Ideal Standard Tesi - nowość do łazienki z technologią AquaBlade

(48 głosów)
Ideal_standard_tesi

Świat łazienki pełen jest różnorodności i ciągłych zmian. Ideal Standard znów zachwyca bogactwem inspiracji i innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym łazienka zamienia się w modną i naturalnie piękną przestrzeń. Ideal Standard Tesi to recepta na czyste i harmonijne miejsce, w którym dominuje spokój i subtelność, zamknięta w stylowych formach. Rozwiązania Tesi to kompilacja technologii AquaBlade, wysokiej jakości ceramiki oraz stylowego designu, który będzie idealny do nowoczesnych aranżacji. Łazienka staje się codzienną inspiracją.
 

Umywalki Ideal Standard Tesi, czyli różnorodność rozmiarów i kształtów

Szeroki wybór, który oferuje Ideal Standard pozwala na zupełną dowolność. Seria bogata jest w rozwiązania ceramiczne zarówno do małych łazienek, jak i tych przestronnych i większych powierzchniowo. Tesi to umywalki z powierzchniami bocznymi w czterech rozmiarach - 100cm, 80cm, 60cm, 50cm (odpowiednio umywalka Tesi T350801, T350901, T351001, T351101) oraz umywalki zaokrąglone o wielkości 70 cm,65 cm i mniejsze 60cm, 55cm i 50cm, które można komplementować z postumentami Tesi Ideal Standard oraz syfonami dekoracyjnymi. Bogactwo i różnorodność to nie tylko rozmiar, ale i design. Odzwierciedleniem gustów Konsumentów są jeszcze bardziej delikatne i subtelne umywalki Light design Tesi Ideal Standard od najmniejszych 45cm (T009501) po większe osiągające wymiar 55cm oraz 60cm. Dla miłośników umywalek stawianych na blat Ideal Standard również ma propozycję w postaci umywalki półblatowej Tesi T010001.

Szafka i umywalka nablatowa Tesi - duet idealny

W szerokiej gamie produktów Tesi Ideal Standard znajdziemy także dopasowane stylistycznie i wymiarowo meble łazienkowe w postaci szafek dostępnych w wersjach z jedną lub dwoma półkami.  Meble Ideal Standard występują w rozmiarach 100cm, 80cm, 60cm oraz 50cm w pięciu atrakcyjnych kolorach OV - biały lakier, WI-niebieski Avio mat, PH -jasnobrązowy lakier, PU -ciemny Taupe mat, Vi- jasne drewno. Uchwyty szafek Tesi  Ideal Standard produkowane są w matowych, dobranych odcieniach. Dopełnieniem znakomitej aranżacji mogą stać się wysokie szafki T0054 oraz T0055.


  Toaleta WC bez kołnierza Ideal Standard


Ideal Stanard AquaBlade strażnikiem czystości

Ceramika sanitarna Ideal Standard w postaci kompaktów WC, misek klozetowych wyposażona jest w system spłukiwania najnowszej technologii AquaBlade. Przemyślana konstrukcja miski powoduje, że spłukiwanie rozpoczyna się znacznie wyżej niż w tradycyjnych elementach, zatem usuwane są wszystkie bakterie! AquaBlade w produktach Tesi Ideal Standard to 100% higieny. Mike Heaton - manager rozwoju produktu podkreśla także inne zalety miski klozetowej Tesi  - "wewnętrzna przestrzeń, którą przepływa woda, redukuje drgania i jest bardziej wydajna, co przekłada się na cichszą pracę i mniejsze ryzyko chlapania na zewnątrz miski".  Silny strumień w technologii AquaBlade to strażnik czystości toalety Tesi od Ideal Standard

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia