Grzejniki - łazienkowe

(2072 produkty)
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(307 opinii)
971 zł
Dostępność: dostępny
(58 opinii)
1466 zł
Dostępność: dostępny
(108 opinii)
1049 zł
Dostępność: dostępny
(15 opinii)
715 zł
Dostępność: dostępny
(14 opinii)
2654 zł
Dostępność: dostępny
(46 opinii)
971 zł
Dostępność: dostępny
(22 opinie)
730 zł
Dostępność: dostępny
(62 opinie)
1258 zł
Dostępność: dostępny
(13 opinii)
1349 zł
Dostępność: dostępny
(129 opinii)
930 zł
Dostępność: dostępny
(6 opinii)
729 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
832 zł
Dostępność: dostępny
(13 opinii)
729 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
2996 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1508 zł
Dostępność: dostępny
(9 opinii)
2474 zł
Dostępność: dostępny
(9 opinii)
849 zł

Grzejniki łazienkowe

Kaloryfery łazienkowe to dziś nie tylko źródła ciepła w pomieszczeniu, w którym zażywamy kąpieli i przeprowadzamy codzienną toaletę. Współcześnie producenci, chcąc wyróżnić się spośród konkurencyjnych ofert, proponują klientom najrozmaitsze rodzaje grzejników, zróżnicowanych ze względu na kształt, kolor i funkcje. Bogactwo naszego asortymentu pozwala każdemu z Państwa zamówić produkt na miarę Waszych oczekiwań i potrzeb. Z łatwością można u nas znaleźć kaloryfery do małej łazienki, w której pozornie brak miejsca na montaż, a także rozwiązania do przestronnych pokoi kąpielowych, zapewniające komfort cieplny.
 
  • Grzejniki to nie tylko urządzenia zapewniające ciepło, ale także elementy wystroju, wśród których każdy może wybrać model najlepiej pasujący do jego wyobrażenia o łazience idealnej.
  • Grzejnik drabinkowy do łazienki możne występować również wersji narożnej

Drabinkowe - najczęstszy wybór wśród klientów

Aranżacja łazienki wymaga zwykle zastosowania rozwiązań, które połączą estetykę i funkcjonalność. Na ograniczonej przestrzeni najlepiej sprawdzą się kaloryfery, które można zawiesić na ścianie, nie zajmując tym samym cennego miejsca na podłodze. Idealnie, jeśli kaloryfer łazienkowy spełnia więcej niż jedną funkcję, na przykład stanowi jednocześnie praktyczny wieszak na ręczniki, na którym mogą one swobodnie wyschnąć po użyciu, nie przeszkadzając domownikom. To właśnie dlatego tak dużo popularnością cieszą drabinkowe. Obecnie dostępne są one w najróżniejszych rozmiarach i kombinacjach. Przeglądając asortyment sklepu Łazienkarium.pl, znajdą Państwo modele pionowe i poziome, z szeroko lub wąsko rozmieszczonymi żeberkami, chromowane, w kolorze bieli, czerni, mosiądzu, antycznego srebra, w połysku i w macie. Dzisiejsze kaloryfery łazienkowe nie tylko ogrzewają pomieszczenie, ale i stanowią jego ozdobę. Nasi klienci coraz chętniej decydują się na niestandardowe kształty grzejników drabinkowych, dzięki którym ich łazienki nabierają niepowtarzalnego charakteru. Z łatwością można znaleźć u nas propozycje do łazienek w stylu retro, a także takie, które uzupełnią nowoczesne aranżacje. Te mosiężne lub w kolorze starego srebra będą idealne do klasycznych, stylizowanych wnętrz, podczas gdy na przykład czarne to doskonała propozycja dla miłośników modernizmu i awangardy.
 
  • Grzejniki Drabinkowe to najchętniej wybierane rozwiązanie, wyjątkowo funkcjonalne, bo umożliwiające jednoczesne ogrzewanie pomieszczenia i suszenie mokrych ręczników;
  • W naszym asortymencie posiadamy kaloryfery poziome i pionowe, chromowane, czarne, białe i w kolorze mosiądzu, pasujący do różnych stylizacji łazienek.

Producenci Grzejników Łazienkowych

 
array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia