Drążki prysznicowe

(154 produkty)
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
480 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
537 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
509 zł
Dostępność: dostępny
1303 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
993 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2533 zł

O kategorii Drążki prysznicowe

Projektowanie łazienki to trudny temat. Skompletowanie wszystkich niezbędnych elementów, by łazienka była funkcjonalna pochłania znaczną ilość czasu. Na naszej stronie znajdą Państwo wszystko to, co potrzeba do stworzenia perfekcyjnego wnętrza. Stylowe drążki prysznicowe - kwadratowe, owalne, wykonane z chromu, stali, w różnych kolorach i wzorach, efektowna armatura sanitarna i rozwiązania pod prysznic to uzupełnienie praktycznej łazienki. Oferta naszego sklepu zawiera drążki prysznicowe marki Zucchetti, Kludi, Blue Water, Hansgrohe i wielu innych firm produkujących elementy wyposażenia łazienki. Razem z nami można skompletować idealny zestaw prysznicowy!

 

Drążek prysznicowy, czyli gwarancja wygody i funkcjonalności

Strefa kąpieli to miejsce, od którego wymagamy znacznie więcej! To przestrzeń zapewniająca wygodę, komfort oraz poczucie maksymalnego odprężenia po ciężkim dniu w pracy, dlatego też ważne jest, aby zaaranżować ten obszar w sposób funkcjonalny! Prysznic powinien być więc wyposażony w najlepszy drążek prysznicowy! To najczęściej jeden z elementów całego zestawu, na który składają się uchwyt oraz słuchawka, jednak ci, którzy chcą samodzielnie decydować o wyglądzie kabiny, mogą kupić go oddzielnie. Do czego służy drążek prysznicowy? To elastyczność związana z możliwością odwieszenia słuchawki prysznicowej oraz płynnej i swobodnej modulacji jej wysokości. Poszczególne rozwiązania mogą się od siebie różnić nie tylko długością, lecz także stylem. Nowoczesny drążek prysznicowy regulowany ze zmianą kąta nachylenia znakomicie podkreśli prostotę nurtu. Geometryczna precyzja wykonania produktu będzie korespondować z wyrazistymi prostokątnymi kształtami ceramiki oraz transparentną ścianką kabiny walk-in. Okrągły wariant wpisze się w stylistykę klasyczną oraz wystrój inspirowany naturalnością, a z kolei drążek prysznicowy retro, dzięki charakterystycznym detalom, umiejętnie podkreśli klimat rodem z przeszłości.
 
  • Drążek prysznicowy to praktyczny element łazienki,
  • Drążki prysznicowe występują w wielu stylach do wyboru,
  • Dużą popularnością cieszą się drążki prysznicowe retro, okrągłe bądź nowoczesne,

Stylistyczne dopełnienie wystroju

Stylistyczny pluralizm dostępnej oferty składa się również na niebanalne projekty wnętrz opanowanych przez rozmaite, najgorętsze trendy. Wraz z modą na kabiny z czarnymi profilami, pojawiło się zapotrzebowanie na drążek prysznicowy czarny. Taki wariant znakomicie dopełni wystrój, w którym kluczową rolę odgrywa intensywna barwa! Poza oryginalnym tonem drążki prysznicowe występują w klasycznym chromie, czym współgrają z armaturą łazienkową w takim wykończeniu. W klimacie retro „wisienką na torcie” będą drążki prysznicowe mosiężne, stalowe bądź platynowe, natomiast w szykownym glamour sprawdzi się model złoty. W ofercie producentów rozwiązań sanitarnych znaleźć można tysiące ciekawych pozycji, które będą świetnie korespondować z charakterem aranżacji. Akcesoria łazienkowe, a w tym drążek prysznicowy Hansgrohe, Grohe, Kohlman, Oras, Kludi, Roca, Zucchetti staną się gwarancją nie tyle niebanalnego efektu, ile maksymalnej funkcjonalności.
 
  • Drążek prysznicowy czarny podkreśli wystrój nowoczesnej łazienki,
  • W łazience retro sprawdzą się drążki mosiężne lub stalowe, w stylu glamour – złote,
  • Drążki pod prysznic znajdują się w ofertach marek takich jak Hansgrohe, Grohe, Kohlman, Oras, Kludi, Roca czy Zucchetti.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia