Wymień stary sedes na nowe WC Geberit! Poznaj szczegóły promocji

(2 głosów)
 WC Geberit, Miska WC Geberit
Geberit AquaClean Sela toaleta myjąca

Przed Tobą remont łazienki? A może musisz szybko wymienić zniszczoną miskę WC? Zarówno dla tych, których czekają gruntowne metamorfozy, jak i tych, którzy planują drobny lifting wnętrza, Geberit ma specjalną promocję! Zwrot nawet do 500 zł przy zakupie produktów Geberit.

Nowa, jeszcze lepsza miska WC

Jeśli chcesz spełnić marzenia o komfortowej i stylowej łazience, poznaj zasady promocji organizowanej przez markę Geberit. Wystarczy, że w dniach od 24.05.2021 roku do 24.11.2021 r. wypełnisz formularz znajdujący się na stronie akcji TwojaIdealnaToaleta, wyrazisz chęć udziału w promocji, wybierzesz miskę WC Geberit odpowiadającą na Twoje potrzeby, a następnie dokonasz zakupu w dowolnie wybranym puncie sprzedaży. Gdy prześlesz dowód zakupu oraz pochwalisz się efektem przed i po wymianie, Geberit zwróci określoną sumę na Twoje konto!

Pamiętaj, że z promocji możesz skorzystać do 6 miesięcy od daty rejestracji, a sama rejestracja oznacza równoczesną zgodę na przesłanie czterech wiadomości e-mail zawierających porady, jak urządzić modną łazienkę.

 WC Geberit, Miska WC Geberit
WC Geberit AquaClean

Na czym polega akcja TwojaIdealnaToaleta?

1. Zarejestruj się na stronie promocji Geberit, wypełniając formularz i odbierając zaproszenie do akcji.

2.Wybierz miskę WC Geberit, która spełnia Twoje oczekiwania.

3.Kup toaletę w dowolnym sklepie i zrealizuj wymianę WC.

4.Zarejestruj swój zakup, prześlij paragon lub fakturę i pochwal się zdjęciami przed i po remoncie.

5.Odliczaj dni do zwrotu gotówki!

WC Geberit, Miska WC Geberit
Geberit AquaClean toaleta myjąca

To się opłaca!

Każda miska WC to inwestycja w wygląd Twojej łazienki, ale zakup WC Geberit to coś więcej! To spełnione marzenie o urządzeniu modnej i taniej łazienki. Jeśli wymienisz stary model WC na nowy od marki Geberit, otrzymasz:

  • Zwrot 150 zł za zakup WC Geberit Acanto, Geberit Bambini, Geberit iCon i Geberit iCon Square.
  • Zwrot 250 zł za zakup WC Geberit Citterio, Geberit One, Geberit MyDay i Geberit Xeno 2.
  • Zwrot 500 zł za zakup toalety myjącej Geberit AquaClean.
WC Geberit, Miska WC Geberit
Toaleta Geberit AquaClean oraz zestaw podtynkowy wc

Co zyskasz, wybierając WC Geberit?

Nie od dziś wiadomo, że Geberit to jakość w najwyższym wydaniu. To rozwiązania tworzone z dbałością o każdy szczegół, podparte solidną dawką funkcjonalnych udogodnień i technicznych smaczków, które pozwalają oszczędzać wodę. Wybierając miski WC Geberit, zapewnisz też sobie i bliskim znacznie łatwiejsze sprzątanie. Wszystko dzięki temu, że konstrukcja sedesu pozbawiona jest kołnierza wewnętrznego. To właśnie pod nim najczęściej gromadziły się zanieczyszczenia, brud oraz osady, których usunięcie wiązało się z uporczywym szorowaniem. W przypadku wc bez kołnierza Geberit problemy są wyeliminowane. Miski Rimfree® Geberit nie mają rantu, a tym samym pozwalają na dotarcie do każdego zakamarka sedesu, bez wychlapywania się wody poza jego obręb podczas spłukiwania.

Bezkołnierzowa miska WC Geberit daje poczucie maksymalnej czystości i ogranicza czas konieczny do sprzątania strefy sedesu. Innowacyjna technologia zmniejsza również zużycie wody, dzięki czemu Twoje WC będzie najbardziej ekologicznym i czystym miejscem na mapie domu.

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia