Stelaże do WC

(353 produkty)
Dostępność: dostępny
(97 opinii)
1099 zł
Dostępność: dostępny
(116 opinii)
748 zł
Dostępność: dostępny
(76 opinii)
939 zł
Dostępność: dostępny
(241 opinii)
898 zł
Dostępność: dostępny
(102 opinie)
1330 zł
Dostępność: dostępny
(11 opinii)
1177 zł
Dostępność: dostępny
(72 opinie)
814 zł
Dostępność: dostępny
(57 opinii)
1705 zł
Dostępność: dostępny
(34 opinie)
698 zł
Dostępność: dostępny
(30 opinii)
534 zł
Dostępność: dostępny
(18 opinii)
1013 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
1112 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
529 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
1298 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
499 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1165 zł
Dostępność: dostępny
979 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1164 zł
Dostępność: dostępny
1384 zł
Dostępność: dostępny
1355 zł
Dostępność: dostępny
(19 opinii)
931 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2682 zł

O kategorii Stelaże do WC

Stelaże podtynkowe pełnią kluczową funkcję w każdej łazience. Ich przemyślana konstrukcja warunkuje odpowiednie przymocowanie miski klozetowej.

Wśród bogatej oferty zestawów podtynkowych znajdziemy stelaże do zabudowy lekkiej, które montujemy w ściance murowanej lub działowej. Służą one do mocowania bidetu, miski WC czy pisuaru.

Z kolei stelaże do zabudowy ciężkiej, inaczej mokrej wykorzystuje się w ścianach murowanych. Na naszej stronie znajdą Państwo zestaw podtynkowy dostosowany do wymaganych preferencji. Cechuje je wysoka jakość wykonania i bezawaryjna eksploatacja. Zestaw wc podtynkowy Geberit, Grohe, TECE i wiele innych to produkty, będące znakomitym wyborem do nowoczesnej łazienki.


Zobacz również:
 

Dlaczego stelaż podtynkowy do WC to dobry wybór?

Zestaw podtynkowy to rozwiązanie skrojone na miarę nowoczesnych łazienek. Estetyczny i funkcjonalny moduł sanitarny do WC pozwala na ukrycie wszelkich przyłączy instalacyjnych w ścianie, wytrzymuje obciążenie nawet do 400 kg i przede wszystkim jest gwarancją stworzenia spójnego wystroju podporządkowanego współczesnym regułom urządzania. Schowana instalacja wzmaga poczucie przestronności, a także ułatwia utrzymanie czystości w łazience, ponieważ widoczne elementy to jedynie ceramika oraz przycisk spłukujący. Jeszcze kilkanaście lat temu tego typu stelaż WC nie był tak często stosowany, jak obecnie. Użytkownicy obawiali się awarii i związanych z nimi problemami w usuwaniu usterek, jednak zaawansowana technologia i wysoka jakość, jakie wyróżniają zestawy podtynkowe, sprawiają, że wybór rozwiązania oznacza satysfakcję na lata. Wśród ofert renomowanych firm największą popularnością cieszą się zestaw podtynkowy Geberit, Tece lub stelaż Grohe, które są odporne na codzienną eksploatację i działanie wilgoci, a także są wykonane z solidnych materiałów. Efektem tego służą przez długie lata, nie generując trudności z eksploatacją.
 
  • Spłuczka podtynkowa do toalety podwieszanej to coraz częściej wykorzystywane rozwiązanie,
  • Stelaż podtynkowy wc w ścianie z przyciskiem uruchamiającym to gwarancja stworzenia modnego i funkcjonalnego wnętrza,
  • WC pod zabudowę ze stelażem może wytrzymać obciążenie nawet do 400 kg,
  • Najczęściej wybierane stelaże podtynkowe: Grohe, Geberit.

W jakiej łazience sprawdzi się zestaw podtynkowy wc?

Wszędzie tam, gdzie stawiamy na minimalizm oraz nowoczesność, sprawdzi się toaleta podwieszana i konieczny do jej montażu stelaż podtynkowy. Zainstalowanie miski WC wiszącej wpłynie na optyczne powiększenie przestrzeni, a także ułatwi utrzymanie porządku. To również jeden z najczęściej wykorzystywanych trików, jeśli chodzi o sposób na urządzenie małej łazienki. Całkowite odkrycie posadzki – nie dość, że ułatwi usuwanie zabrudzeń – nie podzieli niepotrzebnie przestrzeni, gwarantując wrażenie przestronności. Wybór stelaża należy uzależnić od rodzaju ściany, z jaką mamy do czynienia. Do podstawowych kryteriów zaliczymy stelaże do zabudowy ciężkiej oraz do lekkiej. Pierwsza, zwana inaczej zabudową mokrą, wymaga obmurowania. W tym przypadku koniecznym będzie użycie cegieł, zaprawy murarskiej czy zaprawy tynkarskiej. Dlatego też alternatywa ta należy do czasochłonnych i kosztownych. Druga, określana terminem zabudowa sucha, bazuje na wykorzystaniu ramy, na którą składają się stalowe profile mocowane do ściany. Elementy te są podstawą do instalacji np. płyt gipsowo-kartonowych. Metoda ta jest tańsza, szybka oraz łatwiejsza w montażu.
 
  • Toaleta podtynkowa to rozwiązanie do wnętrz o nowoczesnym charakterze,
  • Spłuczki podtynkowe sprawdzą się w łazienkach o ograniczonym metrażu!
  • Do wyboru mamy stelaże do zabudowy lekkiej lub ciężkiej jak również stelaż podtynkowy slim lub stelaż niski.
  • Toaleta do zabudowy może być wisząca lub stojąca, należy pamiętać, aby w zależności od modelu dobrać odpowiedni stelaż.
array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia