Geberit

(502 produkty)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(104 opinie)
1099 zł
Dostępność: dostępny
(76 opinii)
936 zł
Dostępność: dostępny
(11 opinii)
1170 zł
Dostępność: dostępny
(59 opinii)
1588 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
194 zł
Dostępność: dostępny
(38 opinii)
746 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
400 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
294 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
832 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
293 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
1044 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
357 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
1176 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
370 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
56 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
438 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
418 zł
Dostępność: dostępny
(6 opinii)
588 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
179 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1248 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2050 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1823 zł

O producencie Geberit

Kraj pochodzenia: Szwajcaria

Gwarancja producenta:
- Geberit Mepla (rury i kształtki do instalacji wodnych): 10 lat
- Geberit Mapress (rury i kształtki do instalacji wodnych): 5 lat
- Geberit HDPE (rury i kształtki kanalizacyjne): 10 lat
- Geberit Kombifix (elementy montażowe do przyborów sanitarnych): 10 lat
- Geberit DuofixBasic/Unifix (elementy montażowe do przyborów sanitarnych): 10 lat
- Geberit Duofix (elementy montażowe do przyborów sanitarnych): 10 lat
- Geberit GIS (system ścianek instalacyjnych): 10 lat
- Przyciski i akcesoria do spłuczek podtynkowych: 2 lata
- Spłuczki natynkowe: 2 lata
- Public: Syfony i odpływy liniowe Geberit: 2 lata
- Public: Systemy armatury spłukującej do pisuarów: 2 lata
- Public: Systemy armatury spłukującej do WC: 2 lata
- Public: Baterie samozamykające: 2 lata
- Public: Pozostałe wyroby: 2 lata
- Geberit AquaClean: 2 lata
- Pozostałe wyroby: 1 rok

Zasięg firmy Geberit jest obecnie globalny i jej produkty można bez trudu zakupić w blisko 80 krajach. Zakłady produkcyjne, które zlokalizowane są w kilkunastu krajach gwarantują, że każdy klient w akceptowalnym czasie może otrzymać zamówiony produkt.

Fachową obsługę każdego klienta gwarantuje zespół specjalistów, którzy doradzą w kwestii wyboru produktów i ich kompatybilności. Firma Geberit stara się podnosić skutecznie jakość naszego życia dzięki swoim produktom, które łączą w sobie innowacyjność oraz jakość.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Stelaże podtynkowe Geberit to doświadczenie i wiedza

Geberit to synonim niezawodności, która w przestrzeni łazienki jest na wagę złota. Szwajcarska marka, na którą składa się 29 fabryk, to kompilacja dokładności, precyzji wykonania oraz solidności. Oferowane przez Geberit produkty obejmują szeroki zakres technologii sanitarnej; katalog Geberit zawiera spłuczki Geberit, stelaż do WC, umywalki czy bidetu, ceramikę, systemy kanalizacyjne, instalacyjne, wodociągowe, a także baterie do umywalek i syfony. Jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań, kojarzonych z najwyższą jakością, jest stelaż Geberit – kategoria asortymentu, która urosła do rangi legendarnego wzorca, posiadającego mnóstwo gorszych i nietrwałych kopii. Dlaczego więc zestaw podtynkowy Geberit to tak popularne rozwiązanie? Spłuczka Geberit to przede wszystkim doświadczenie i wiedza zdobywana przez ponad 50 lat. Dzięki temu ten ukryty w ścianie element jest przepisem na brak jakichkolwiek awarii i usterek. Co więcej, poza długim okresem gwarancji, producent zapewnia też dostępność części zamiennych przez 25 lat! Wybierając więc oferowany przez Geberit zestaw podtynkowy, inwestujemy w łazienkę, która przetrwa długą próbę czasu.

  • Geberit to szwajcarskie przedsiębiorstwo istniejące na rynku od ponad 50 lat,
  • Oferowane przez Geberit produkty to zapewnienie jakości i trwałości,
  • Najpopularniejsze rozwiązania Geberit WC to spłuczka Geberit Sigma, stelaż podtynkowy Geberit Slim, a także stelaż Geberit Duofix.

Stelaż podtynkowy i przycisk Geberit idealny do każdej łazienki

Geberit wciąż podąża z duchem czasu, wychodząc naprzeciw wymaganiom Klientów. Przykładem tego jest asortyment, który pozwala na skuteczne pokonanie wyznawań, jakie stawia przed urządzającymi trudna zabudowa architektoniczna. Jednym z innowacyjnych rozwiązań Geberit jest toaleta myjąca Geberit AquaClean. Łączy ona funkcje miski WC oraz bidetu, zapewniając przy tym maksymalną czystość i higienę. Inną pionierską alternatywą a zarazem praktycznym sposobem na zagospodarowanie przestrzeni łazienki może być proponowany przez Geberit moduł sanitarny Geberit Monolith. Pasuje on do niemal wszystkich muszli klozetowych i nie wymaga kosztownych remontów. Produkt można podłączyć do istniejącej instalacji bez kucia ścian – sprawdzi się więc w mniejszych łazienkach oraz przestrzeniach, które wymagają szybkiej modernizacji. Dodatkowym atutem rozwiązania jest estetyczny design, który gwarantuje ogrom możliwości stylizacyjnych. W celu zażegnania problemu osób borykających się z trudnymi powierzchniami marka oferuje również m.in. stelaż podtynkowy Geberit narożny. Wariant oszczędza miejsce i celująco zdaje egzamin w toaletach gościnnych, usytuowanych w bloku czy tych o bardzo ograniczonym metrażu.

  • Geberit to innowacje, które podnoszą komfort korzystania z WC,
  • Jednym z nowatorskich rozwiązań Geberit jest toaleta myjąca Geberit AquaClean,
  • Geberit oferuje systemy ułatwiające zagospodarowanie trudnych przestrzeni. Przykładem tego są m.in. moduł sanitarny Geberit Monolith czy stelaż Geberit narożny. 

Przyciski Geberit – detale, które stają się dekoracją

Projektowanie łazienki to sekwencja następujących po sobie czynności. To proces, którego efektem ma być nie tylko wysoka funkcjonalność wnętrza. Wybrane rozwiązania muszą również stać się dekoracją pomieszczenia. Rolę tę znakomicie odgrywają przyciski Geberit. Producent opracował całą gamę asortymentu, który zwieńczy stylizację i doda jej charakteru. Wszystko dlatego, że każdy przycisk do spłuczki Geberit to wypadkowa designu, praktyczności oraz jakości. Produkty łączą inteligentne technologie (np. możliwość bezdotykowego uruchamiania czy podświetlania) z estetycznym podejściem (pluralizmem stylistycznym czy m.in. możliwością zlicowana niektórych rozwiązań z powierzchnią ściany). Jedną z najczęściej wybieranych linii jest przycisk Geberit Sigma. To bezpretensjonalne wzornictwo, które może zamienić się w ozdobę wnętrza minimalistycznego, nowoczesnego czy skandynawskiego. Składa się na nie wiele alternatyw, które dopełnią wystrój aranżacji. W ofercie znajdują się również przyciski uruchamiające Geberit Omega oraz Geberit Delta, które znakomicie korespondują ze wszystkimi modnymi stylami wnętrzarskimi.

  • Geberit oferuje rozbudowany zbiór przycisków spłukujących,
  • Przyciski Geberit to wypadkowa designu i użyteczności,
  • Najbardziej popularny przycisk Geberit to Geberit Sigma.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia