry lub z tyłu. Dużą popularnością cieszą się pisuar narożny oraz pisuar asymetryczny, które dedykowane są do małej łazienki. Osobną kategorią jest również pisuar bezwodny, który nie jest wzbogacony o żadne elementy przyłączeniowe, a dzięki innowacyjnym systemom stanowi najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić wodę. Pisuary do łazienki możemy także podzielić z uwagi na sposób obsługi. Są to m.in. produkty z ręcznym cyklem spłukiwania, automatycznym oraz – wspominane już wyżej – bezwodne, funkcjonujące bez udziału strumienia. Zaletą urządzenia są również wymiary. Pisuar może mieć od 30 cm szerokości i od 30 cm głębokości, co nie stwarza problemów z umieszczeniem go nawet w niewielkiej przestrzeni. Cena pisuaru uzależniona jest od jego rodzaju, wykonania i stylu – najtańsze modele można nabyć już od 130 zł.  
 
 • Pisuary można podzielić na pisuar stojący, warianty montowane na ścianie, pisuary ze stelażem, zasilane z tyłu lub z góry,
 • W sklepach znajdziemy też pisuar narożny, asymetryczny,
 • Pisuar bezwodny działa bez udziału strumienia,
 • Pisuar – wymiary są bardzo zróżnicowane, dostępne są modele od 30 cm szerokości i 30 cm głębokości.
 • Pisuar – cena waha się w zależności od rodzaju, stylu oraz materiału.

Pisuar z pokrywą czy bez?

Pisuary otwarte to najczęściej wybierane rozwiązanie. Tego typu modele z reguły spotkamy też w obiektach o charakterze publicznym. W przestrzeni prywatnej Użytkownicy sięgają również po produkty wzbogacone o deski do pisuarów. Jest to tzw. pisuar zamykany z klapą, który poza względami związanymi z wygodą korzystania oznacza także maksymalny poziom higieny. Dzięki możliwości zamknięcia obrębu pisuaru mamy 100% pewności dotyczącej bezpieczeństwa, a także znacznie wyższy poziom czystości. Niektóre pisuary mogą być też wyposażone w specjalne powłoki, które stoją na straży porządku oraz ograniczają rozwój groźnych bakterii i wirusów. Wielu producentów proponuje pisuary wzbogacone o zintegrowane systemy zapachowe zapobiegające rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych aromatów. Wybór otwieranego produktu powinien być uzależniony nie tylko od charakteru wnętrza, lecz także od potrzeb osób korzystających z łazienki. Jedno jest pewne – pisuar w domu to przedmiot niezwykle praktyczny, który na przestrzeni lat może stać się obowiązkowym elementem wyposażenia pomieszczenia.
 
 • Pisuar z pokrywą (tzw. deską) to zapewnienie jeszcze większej higieny w łazience,
 • Deski do pisuarów dostępne są w wielu kształtach i rozmiarach,
 • Pisuarydo domu mogą być wyposażone w specjalne powłoki ochronne oraz systemy zapachowe zapobiegające przenikaniu brzydkich zapachów. 

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk