Tece

(448 produktów)
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
965 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1638 zł
Dostępność: dostępny
866 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1759 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
542 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
689 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1214 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
564 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
53 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1129 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
898 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
487 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1304 zł
Dostępność: dostępny
978 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
626 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1843 zł

O producencie Tece

Kraj pochodzenia: Niemcy

Gwarancja producenta: 2 lata

Tece zajmuje się tworzeniem oraz dystrybucją produktów sanitarnych i grzewczych. Firma specjalizuje się w tworzeniu systemów instalacyjnych, które cechuje wysoka jakość i dbałość o wszelkie szczegóły. Tece tworzy produkty używane z powodzeniem zarówno w przemyśle jak i przez indywidualnych odbiorców.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Tece, czyli niemiecki lider jakości

Tece to globalne przedsiębiorstwo, które powstało po to, by w dialogu z Klientami tworzyć rzeczy ułatwiające życie. Ta rodzinna, niemiecka firma została założona przeszło 30 lat temu i od tego czasu kształtuje nowy wymiar komfortu. Tece to relacje, siła doświadczenia i wartości, które z pokolenia na pokolenia stają się motorem do rozwoju – rozwoju, który dziś oznacza renomę, prestiż i zadowolenie każdego Klienta. Determinantami sukcesu marki były (i nadal są) jakość i niezawodność każdego z elementów oferowanych przez Tece. Gdzie kupić rozwiązania sanitarne producenta? Firma posiada aż 26 spółek zlokalizowanych na świecie (w tym w Polsce; Tece Industrial Sp.z o.o., Strzelin) i jest rozpoznawalna na całym globie. Nasz sklep jest jednym z dystrybutorów produktów sygnowanych logo Tece, dlatego wybierając nas, wybierasz satysfakcję i gwarancję oryginalnego asortymentu, a także rzetelną pomoc i wiedzę wykwalifikowanego zespołu.

  • Tece to niemieckie przedsiębiorstwo o globalnym zasięgu,
  • Tece to firma z ponad 30-letnim stażem,
  • Tece posiada aż 26 spółek zlokalizowanych na całym świecie.

Tece przycisk do WC, stelaż i wiele innych

Każdy przycisk Tece, stelaż WC czy system Tece to wypadkowa jakości, innowacji oraz doskonałego designu. Producent od początku swojego działania postawił wysoko poprzeczkę, tworząc rozwiązania, które sprostają długiej próbie czasu, a do tego będą nawiązaniem do ponadczasowych trendów. W ofercie Tece znajdują się: Tece przyciski spłukujące, odpływ liniowy Tece, a także poddawany rygorystycznym analizom zespołu Tece stelaż podtynkowy. Producent tworzy także ścianki konstrukcyjne, odwodnienia i systemy rurowe. Proponowane rozwiązania są nie tylko praktycznym elementem przestrzeni – stanowią też stylistyczne uzupełnienie aranżacji, czego przykładem mogą być Tece przycisk czarny mat (idealnie wpisujący się w bieżące trendy) lub przycisk Tece chrom, który będzie uniwersalnym zwieńczeniem projektu.

  • Wydany przez Tece cennik zawiera produkty takie jak odwodnienia liniowe, stelaże podtynkowe, przyciski spłukujące czy systemy rurowe,
  • Tece tworzy rozwiązania funkcjonalne i stylowe jednocześnie,
  • Tece wciąż wyznacza trendy. Potwierdzeniem tego są rozwiązania dostępne w modnych wykończeniach, np. przycisk czarny.

Stylowe przestrzenie z Tece

Tece otwiera się na trendy. Nie tyle podąża za nimi, ile sam je wyznacza. Marka we współpracy z utalentowanymi designerami tworzy niebanalne propozycje, które staną się ozdobą każdego wnętrza – a zwłaszcza łazienki. Producent oferuje alternatywy wykonane w różnych stylach, począwszy od nowoczesnego, czego przykładem jest minimalistyczny przycisk spłukujący Tece Loop, dostępny w ponadczasowych odcieniach bieli i czerni, czy oszczędny wzorniczo przycisk szklany Tece Square, który nawiązuje swoim wyglądem do geometrycznych inspiracji. W tradycyjnych projektach egzamin celująco zda z kolei przycisk Tece Now o klasycznej linii. W ofercie Tece – poza eleganckimi wariantami – znajdują się też te awangardowe i niesztampowe; ozdobione ciekawą ramą, występujące w wesołych kolorach czy efektownie udekorowane. Każdy z produktów to przepis na piękne wnętrze!

  • Tece oferuje rozwiązania dostępne w różnych stylach – od nowoczesnego, po klasyczny czy retro,
  • Przyciski spłukujące Tece dostępne są też w wielu kolorach. To m.in. biel, czerń, soczysta żółć czy konstatujące zestawienia,
  • Najbardziej popularne rozwiązania Tece to: przycisk spłukujący Tece Now, przycisk Tece Loop czy system Tece Square.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia