Grohe zestaw podtynkowy

Cofnij do: Toalety
Strona:
Filtry
Strona:


Stelaż Grohe – czy warto go wybrać?

Stelaż Grohe to niezawodne rozwiązanie do montażu produktów takich jak miska WC Grohe. Produkt ten wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko użytkowników, ale również instalatorów urządzeń sanitarnych. Grohe stelaż podtynkowy zapewnia stabilne podparcie dla toalety, bez względu na jej ciężar. Jego trwała konstrukcja redukuje do minimum możliwość wibracji i hałasu podczas korzystania z toalety, co znacznie przekłada się na komfort użytkowania. Polecany przez nasz sklep internetowy stelaż podtynkowy Grohe jest łatwy w montażu. Dzięki precyzyjnym mechanizmom regulacyjnym można w prosty sposób połączyć go z różnego rodzaju toaletami. Sprawdzi się zarówno tam, gdzie instalowana będzie miska WC podwieszana bez kołnierza, jak i miska WC krótka.

  • Stelaż WC Grohe wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu przez wiele lat zachowuje swoje właściwości.
  • Nowoczesne stelaże Grohe zapewniają stabilne podparcie dla miski WC.
  • Stelaż podtynkowy Grohe jest bardzo łatwy w montażu.

Stelaż podtynkowy Grohe i jego zalety

Stelaż podtynkowy Grohe to nowoczesne urządzenie, które pozwala na stworzenie funkcjonalnej przestrzeni w łazience. W ofercie sklepu internetowego Łazienkarium.pl produkt ten dostępny jest w różnych rozmiarach. Dzięki czemu nasi Klienci mogą wybrać Grohe stelaż podtynkowy zgodny ze swoimi preferencjami. Polecane stelaże podtynkowe Grohe wyposażone mogą być w podwójny system spłukiwania, który pozwala na kontrolowanie zużywanej podczas spłukiwania wody. Funkcja ta umożliwia użytkownikom wybrać pomiędzy dwoma różnymi poziomami spłukiwania, w zależności od potrzeb. Do wszystkich oferowanych produktów w prosty sposób można dopasować przycisk spłukujący czarny, chromowany czy inny. Stelaż WC Grohe często wyposażony jest w ramę stalową, powlekaną proszkowo, która jest odporna na wilgoć.

  • Innowacyjny stelaż podtynkowy Grohe umożliwia stworzenie funkcjonalnej przestrzeni w łazience.
  • Wysokiej jakości stelaż do WC Grohe oferowany jest w różnych rozmiarach, dlatego każdy znajdzie wyrób odpowiedni dla siebie.
  • W większości oferowanych stelaży Grohe znajduje się podwójny system spłukiwania.

Stelaż do WC Grohe – jakość i funkcjonalność

Stelaż do WC Grohe to bardzo praktyczne i nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia elegancki montaż toalety w łazience zarówno o dużej, jak i małej powierzchni. Urządzenie to montowanie jest w ścianie, co pozwala na zawieszenie miski WC nad podłogą, bez widocznych elementów montażowych. Taki sposób montowania urządzenia sanitarnego nadaje łazience estetyczny i nowoczesny charakter, a przy tym sprawia, że pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne. W sklepie Łazienkarium.pl funkcjonalny stelaż WC Grohe można zakupić jako pojedynczy produkt lub w zestawie zawierającym m.in. przycisk spłukujący Grohe, matę wyciszającą do WC, wsporniki do montażu przyściennego i zestaw adaptacyjny na kostki do WC.

  • Stelaż podtynkowy Grohe to urządzenie, które pozwala na zawieszenie miski WC i ukrycie jej wszystkich elementów montażowych w ścianie.
  • Nowoczesne stelaże podtynkowe Grohe umożliwiają pozyskanie większej przestrzeni w łazience.
  • Wysokiej jakości stelaże Grohe można zakupić pojedynczo lub w zestawie z przyciskiem spłukującym i innymi akcesoriami.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk