Toaleta myjąca Geberit AquaClean – WC Geberit dla wymagających. Sprawdź zalety, opinie i zdjęcia

(39 głosów)
WC Geberit AquaClean Tuma toaleta myjąca Lazienkarium wyposażenie łazienki
 
Woda to żywioł, który w łazience wydaje się być całkowicie okiełznany. To my, jako Użytkownicy, wprawiamy w wir kaskadę wypływającą z wylewki i decydujemy o tym, kiedy deszcz kropel spadnie na powierzchnię brodzika łazienkowego. Krystaliczny strumień jest gwarancją komfortu oraz maksymalnej higieny, dlatego specjaliści marki Geberit postanowili wykorzystać jej siłę w toalecie. WC Geberit, czyli toaleta i bidet w jednym otwiera drzwi do świata łazienki pełnej wygody. Geberit Aqua Clean Tuma, Geberit Aquaclean 4000, 5000 czy 8000 Plus są nowoczesnym sposobem na postrzeganie czystości i kompromisem pomiędzy praktycznością, technologią, a stylem. 
 

Toaleta myjąca Geberit AquaClean, czyli toaleta i bidet w jednym

Geberit – pionier branży łazienkowej – zrewolucjonizował rynek sanitarny! 40 lat doświadczenia i badań nad potrzebami Konsumentów zaowocowało powstaniem produktów, które niosą ze sobą maksymalny poziom komfortu. Toalety myjące – niegdyś będące nieosiągalnym marzeniem dla nielicznych – dziś zdają się wypierać tradycyjne muszle klozetowe oraz bidety. To funkcjonalne połączenie nie zajmuje więcej miejsca niż standardowe miski WC, gwarantuje czystość i ogranicza konieczność mozolnego szorowania toalety, nie generując przy tym dodatkowych kosztów związanych ze zużyciem wody oraz energii.
 
WC Geberit AquaClean Tuma 4000 5000 Rimfree toaleta myjąca Lazienkarium wyposażenie łazienki
 
Toaleta myjąca Geberit AquaClean
oferuje nowoczesne wzornictwo, oparte na współczesnych kierunkach w projektowaniu: minimalizmie i prostocie, dzięki czemu doskonale koresponduje z niemal każdym stylem urządzania przestrzeni. Starannie przemyślana technologia, ukrywająca przyłącza wody i prądu w obudowie toalety myjącej, nie zaburza wizualnego odbioru produktu, a także powoduje, że montaż jest stosunkowo łatwy i nie nastręcza Użytkownikom żadnych trudności. Szwajcarskie know-how oraz wieloletnie badania marki Geberit doprowadziły do powstania sanitarnego majstersztyku, który zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz, staje się kwintesencją perfekcji. 

WC Geberit AquaClean Tuma 4000 5000 Rimfree toaleta myjąca Lazienkarium wyposażenie łazienki

Jak działa toaleta myjąca? Funkcje WC Geberit AquaClean

WC Geberit Aquaclean jest wyposażona w technologiczne udogodnienia pozwalające na łatwe utrzymanie czystości. Innowacyjny system spłukiwania TurboFlush gwarantuje wydajność i dokładność jakich nie znajdziemy w standardowych rozwiązaniach, co wpływa też na ograniczenie czasu przeznaczonego na sprzątanie łazienki oraz wykorzystanie specjalistycznych środków chemicznych. Boczny wlot wody oraz odpowiednio ukierunkowany strumień obmywa całe wnętrze miski WC Rimfree®, usuwając wszelkie bakterie oraz zarazki. 

WC Geberit AquaClean Tuma 4000 5000 Rimfree toaleta myjąca Lazienkarium wyposażenie łazienki
 
Rimfree®, czyli miska WC bez kołnierza to gwarancja higieny toalety myjącej Geberit AquaClean. Bezrantowa konstrukcja ogranicza powstanie trudno dostępnych miejsc, w których – w tradycyjnych modelach – gnieżdżą się groźne bakterie oraz wirusy. Profilowany kształt, brak rantu oraz efektywny system spłukiwania sprawiają, że to strumień wody jest odpowiedzialny za usuwanie wszelkich nieczystości. Warto dodać, że ramię oraz dysze natryskowe są czyszczone automatycznie, dlatego nie musimy obawiać się, że staną się siedliskiem brudu. Woda przed i po każdym użyciu dokładnie wypłukuje zanieczyszczenia, pozostawiając bezwzględną higienę. 
 
WC Geberit AquaClean Tuma 4000 5000 Rimfree toaleta myjąca Lazienkarium wyposażenie łazienki 

Toaleta myjąca Geberit AquaClean (m.in. Geberit AquaClean Mera, Geberit AquaClean Tuma) została też wzbogacona w specjalny system odkamieniania wszystkich elementów, które mają kontakt z wodą. Za pomocą informacji wyświetlanej na pilocie lub panelu do sterowania, Użytkownik widzi komunikaty dotyczące tego, kiedy należy wykonać czynność odkamieniania. Zaletą WC Geberit jest też funkcja QuickRelease – zastosowana w niektórych modelach. Jeden przycisk pozwala na sprawne wypięcie klapy i deski. 

WC Geberit AquaClean Tuma 4000 5000 Rimfree toaleta myjąca Lazienkarium wyposażenie łazienki 
Toalety myjące Geberit Aqua Clean oferują jednak znacznie więcej niż tylko skuteczne usuwanie zabrudzeń. Do największych atutów rozwiązania zaliczyć można komfort i poczucie czystości dla Użytkownika uzyskane za sprawą innowacyjnych funkcji. Czytelny panel dotykowy oraz pilot do sterowania dają możliwość regulacji strumienia wody i jego temperatury, pozwalają programować profile dostosowane do indywidualnych preferencji, wyposażone są w specjalne funkcje mycia dla kobiet, możliwość suszenia delikatnym strumieniem powietrza, podgrzewania deski sedesowej oraz podświetlenia, co w nocy ułatwia przemieszczanie się po łazience, bez zbędnego uruchamiania głównego oświetlenia. Dodatkowo technologia natrysku WhirlSpray wyposażona w oscylujący i jednocześnie pulsujący strumień daje komfort, a także ogranicza zużycie wody. Niektóre modele wyposażone są m.in. w moduł usuwania nieprzyjemnych zapachów czy funkcje rozpoznawania Użytkownika.

WC Geberit AquaClean Tuma 4000 5000 Rimfree toaleta myjąca Lazienkarium wyposażenie łazienki

Geberit Aqua Clean Tuma czy Geberit Aquaclean 4000, 5000 czy 8000 Plus?

Geberit Aquaclean 4000 to model gwarantujący podstawowe zalety deski bidetowej, czyli m.in. możliwość sterowania strumieniem wody za pomocą panelu kontrolnego, a także automatyczne czyszczenie dyszy przed i po użyciu, funkcję oszczędzającą energię oraz deskę wyposażoną w system wolnego opadania. Deska bidetowa Geberit AquaClean 4000 może być skompletowana z miską WC Geberit AquaClean 4000 Set, tworząc idealny kompakt WC do funkcjonalnej łazienki. Więcej o Geberit Aquaclean 4000 przeczytacie na karcie produktu Geberit Aquaclean 4000.

WC Geberit AquaClean 4000 toaleta myjąca Lazienkarium wyposażenie łazienki
 
Geberit AquaClean 5000 to deska bidetowa wyposażona w funkcje automatycznego usuwania zapachów, możliwość automatycznego czyszczenia dyszy przed i po użyciu, oscylujący strumień wody gwarantujący maksymalną higienę, możliwość indywidualizacji profilu użytkownika, a także tryb oszczędzania energii. Deska WC Geberit Geberit AquaClean 5000 to także system wolnego opadania i łatwa instalacja oraz obsługa. Więcej o Geberit Aquaclean 5000 przeczytacie na karcie produktu Geberit Aquaclean 5000.
 
WC Geberit AquaClean 5000 toaleta myjąca Lazienkarium wyposażenie łazienki
 
Geberit Aqua Clean 8000Plus jest propozycją marki Geberit dla tych, którzy troszczą się o wygodę i higienę w łazience. Delikatny oraz obfity natrysk, możliwość modulacji ciśnienia i temperatury wody, masaż oscylacyjny, usuwanie nieprzyjemnych zapachów czy suszenie oraz zdalne sterowanie dostępnymi funkcjami łączą praktyczność, wydajność i maksymalny komfort. Zwieńczeniem innowacyjności produktu jest system wolnego opadania, dający bezpieczeństwo i zabezpieczenie przed przytrzaśnięciami. Więcej o Geberit Aquaclean 8000Plus przeczytacie na karcie produktu Geberit Aquaclean 8000Plus.

WC Geberit AquaClean 8000Plus toaleta myjąca Lazienkarium wyposażenie łazienki

Geberit Aqua Clean Tuma to toaleta myjąca stworzona przez Christopha Behlinga. System dostępny jest w dwóch wersjach: albo jako nowoczesna deska myjąca, albo pełne rozwiązanie wzbogacone o ceramiczną miskę WC. Funkcje odkamieniania, QuickRelase oraz możliwość indywidualnego regulowania ramienia natryskowego zapewniają maksymalną higienę, a tryb ekonomiczny i możliwość rozpoznawania Użytkownika dają pełen komfort i ograniczają wydatki związane ze zużyciem wody i energii. W toalecie Geberit Aqua Clean Tuma zastosowano technologię natrysku WhirlSpray, a bezkołnierzowa miska WC Rimfree® to 100% czystości i brak zarazków.

WC Geberit AquaClean Tuma  Rimfree toaleta myjąca Lazienkarium wyposażenie łazienki
  
  

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia