Umywalki z szafką

(388 produktów)
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1040 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
864 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
611 zł

Dlaczego umywalka z szafką to dobry wybór?

Umywalka z szafką to coraz częściej spotykany duet w łazience. Powodów popularności tego typu rozwiązania jest mnóstwo! Wybór skomponowanego przez producenta kompletu przede wszystkim oszczędzi sporo czasu podczas poszukiwania zestawu dopasowanego nie tyle stylistycznie, ile też technicznie. To również sprawdzony przez projektantów zabieg na optymalne wykorzystanie powierzchni w niewielkiej łazience. Pojemne szuflady i półki gwarantują dużo przestrzeni do przechowywania oraz uniemożliwiają tworzenie się bałaganu na blacie. Ostatecznie szafka łazienkowa z umywalką jest również prosta w montażu, a ukryty w jej głębi syfon oraz elementy przyłączeniowe zapewniają estetyczny efekt. To bogata grupa asortymentu, na który składają się rozwiązania zróżnicowane stylistycznie oraz rodzajowo. W ofertach renomowanych firm znajdują się m.in. podwójna umywalka z szafką, która sprawdzi się w łazience małżeńskiej, czy innowacyjne umywalki c-bonded całkowicie zintegrowane z linią szafki.
 
  • Szafka z umywalką to praktyczny sposób na organizację przestrzeni,
  • W łazience małżeńskiej sprawdzi się podwójna umywalka z szafką,
  • Zakup umywalki z szafką oszczędzi czas na poszukiwania dopasowanych do siebie rozwiązań,
  • Wysokiej jakości rozwiązania znajdziemy w ofertach producentów takich jak: Antado, Cersanit, Opoczno, Elita, Excellent.

Zestaw: szafka z umywalką – na co zwrócić uwagę?

Umywalka meblowa z dedykowaną szafką to pomysł na wnętrze wyróżniające się funkcjonalnością. Zestaw znakomicie dopasuje się do nowoczesnych aranżacji, gdzie z reguły występowały umywalka nablatowa z szafką lub blatem. Zamiast więc szukać oddzielnych elementów, takich jak blat i ceramiczna misa najlepiej postawić na gotowe propozycje producentów. Należy jednak pamiętać, aby podczas zakupu przeanalizować jakość wybieranego asortymentu. Łazienka to miejsce narażone na wilgoć i wysoką temperaturę. Powierzchnia mebla powinna więc być odporna na czynniki zewnętrzne oraz zabezpieczona przed ich negatywnym oddziaływaniem. Najczęściej Klienci sięgają po umywalki z szafką wykonaną z płyty MDF lub płyty wiórowej, którym nie są straszne uciążliwe warunki. W przypadku tej decyzji warto też zwrócić uwagę na styl szafki z umywalką. Warianty wiszące o prostej formie, pozbawione uchwytów będą pasowały do nowoczesnej łazienki, natomiast stojące na dekoracyjnych nóżkach, wzbogacone o frezowane fronty sprawdzą się w przestrzeni klasycznej czy retro.
 
  • Umywalka z szafką to alternatywa dla umywalki nablatowej,
  • Ważne, aby szafka łazienkowa z umywalką wykonana była z odpowiednich materiałów i zabezpieczona przed wilgocią,
  • Dobrym rozwiązaniem są szafki z płyty wiórowej lub płyty MDF.

Jaka umywalka z szafką do małej łazienki będzie najlepsza?

Umywalki z szafkami świetnie zdają egzamin w małej łazience. Przestrzeń szuflad i półek znajdujących się pod ceramiką stanowi znakomity magazyn przydatnych akcesoriów kosmetycznych, mazideł pielęgnacyjnych oraz środków czystości, których nie chcemy eksponować na zewnątrz. Tego typu umywalki mają z reguły kompaktowe wymiary oraz mocowane są do ściany. Całkowite odsłonięcie płytek nie dość, że wpłynie na optyczne powiększenie metrażu, to także pozwoli znacznie szybciej usunąć zabrudzenia i wyczyścić podłogę. Do niewielkiej przestrzeni zalecana jest szafka z umywalką 40 cm albo umywalka z szafką 50 cm. Większe warianty, takie jak szafka z umywalką 80 cm czy 60 cm, zdecydowanie lepiej wykorzystać w obszernym pokoju kąpielowym. Ciekawym kompromisem może być również umywalka narożna z szafką, często montowana w osobnych toaletach. Tego typu wariant pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca, nie ograniczając przy tym komfortu użytkowania.
 
  • Szafka umywalkowa do małej łazienki pozwoli optymalnie wykorzystać ograniczoną przestrzeń,
  • W pomieszczeniu sprawdzą się mniejsze warianty, takie jak umywalka z szafką 40 cm,
  • Umywalka narożna z szafką to ciekawe rozwiązanie do małej łazienki.
array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia