Wymień stary sedes na nowe WC Geberit! Poznaj szczegóły promocji

(0 głosów)
 WC Geberit, Miska WC Geberit
Geberit AquaClean Sela toaleta myjąca

Przed Tobą remont łazienki? A może musisz szybko wymienić zniszczoną miskę WC? Zarówno dla tych, których czekają gruntowne metamorfozy, jak i tych, którzy planują drobny lifting wnętrza, Geberit ma specjalną promocję! Zwrot nawet do 500 zł przy zakupie produktów Geberit.

Nowa, jeszcze lepsza miska WC

Jeśli chcesz spełnić marzenia o komfortowej i stylowej łazience, poznaj zasady promocji organizowanej przez markę Geberit. Wystarczy, że w dniach od 24.05.2021 roku do 24.11.2021 r. wypełnisz formularz znajdujący się na stronie akcji TwojaIdealnaToaleta, wyrazisz chęć udziału w promocji, wybierzesz miskę WC Geberit odpowiadającą na Twoje potrzeby, a następnie dokonasz zakupu w dowolnie wybranym puncie sprzedaży. Gdy prześlesz dowód zakupu oraz pochwalisz się efektem przed i po wymianie, Geberit zwróci określoną sumę na Twoje konto!

Pamiętaj, że z promocji możesz skorzystać do 6 miesięcy od daty rejestracji, a sama rejestracja oznacza równoczesną zgodę na przesłanie czterech wiadomości e-mail zawierających porady, jak urządzić modną łazienkę. Więcej o szczegółach przeczytasz, klikając w Regulamin promocji.

 WC Geberit, Miska WC Geberit
WC Geberit AquaClean

Na czym polega akcja TwojaIdealnaToaleta?

1. Zarejestruj się na stronie promocji Geberit, wypełniając formularz i odbierając zaproszenie do akcji.

2.Wybierz miskę WC Geberit, która spełnia Twoje oczekiwania.

3.Kup toaletę w dowolnym sklepie i zrealizuj wymianę WC.

4.Zarejestruj swój zakup, prześlij paragon lub fakturę i pochwal się zdjęciami przed i po remoncie.

5.Odliczaj dni do zwrotu gotówki!

WC Geberit, Miska WC Geberit
Geberit AquaClean toaleta myjąca

To się opłaca!

Każda miska WC to inwestycja w wygląd Twojej łazienki, ale zakup WC Geberit to coś więcej! To spełnione marzenie o urządzeniu modnej i taniej łazienki. Jeśli wymienisz stary model WC na nowy od marki Geberit, otrzymasz:

  • Zwrot 150 zł za zakup WC Geberit Acanto, Geberit Bambini, Geberit iCon i Geberit iCon Square.
  • Zwrot 250 zł za zakup WC Geberit Citterio, Geberit One, Geberit MyDay i Geberit Xeno 2.
  • Zwrot 500 zł za zakup toalety myjącej Geberit AquaClean.
WC Geberit, Miska WC Geberit
Toaleta Geberit AquaClean

Co zyskasz, wybierając WC Geberit?

Nie od dziś wiadomo, że Geberit to jakość w najwyższym wydaniu. To rozwiązania tworzone z dbałością o każdy szczegół, podparte solidną dawką funkcjonalnych udogodnień i technicznych smaczków, które pozwalają oszczędzać wodę. Wybierając miski WC Geberit, zapewnisz też sobie i bliskim znacznie łatwiejsze sprzątanie. Wszystko dzięki temu, że konstrukcja sedesu pozbawiona jest kołnierza wewnętrznego. To właśnie pod nim najczęściej gromadziły się zanieczyszczenia, brud oraz osady, których usunięcie wiązało się z uporczywym szorowaniem. W przypadku WC Geberitte problemy są wyeliminowane. Miski Rimfree® Geberit nie mają rantu, a tym samym pozwalają na dotarcie do każdego zakamarka sedesu, bez wychlapywania się wody poza jego obręb podczas spłukiwania.

Bezkołnierzowa miska WC Geberit daje poczucie maksymalnej czystości i ogranicza czas konieczny do sprzątania strefy sedesu. Innowacyjna technologia zmniejsza również zużycie wody, dzięki czemu Twoje WC będzie najbardziej ekologicznym i czystym miejscem na mapie domu.

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia