Koło

(300 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
31 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
495 zł
Dostępność: dostępny
(15 opinii)
968 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
485 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
278 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
400 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
287 zł
Dostępność: dostępny
461 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
196 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
793 zł

O producencie Koło

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja producenta:
- Dla wyrobów ceramicznych 84 miesiące (7 lat) – dotyczy szkliwa
- Dla mebli 24 miesiące (2 lata)
- Dla wyrobów akrylowych 84 miesiące (7 lat)
- Dla wanien z hydromasażem 24 miesiące (2 lata)
- Dla paneli hydromasażowych KOŁO 24 miesiące (2 lata)
- Dla kabin prysznicowych 24 miesiące (2 lata)
- Dla innych wyrobów opatrzonych kartą gwarancyjną producenta taki okres i zakres, jaki deklaruje producent,
- Dla nieceramicznych elementów w kompaktach i miskach WC oraz pozostałych towarów 24 miesiące

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Krótka historia firmy. Umywalki i Toalety WC KOŁO – doskonałe wzornictwo i funkcjonalność od lat

W 1962 roku miasto Koło świętowało 120-lecie otwarcia pierwszej manufaktury wyrobów ceramicznych i w tym samym roku Zakład Wyrobów Sanitarnych w Kole wyprodukował swoje pierwsze wyroby. Od tego czasu, w wyniku ciągłego rozwoju i doskonalenia, firma stała się jednym z liderów branży ceramicznej, a każdego roku powstają nowe, oryginalne, dopracowane w każdym calu produkty. Dwa wydarzenia miały szczególny wpływ na rozwój KOŁA. Firma dołączyła w 1993 roku do międzynarodowej grupy Sanitec, stając się tym samym marką rozpoznawaną na świecie i poszerzając swoje możliwości. W 2015 roku KOŁO (podobnie jak wszystkie marki Sanitec) KOŁO stało się częścią międzynarodowej firmy Grupa Geberit, co stanowiło uwieńczenie pasji, zaangażowania i ciężkiej pracy setek pracowników.

  • Procesy produkcyjne, podczas których tworzona jest ceramika, a także meble czy kabiny prysznicowe KOŁO, opierają się na trzech filarach. Pierwszym z nich jest stosowanie najlepszych na rynku surowców. Drugim – doświadczeni pracownicy i trzecim – korzystanie z nowoczesnych rozwiązań, co jest możliwe dzięki specjalnie stworzonemu parkowi maszynowemu,
  • Produkty marki KOŁO powstają w polskiej fabryce, w Ozorkowie.

KOŁO Wanny i miski WC – przykłady kolekcji

Jednym z fantastycznych przykładów zastosowania nowoczesnych rozwiązań jest powłoka Refleks KOŁO. Chroni ona szklane i ceramiczne powierzchnie przed penetracją zanieczyszczeń, utrzymując produkty dłużej w czystości. Do umycia ich wystarczy namoczona w wodzie ściereczka lub gąbka. Powłoka Refleks KOŁO jest dostępna za niewielką dopłatą niemal we wszystkich seriach ceramiki (Quattro, Ego, Ego Plus, Varius, Style, Cocktail, Aplauz, Punto, Caprice) oraz w kabinach prysznicowych, wśród których znajdują się kolekcje Akord, Niven i Atol Plus. Z kolei w toaletach WC KOŁO stosuje się innowacyjny system odświeżający Smart Fresh, który montuje się w spłuczkach stelaży podtynkowych. Dzięki niemu zachowujemy czystość i świeżość miski ustępowej bez stosowania dodatkowych kostek odświeżających. Wanny KOŁO wykonane są z miłego i ciepłego w dotyku akrylu. Znajdziemy tu modele owalne, prostokątne i asymetryczne, a przykładowe kolekcje to Perfect, Neo Plus, Clarissa, Elipso, Split. Niektóre modele wanien KOŁO wyposażone są w automatyczny system dezynfekcji, utrzymujący hydromasaż w czystości.

  • Marka KOŁO współpracuje ze studiem wzornictwa przemysłowego Mindsailors, w którym kładzie się nacisk nie tylko na wyjątkowy wygląd produktu, ale także jego funkcjonalność,
  • KOŁO oferuje darmową aplikację z dostępem do wszystkich informacji produktowych i firmowych.

Ekologiczna łazienka. Umywalki, miski i wanny KOŁO – produkcja z myślą o środowisku naturalnym

Pozycja lidera w branży wyposażenia łazienek zobowiązuje. KOŁO oferuje wiele rozwiązań w swoich produktach, które zostały stworzone z myślą o środowisku naturalnym. Wszystkie nowe miski WC KOŁO, a także niektóre stelaże podtynkowe wyposażone są w system 2/4, dzięki któremu wybieramy taką ilość wody do spłukiwania, jaka jest potrzebna. W ten sposób oszczędzamy nie tylko wodę, ale – co za tym idzie – także pieniądze. System Rimfree (bezkołnierzowy) z kolei umożliwia znaczące zmniejszenie stosowania drażniących środków czyszczących w łazience (system ten znajdziemy między innymi w liniach Style, Traffic, Nova Pro, Nova Pro Bez Barier i Life). Pisuary KOŁO mogą być wyposażone w automatyczny (radarowy albo termiczny) system spłukiwania. W syfonie bezwodnego pisuaru Cero znajduje się specjalny olej neutralizujący, wykorzystywany zamiast wody.

  • Polityka firmy KOŁO oparta jest o ideę zrównoważonego rozwoju. Wykorzystuje się w niej rozwiązania, które maksymalnie chronią środowisko i pozwalają na pozostawienie go w możliwie niezmienionej formie dla następnych pokoleń,
  • Dbałość o środowisko przejawia się między innymi w takich działaniach jak modernizacja systemu odpylania (które zmniejszyło emisję pyłów aż trzykrotnie), likwidacji czadnic, montażu separatorów olejowych w kanalizacji deszczowej, czy zamianie kotłowni opalanej węglem brunatnym na kotłownię gazowo-olejową.

Koło: artykuły, opinie i porady

array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia