Geberit CleanLine – odpływ liniowy

(20 głosów)
 
Geberit CleanLine
Na zdjęciu: odpływ liniowy Geberit CleanLine
 

Geberit CleanLine – prysznic bez brodzika i jego zalety

Fundamentalną korzyścią inicjowania odpływu liniowego jest powierzchnia wpływająca na łatwość czyszczenia. Brak punktów sprzyjających rozwojowi bakterii bezsprzecznie podnosi jakość najbliższego otoczenia. Pokrywa użyta w modelu Geberit CleanLine zaopatrzona została w element ułatwiający jej zdejmowanie, w efekcie utrzymanie czystości w obrębie odwodnienia liniowego nie stwarza zbyt dużego wyzwania. Bardzo praktycznym środkiem okazało się również zaopatrzenie syfonu w koszyczek mający na celu przechwytywanie wszelakich niepożądanych cząstek, mogących przedostać się przez szczelinę w rynience.

Maksymalna wielkość Geberit CleanLine śmiało pozwala na użycie w obszarze o pokaźnych wymiarach. Gdy jednak interesuje nas znacznie krótsza wersja, rynna Geberit zezwala na przycięcie do pożądanej długości. Podczas instalacji nie musimy się martwić doborem odpowiednich części, które miałyby wpływ na dalszy ciąg prac, ponieważ odpływ liniowy Geberit CleanLine jest kompletny, z tego powodu montaż stanie się sprawny.

O niezliczonych walorach wizualnych przemawia kwestia zastosowanych surowców najwyższej jakości. W przypadku Geberit CleanLine jest to szczotkowana stal nierdzewna w polerowanym lub ciemnym wykończeniu.
 
Geberit CleanLine
Na zdjęciu: odwodnienie liniowe Geberit CleanLine
      
Geberit CleanLine
Na zdjęciu: odpływ liniowy Geberit CleanLine
 

Geberit CleanLine – łazienka z prysznicem bez brodzika

Klasyczne wzornictwo w dziedzinie odwodnienia liniowego, zaprezentowane przez Geberit, przyzwala na funkcjonowanie w zasadzie w każdym otoczeniu. Prysznic bez brodzika z delikatnie zaznaczoną linią odprowadzenia wody sprawia, że miejsce staje się optycznie większe.

Geberit CleanLine możemy zamontować standardowo przy ścianie lub pośrodku kabiny prysznicowej. Bateria prysznicowa natynkowa czy też zestaw prysznicowy z deszczownicą stanowią idealne dopełnienie łazienki z prysznicem bez brodzika.

Nierozerwalnie wraz z brodzikiem czy odpływem liniowym w parze idzie kabina prysznicowa. Dostępny na rynku ogrom kształtów, wymiarów dopuszcza fantazję w doborze tej właściwej. Najśmielszym sposobem jest wdrożenie ścianki prysznicowej rodzaju walk-in. Dla tradycjonalistów lub borykających się z ograniczeniem terenu polecamy kabiny kwadratowe lub kabiny półokrągłe. Teraźniejszość oferuje szereg niekonwencjonalnych rozwiązań w codziennych sytuacjach. Jeśli zmagacie się z dylematem, jaki odpływ prysznicowy będzie w największym stopniu odpowiedni dla Waszej łazienki, zapraszamy do zapoznania się z: Jaki odpływ liniowy wybrać? – Opinie, Normy.

Geberit CleanLine
Na zdjęciu: odpływ liniowy Geberit CleanLine

 

Geberit CleanLine
Na zdjęciu: prysznic bez brodzika Geberit CleanLine
 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia