Zestawy Prysznicowe Czarne

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Zestaw prysznicowy czarny, czyli elegancja i funkcjonalność

Zestawy prysznicowe czarne z oferty Łazienkarium.pl to gotowe komplety do mocowania w kabinie prysznicowej. Wszystkie elementy są ze sobą spójne wizualnie, a także estetycznie wykończone. Czerń jest ostatnio często wykorzystywanym kolorem w aranżacjach nowoczesnych łazienek. Świetnie sprawdzi się także przy wykończeniu pomieszczenia rustykalnego i klasycznego. Co jeszcze wyróżnia takie rozwiązanie? Zestaw prysznicowy czarny przekłada się na przyjemną kąpiel. To zasługa wielofunkcyjnych słuchawek, a także deszczownic. Mogą być one mocowane za pomocą uchwytu do ściany lub bezpośrednio do sufitu.

  • Zestawy prysznicowe czarne są eleganckie i praktyczne.
  • Każdy element kompletu pasuje do siebie wizualnie.
  • Przyjemna kąpiel to zasługa wielofunkcyjnych słuchawek, w których można ustawić typ strumienia wody oraz deszczownic montowanych na ścianie lub suficie.

Czarny zestaw prysznicowy – jaki wybrać?

Do wyboru masz czarny zestaw prysznicowy w wersji podtynkowej i natynkowej. Pierwszy z nich prezentuje się bardziej nowocześnie. Nie zajmuje też wiele miejsca, dlatego sprawdzi się w minimalistycznych wnętrzach. Instalacja odbywa się pod ścianą, dlatego żadne przyłącza nie są widoczne z zewnątrz. Trzeba jednak wybrać wysokiej jakości produkty, które działają bezawaryjnie. Dzięki temu nie trzeba martwić się o remont i kucie w płytkach. Dużym udogodnieniem są regulowany kąt nachylenia słuchawki, bateria z termostatem zapobiegającą poparzeniu i ceramiczną głowicą gwarantującą trwałość.

  • Zestaw prysznicowy czarny może być montowany natynkowo lub podtynkowo.
  • Stal i mosiądz to materiały wysokiej jakości, które są używane do produkcji elementów stosowanych pod prysznic.
  • Warto zwrócić uwagę na rozwiązania oszczędzające wodę, zapobiegające poparzeniu oraz odpychające brud i osady.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk