Baterie nawannowe

(1106 produktów)
Dostępność: dostępny
(26 opinii)
2086 zł
Dostępność: dostępny
(36 opinii)
982 zł
Dostępność: dostępny
(30 opinii)
2898 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
4116 zł
Dostępność: dostępny
(64 opinie)
1121 zł
Dostępność: dostępny
(19 opinii)
374 zł
Dostępność: dostępny
(11 opinii)
2917 zł
Dostępność: dostępny
(9 opinii)
4930 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
5154 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1131 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
387 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
3137 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1252 zł
Dostępność: dostępny
(16 opinii)
1518 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
3011 zł
Dostępność: dostępny
446 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
1101 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
1000 zł
Dostępność: dostępny
(18 opinii)
3129 zł

O kategorii Baterie nawannowe

Baterie wannowe wielootworowe to rodzina produktów do wanny, które odmienią oblicze Twojej łazienki. Każdy z elementów baterii zamocowany jest oddzielnie, tworząc ciekawy spójny efekt, a łatwy sposób montażu nie będzie generował trudności podczas remontu. W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę baterii wannowych trzy -, cztero-, oraz pięciootworowych, wykonanych z najlepszych materiałów, w oryginalnych i stylowych formach. Armatura sanitarna w postaci baterii wannowych wielootworowych prezentuje się elegancko i stylowo, stanowi ozdobę wanny, a jej montaż wcale nie jest skomplikowany. Baterie wannowe wielootworowe to rozwiązanie zarówno do małej, jak i przestronnej łazienki, to funkcjonalne sposoby na aranżację przestrzeni. Efektowna słuchawka do baterii wannowej, zestawy elementów, mieszacz oraz perlator - wszystko to znajdziesz w ofercie na naszej stronie, jeśli chcesz wyposażyć łazienkę w baterie wannową wielootoworową. Poznaj znanych producentów, doskonałe materiały, innowacyjne technologie i wybierz idealną baterię do łazienki. Ideal Standard, Kludi, Zucchetti, Kohlman i wielu innych, którzy o sanitarnym świecie wiedzą niemal wszystko.

 

Baterie wannowe wielootworowe do praktycznej strefy kąpieli

Baterie wielootworowe to elementy, które gwarantują maksymalną funkcjonalność w strefie kąpieli. Każda z części – niezależnie czy jest to smukła i designerska wylewka, czy uchwyt służący do regulacji ciśnienia wody – umieszczona jest osobno, co daje niebanalny efekt wizualny. Tego typu asortyment coraz częściej spotykamy w modnych łazienkach. Warianty zastępują tradycyjne baterie natynkowe czy podtynkowe, ponieważ wyróżniają się formą. Zwykle montowane są na krawędzi wanny albo półce, która znajduje się bezpośrednio przy niej. W ofercie producentów występują zarówno baterie 3-otworowe, jak i 4-otworowe, 5-otworowe i zestawy z koniecznymi akcesoriami do montażu. Rozwiązania prezentują się niezwykle nowocześnie oraz elegancko, a poza aspektem dekoracyjnym armaturę charakteryzuje wysoka funkcjonalność, związana z wykorzystaniem ekonomicznego perlatora, który napowietrza strumień i ogranicza przepływ wody oraz ceramicznej głowicy, która zapewnia długotrwałe użytkowanie. Innowacyjność, która cechuje baterie wielootworowe, związana jest również z dostępnością produktów gwarantujących bezpieczeństwo – są nimi baterie wannowe z termostatem. 
 
  • Baterie wielootworowe możemy podzielić m.in. na baterie trzyotworowe, cztero- i pieciootworowe jak również na modele bez wylewki i z wylewką typu wodospad (kaskadową)
  • Baterie wannowe termostatyczne stoją na straży bezpiecznej kąpieli,
  • Armatura wannowa powinna być wyposażona w ceramiczną głowicę oraz ekonomiczny perlator. 

Design i funkcjonalność w jednym

Bateria nawannowa to ciekawy sposób na to, by połączyć design z maksymalną funkcjonalnością. Oprócz tego, że asortyment wyróżnia się dostępnością wielu ciekawych udogodnień usprawniających korzystanie, to produkty umiejętnie podkreślą wystrój wnętrza, dzięki niebanalnemu wyglądowi. Nowoczesne baterie wannowe to z reguły koncepcje, którym towarzyszą zredukowany design oraz prostota. Kwadratowe i prostokątne elementy wylewki, uchwytów czy słuchawki umiejętnie wtopią się w standardy urządzania zdominowane przez modernistyczną surowość oraz bezpretensjonalność. Bogatą kategorią są także baterie wannowe retro, które charakteryzują oryginalne detale, jak chociażby dekoracyjne kurki i intarsje z oznaczeniami ciepłej oraz zimnej wody. Dzięki stylowym propozycjom sanitarnym pomieszczenie przeistoczy się w kwintesencję piękna i harmonii! Wysokiej jakości rozwiązania dostępne są w ofertach wielu renomowanych marek, z którymi współpracuje nasz sklep internetowy. Są to m.in. Hansgrohe, Kludi, Tres, Grohe, Omnires oraz Ferro. 
 
  • Nowoczesne baterie wannowe wyróżniają się prostotą oraz dekoracyjną oszczędnością,
  • Baterie wannowe retro podkreślą klimat inspirowany wzornictwem minionych epok,
  • Najlepsze baterie wannowe znajdują się w ofertach producentów takich jak: Hansgrohe, Kludi, Tres, Grohe, Omnires oraz Ferro.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia