Zestawy prysznicowe z baterią

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:
Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

O kategorii Zestawy prysznicowe z baterią

Zestaw prysznicowy to idealne połączenie słuchawki prysznicowej oraz drążka. Stworzenie zgranego duetu to trudne zadanie, warto więc sięgnąć po rozwiązania znanych i cenionych producentów, takich jak Hansgrohe, Grohe, Kohlman, Zucchetti czy Deante oraz wielu innych, którzy oferują wysokiej jakości armaturę sanitarną pod prysznic, by zaprojektować idealny świat łazienki.

Znacznie łatwiej jest kupić gotowy zestaw prysznicowy, w którym każdy element idealnie pasuje do drugiego. Co wchodzi w jego skład? Zazwyczaj jest to zawór przełączający, głowica oraz główka prysznicowa, wąż prysznicowy i inne elementy, zależne od producenta. Pod prysznicem najczęściej znajdziemy baterie montowaną na ścianie oraz tradycyjną słuchawkę  - to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań.

Zestawy prysznicowe z baterią to wygodne i funkcjonalne rozwiązania, które niwelują nam problemy podczas wyboru każdego z elementów. Nasza oferta zawiera liczne zestawy prysznicowe, począwszy od tych wyposażonych w deszczownice, zestawy prysznicowe podtynkowe, zestawy prysznicowe termostatyczne czy te, z obrotowym ramieniem prysznicowym dla wygody Użytkownika.

 


Zobacz również:
 

Zestaw prysznicowy z baterią - idealna strefa kąpieli 

Aby wybrać najlepszy zestaw natryskowy do łazienki, warto zastanowić się nad odpowiednim rodzajem rozwiązania. W zależności od typu montażu wyróżniamy bowiem zestaw prysznicowy podtynkowy (także w wersji wannowo-prysznicowej) oraz natrysk prysznicowy natynkowy. Pierwszy idealnie podkreśli wystrój wnętrza podporządkowanego zasadzie „mniej znaczy więcej”. Ukryte elementy przyłączeniowe zapewnią spójny, estetyczny efekt. Rozwiązanie ścienne, czyli zestaw natynkowy, również gwarantuje ciekawy rezultat stylistyczny, jest jednak znacznie tańsze oraz szybsze w montażu. Funkcjonalność produktów potęgują dostępne na rynku alternatywy związane ze zwiększeniem praktyczności i ułatwieniem eksploatacji. W ofercie producentów takich jak Grohe, Kludi, Hansgrohe czy Deante znaleźć można m.in. zestawy prysznicowe z deszczownicą oraz termostatem (z baterią termostatyczną), który stoi na straży bezpieczeństwa osób biorących kąpiel. Stylistyczny pluralizm wiąże się z kolei z możliwością wyboru asortymentu o różnym kształcie oraz kolorze. Popularyzacja trendów minimalistycznego i industrialnego sprawiła, że czarny zestaw prysznicowy z deszczownicą stał się zupełnym bestsellerem i umiejętnie podkreśla modernistyczny szyk aranżacji. Równie dużym zainteresowaniem cieszą się warianty retro, idealne do łazienki inspirowanej klimatem przeszłości.

  • Zestawy prysznicowe można podzielić z uwagi na sposób montażu na natynkowe lub podtynkowe;
  • Na rynku dostępny jest m.in. zestaw wannowo-prysznicowy z deszczownicą;
  • Wysokiej jakości rozwiązania znajdują się w ofertach producentów takich jak: Grohe, Hansgrohe, Kludi czy Deante.

Jak wybrać zestaw prysznicowy z deszczownicą?

Podczas zakupów możemy zdecydować się na gotowy zestaw prysznicowy, w skład którego wchodzą m.in. deszczownica, panel prysznicowy, bateria czy słuchawka ręczna, ale możemy także samodzielnie skomponować swoją wymarzoną strefę kąpielową. Warto wówczas pamiętać, aby sięgać po rozwiązania tego samego producenta, co wyeliminuje możliwość występowania jakichkolwiek problemów eksploatacyjnych albo skorzystać z fachowego wsparcia naszych handlowców, którzy doradzą w zakresie doboru odpowiednich produktów komplementarnych. Najbardziej praktyczne okazują się zestawy prysznicowe wyposażone w deszczownice i słuchawkę. Pozwalają one na dowolną zmianę źródła strumienia, a więc gwarantują maksimum satysfakcji i przyjemności. Decydując się na najlepszy zestaw prysznicowy, należy mieć na uwadze parametry związane z jakością. Odnoszą się one do ceramicznej głowicy, wysokiej jakości materiałów wykorzystanych podczas produkcji czy chociażby wytrzymałości węża w wariantach natynkowych. Tego typu rozwiązanie może być również wzbogacone o specjalne dysze boczne, kaskadę, moduły dźwięku czy elementy świetlne.

  • Gotowy zestaw prysznicowy to m.in. deszczownica, panel prysznicowy, bateria oraz słuchawka ręczna (prysznicowa);
  • Kolumna prysznicowa z baterią może może występować w kolorze chrom, czarnym, białym, złotym i wielu innych
  • Prysznic można też wyposażyć w dysze, elementy świetlne czy moduły dźwięku.

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk