Ideal Standard

(2281 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(1238 opinii)
652 zł
Dostępność: dostępny
(162 opinie)
578 zł
Dostępność: dostępny
(801 opinii)
887 zł
Dostępność: dostępny
(185 opinii)
540 zł
Dostępność: dostępny
(236 opinii)
537 zł
Dostępność: dostępny
(219 opinii)
907 zł
Dostępność: dostępny
(51 opinii)
578 zł
Dostępność: dostępny
(219 opinii)
698 zł
Dostępność: dostępny
(20 opinii)
767 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
298 zł
Dostępność: dostępny
(35 opinii)
1089 zł
Dostępność: dostępny
(493 opinie)
1159 zł
Dostępność: dostępny
(14 opinii)
247 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
645 zł
Dostępność: dostępny
(12 opinii)
771 zł
Dostępność: dostępny
(10 opinii)
1198 zł
Dostępność: dostępny
(13 opinii)
1204 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
1502 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
1362 zł
Dostępność: dostępny
(12 opinii)
615 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
932 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
120 zł
Dostępność: dostępny
(15 opinii)
661 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
5840 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
587 zł

O producencie Ideal Standard

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja producenta:
- Ceramika sanitarna: Dożywotnia
- Stelaże podtynkowe do produktów ceramicznych (z wyłaczeniem mechanizmów spłukujących): 10 lat
- Mechanizmy zbiorników spłukujących: 2 lata
- Deski sedesowe: 2 lata
- Meble i lustra: 2 lata
- Akcesoria łazienkowe: 2 lata
- Armatura: 5 lat
- Akcesoria prysznicowe: słuchawki, drążki prysznicowe, węże natryskowe: 2 lata
- Wanny akrylowe: 25 lat
- Panele akrylowe do wanien: 10 lat
- Produkty Soft (wanny i brodziki prysznicowe): 5 lat
- Systemy hydromasażu: 2 lata
- Kabiny prysznicowe: 2 lata

W firmie Ideal Standard od samego początku działalności wyznaje się zasadę, że kreatywność napędza zmiany, które prowadzą do powstawania jeszcze lepszych produktów. Dzięki temu łatwiej jest zaprojektować wnętrze, które lepiej wyraża nas samych i nasze potrzeby.

Sukces produktów firmy opiera się na trzech fundamentach: innowacyjności, designie, oraz funkcjonalności, która dla wielu klientów jest najważniejsze a wraz z pozostałymi wspomnianymi cechami sprawia, że klienci mogą czuć się w pełni usatysfakcjonowani tym co otrzymują.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Strona producenta: www.idealstandard.de

Ideal Standard – co to za firma?

Ceramika Ideal Standard to przede wszystkim jakość! Jej podstawą są starannie wyselekcjonowane surowce, biorące udział w zaawansowanych procesach wytwórczych spełniających rygorystyczne normy europejskie. Te działania przyczyniają się do realizacji głównego celu firmy, która w konkurencji z największymi graczami na rynku zajmuje czołowe pozycje. Początki funkcjonowania Ideal Standard sięgają 1901 roku, gdzie w Belgii została założona pierwsza fabryka Ideal Standard. Dziś przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 9500 wykwalifikowanych pracowników oraz posiada 18 zakładów wytwórczych, w których produkowane są wyroby docierające w odległe rejony świata. Tym, co wyróżnia fabrykanta, jest troska o zminimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne, czego efektem są liczne certyfikaty wydajności i efektywności energetycznej przyznane dla Ideal Standard. Opinie zadowolonych Użytkowników oraz ekspertów są najlepszym potwierdzeniem tego, że producent realizuje swoją strategię w 100% – łączy ekologiczne podejście z pasją do kreacji rzeczy użytkowych.

  • Ideal Standard to belgijska firma założona w 1901 roku,
  • Producent troszczy się o środowisko naturalne, posiada rozbudowany park maszynowy i nieustannie się rozwija,
  • Ceramika Ideal Standard to wysokiej jakości rozwiązania stworzone w oparciu o najnowsze trendy wzornicze. 

Wyposażenie łazienek w jakość i piękno

Katalog Ideal Standard zawiera liczne pozycje sanitarne, które pozwalają wyposażyć dom w wysoką jakość i niebanalne wzornictwo. Producent oferuje asortyment o zróżnicowanej formie i typie montażu, przeznaczony do łazienki oraz kuchni. To m.in. wyroby do obszaru mycia, takie jak umywalka Ideal Standard (umywalka nablatowa, umywalka wisząca, umywalka narożna, umywalka wpuszczana w blat), a także produkty do WC: miska WC, deska sedesowa, pisuary czy bidety. W celu zapewnienia kompleksowego wyposażenia pomieszczeń o charakterze higienicznym Ideal Standard wytwarza także kabiny prysznicowe, drzwi prysznicowe oraz wanny. Rozbudowaną kategorią Ideal Standard są również baterie łazienkowe. W portfolio znajdują się bowiem baterie bidetowe, baterie umywalkowe, baterie prysznicowe natynkowe, baterie umywalkowe (ścienne i stojące), baterie wannowe (wolnostojące, natynkowe, wielootworowe i podtynkowe), a także akcesoria. Asortyment cechuje duża różnorodność stylistyczna w zakresie kształtu. Armatura i ceramika Ideal Standard dostępne są zarówno w wariantach o bardziej zgeometryzowanej, prostokątnej linii, jak i opcjach o miękkiej, opływowej formie, co daje Użytkownikom swobodę w zakresie aranżacji wymarzonej przestrzeni.

  • Ideal Standard to zróżnicowana oferta produktów do łazienki,
  • Producent wytwarza także baterie kuchenne,
  • W katalogu fabrykanta znajdują się m.in. umywalka Ideal Standard, Ideal Standard WC, wanna Ideal Standard oraz kabiny prysznicowe. 

Ideal Standard, czyli zróżnicowana oferta dla każdego

Ideal Standard to marka doceniana przez koneserów efektownego wzornictwa. Wszystko dlatego, że rozwiązania oferowane przez producenta tworzone są z troską o najmniejszy detal, a projekty stanowią ciekawą ozdobę aranżacji. Modele Ideal Standard Strada znakomicie dopasują się do nowoczesnego charakteru wnętrza, a dzięki dostępności różnych rozmiarów do wyboru (od mniejszych, po większe, jak np. umywalka Ideal Standard 60 cm) idealnie uzupełnią strefę mycia zarówno w dużych, jak i niewielkich pomieszczeniach. Gwarancję naturalnej harmonii zapewnią elementy kolekcji Ideal Standard Dea, Ideal Standard Tesi, Ideal Standard Tonic II, a także Ideal Standard Connect. Wśród baterii łazienkowych dużą popularnością cieszy się wariant Ideal Standard Melange. Producent poza designerskim zróżnicowaniem orientuje się także na nowatorskie pomysły – wykorzystuje innowacyjne systemy, czego przykładem może być miska WC Ideal Standard Tesi Aquablade. Technologia bezkołnierzowa połączona z efektywnym spłukiwaniem stoi na straży redukcji ilości zużywanej wody, a także gwarantuje maksymalny poziom higieny.

  • Popularne modele ceramiki Ideal Standard to: Ideal Standard Strada, Ideal Standard Dea, Ideal Standard Tesi, Tonic II, a także Connect,
  • Popularne warianty armatury Ideal Standard to: Ideal Standard Melange i Ideal Standard Strada,
  • Producent korzysta z innowacyjnych technologii, czego przykładem jest miska WC bez kołnierza Ideal Standard Tesi Aquablade.

Ideal Standard: artykuły, opinie i porady

array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia