O blogu

(10 głosów)Kompozycja trzech elementów to nasz przepis na życie w wirtualnym świecie. Ludzie. Pomysł. Miejsce.
Witajcie u nas!

 
 
 

 
Ludzie - wszystko zaczęło się od... Łazienki, bo o nich wiemy niemal wszystko. W swoich szeregach mamy ekspertów, których nie złamiesz żadnym pytaniem. Z nimi, wnętrza będą idealne - to gwarantuję! Do kompletu znajdziecie jeszcze ludzi z nieograniczonymi pomysłami, którzy poddają testom elementy które wpadną im w ręce, a wszystko opisane w jasnym stylu jest wisienką na naszym blogowym torcie. 

 

Pomysł - połączenie fachowej wiedzy o łazienkowym świecie i nie tylko, praktyczne porady wnętrzarskie, opinie, testy , kreatywność i optymizm to wszystko co posiada nasz DREAM TEAM!  Inspirujemy siebie wzajemnie i mamy nadzieję, że Was również, dzielimy się opinią, słuchamy, czytamy, piszemy ciągle się uczymy, a na koniec…  liczmy na kawę w Twoim wymarzonym miejscu! ;)

 

Miejsce  - blog umiarkowanie doskonały. Nieustannie w budowie, bo MY - twórcy co ranek budzimy się z nowym pomysłem jak sprawić by był jeszcze lepszy. Chcemy dzielić się z Wami naszą wiedzą i zarażać pozytywną energią. Według nas,  rzetelna informacja to podstawa działania miejsca w którym się znajdujesz. Chcemy by praktyczne rady połączone z pięknymi elementami pomogły Wam w podejmowaniu decyzji o swoich czterech ścianach.  

 


 
Buduj razem z nami blog, który będzie  nie tylko kopalnią inspirujących wnętrz ale i źródłem praktycznych porad jak stworzyć swoje miejsce na Ziemi.  Jeśli zastanawiasz się i nie wiesz, jak zaaranżować Twoje wnętrze, masz pytania na które wujek Google nie znajduje odpowiedzi, pisz do nas! Nasi ludzie do zadań specjalnych w mig znajdą rozwiązanie!  Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły - bo nasz dream team, to także Wy! Piszcie, pytajcie, dzielcie się uwagami. Stwórzmy platformę wiedzy o wnętrzach doskonałych!
 
 
 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia