Młynki do odpadów

Cofnij do: Kuchnia
Filtry
Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

 


Młynek do zlewu – odkryj jego zalety

Młynki do odpadów zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością. W tej kategorii znajdziesz duży wybór rozdrabniaczy o różnych parametrach, co ułatwi Ci dopasowanie urządzenia do potrzeb. Ten funkcjonalny element wyposażenia kuchni spełnia kilka zadań. Przede wszystkim młynek pod zlew minimalizuje ryzyko zapychania się rur i zapobiega wydostawaniu się z nich nieprzyjemnych zapachów. Rozdrabniacz do zlewu sprawia również, że nie jest konieczne używanie do rur silnych środków chemicznych. Montaż urządzenia nie sprawi Ci trudności, a jego obsługa nie jest skomplikowana. W tej kategorii znajdziesz modele sprawdzonych firm – młynek do zlewu Franke czy InSinkErator będzie długo i dobrze spełniał swoje funkcje.

Miejsce na młynek do odpadów kuchennych znajduje się pod zlewem. Rozdrabniacz do kuchni montuje się do syfonu. Zasada działania urządzenia jest prosta – wrzucane do odpływu odpadki są rozdrabniane dzięki działaniu wirujących elementów. Młynki radzą sobie z różnymi resztkami, na przykład skórkami od owoców czy fusami od herbaty i kawy a nawet kośćmi. Zmielone odpadki są spłukiwane do kanalizacji.
 
  • Rozdrabniacz kuchenny zapobiega zapychaniu się rur i wydobywaniu się z nich nieładnej woni,
  • Młynek na odpady zamontujesz pod zlewem, do syfonu,
  • Wrzucane do niego odpadki będą rozdrabniane, a następnie spłukiwane do kanalizacji,
  • Rozdrabniacz do zlewozmywaka może mielić wszystkie rodzaje odpadów w tym kości.

Rozdrabniacz do odpadów kuchenny – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Młynek do odpadów kuchennych powinien mieć odpowiednią moc. To od niej zależy, jak szybko urządzenie poradzi sobie z resztkami. Rozdrabniacz do zlewu powinien być wykonany z wytrzymałych materiałów. W tej kategorii znajdziesz młynki do odpadów z elementami rozdrabniającymi wykonanymi ze stali nierdzewnej, która jest odporna na szkodliwe działanie wilgoci. Urządzenie może mieć wbudowany bezpiecznik – zapobiega on przeciążeniom, a tym samym gwarantuje długie i bezawaryjne działanie sprzętu.

W tej kategorii znajdziesz młynki do odpadów z wyjmowaną osłoną przeciwodpryskową. Łatwy demontaż elementu znacznie ułatwia wyczyszczenie go. Rozdrabniacz odpadów kuchenny nie musi przeszkadzać domownikom. Jeśli zależy Ci na dość cichym działaniu urządzenia, zwróć uwagę na obudowę, która może wyciszać. Rozdrabniacze do zlewu mogą korzystać z technologii redukującej rozwój bakterii.
 
  • Wybierz odpowiednią moc, od której zależy szybkość rozdrabniania resztek,
  • Wbudowany bezpiecznik to ochrona przed przeciążeniem i uszkodzeniem młynka,
  • Wyjmowana osłona przeciwodpryskowa jest łatwa do wyczyszczenia,
  • Modele z odpowiednio skonstruowaną obudową mogą działać ciszej,
  • Młynek w zlewie jest dostępny z technologią redukującą rozwój bakterii.
 

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk