Grzejniki - łazienkowe

(2226 produktów)
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(26 opinii)
569 zł
Dostępność: dostępny
(20 opinii)
2202 zł
Dostępność: dostępny
(45 opinii)
736 zł
Dostępność: dostępny
(22 opinie)
594 zł
Dostępność: dostępny
(56 opinii)
1157 zł
Dostępność: dostępny
(62 opinie)
1170 zł
Dostępność: dostępny
(134 opinie)
769 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
639 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
683 zł
Dostępność: dostępny
(26 opinii)
390 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
3792 zł
Dostępność: dostępny
(16 opinii)
639 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
919 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
2493 zł

Grzejniki łazienkowe

Kaloryfery łazienkowe to dziś nie tylko źródła ciepła w pomieszczeniu, w którym zażywamy kąpieli i przeprowadzamy codzienną toaletę. Współcześnie producenci, chcąc wyróżnić się spośród konkurencyjnych ofert, proponują klientom najrozmaitsze rodzaje grzejników, zróżnicowanych ze względu na kształt, kolor i funkcje. Bogactwo naszego asortymentu pozwala każdemu z Państwa zamówić produkt na miarę Waszych oczekiwań i potrzeb. Z łatwością można u nas znaleźć kaloryfery do małej łazienki, w której pozornie brak miejsca na montaż, a także rozwiązania do przestronnych pokoi kąpielowych, zapewniające komfort cieplny.
 
  • Grzejniki łazienkowe to nie tylko urządzenia zapewniające ciepło, ale także elementy wystroju, wśród których każdy może wybrać model najlepiej pasujący do jego wyobrażenia o łazience idealnej.

Drabinkowe grzejniki łazienkowe - najczęstszy wybór wśród klientów

Aranżacja łazienki wymaga zwykle zastosowania rozwiązań, które połączą estetykę i funkcjonalność. Na ograniczonej przestrzeni najlepiej sprawdzą się kaloryfery, które można zawiesić na ścianie, nie zajmując tym samym cennego miejsca na podłodze. Idealnie, jeśli grzejnik łazienkowy spełnia więcej niż jedną funkcję, na przykład stanowi jednocześnie praktyczny wieszak na ręczniki, na którym mogą one swobodnie wyschnąć po użyciu, nie przeszkadzając domownikom. To właśnie dlatego tak dużo popularnością cieszą grzejniki łazienkowe drabinkowe. Obecnie dostępne są one w najróżniejszych rozmiarach i kombinacjach. Przeglądając asortyment sklepu Łazienkarium, znajdą Państwo modele pionowe i poziome, z szeroko lub wąsko rozmieszczonymi żeberkami, chromowane, w kolorze bieli, czerni, mosiądzu, antycznego srebra, w połysku i w macie. Dzisiejsze kaloryfery łazienkowe nie tylko ogrzewają pomieszczenie, ale i stanowią jego ozdobę. Nasi klienci coraz chętniej decydują się na niestandardowe kształty grzejników, dzięki którym ich łazienki nabierają niepowtarzalnego charakteru. Z łatwością można znaleźć u nas propozycje do łazienek w stylu retro, a także takie, które uzupełnią nowoczesne aranżacje. Te mosiężne lub w kolorze starego srebra będą idealne do klasycznych, stylizowanych wnętrz, podczas gdy na przykład czarne grzejniki łazienkowe to doskonała propozycja dla miłośników modernizmu i awangardy.
 
  • Grzejniki łazienkowe drabinkowe to najchętniej wybierane rozwiązanie, wyjątkowo funkcjonalne, bo umożliwiające jednoczesne ogrzewanie pomieszczenia i suszenie mokrych ręczników;
  • W naszym asortymencie posiadamy kaloryfery poziome i pionowe, chromowane, czarne, białe i w kolorze mosiądzu, pasujący do różnych stylizacji łazienek.

Przeglądaj wg producentów

 
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia