Grohe

(1822 produkty)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(116 opinii)
751 zł
Dostępność: dostępny
(241 opinii)
891 zł
Dostępność: dostępny
(82 opinie)
3390 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
993 zł
Dostępność: dostępny
(135 opinii)
2019 zł
Dostępność: dostępny
(30 opinii)
706 zł
Dostępność: dostępny
(19 opinii)
1367 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
2398 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
890 zł
Dostępność: dostępny
(25 opinii)
416 zł
Dostępność: dostępny
1356 zł
Dostępność: dostępny
(81 opinii)
485 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
799 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
667 zł
Dostępność: dostępny
(108 opinii)
751 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
866 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
199 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
731 zł
Dostępność: dostępny
1031 zł
Dostępność: dostępny
1271 zł

O producencie Grohe

Kraj pochodzenia: Niemcy

Gwarancja producenta:
- Armatura: 5 lat
- Stelaże podtynkowe Rapid SL, Uniset: 10 lat
- Części zamienne: 2 lata

Strona producenta: www.grohe.de

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.

Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

GROHE

GROHE to globalna marka, która wyznacza ścieżki w dziedzinie rewolucyjnych technologii wykorzystywanych w łazience oraz kuchni. Od wielu lat produkty sygnowane logo GROHE Polska uchodzą za synonim wysokiej jakości i praktyczności, wynikającej z zastosowania innowacyjnych funkcji ułatwiających Użytkownikom codzienność. Niemiecki lider nowatorskiego spojrzenia na branżę wnętrzarską może pochwalić się licznymi wyróżnieniami i nagrodami za design. Na jego koncie znajduje się aż 240 tytułów będących nie tylko docenieniem kunsztu wykonania każdego detalu, lecz także stanowiących potwierdzenie maksymalnej użyteczności oraz trwałości poszczególnych pozycji. Baterie łazienkowe GROHE powstają w oparciu o wysokie standardy i normy jakościowe. To produkcja zorientowana na zrównoważony rozwój środowiska naturalnego obejmująca współpracę z utalentowanymi projektantami i inżynierami. Efektem tego armatura GROHE uchodzi za kanon tworzenia i kreuje trendy. Dzięki temu baterie GROHE wykorzystywane są w wielu renomowanych obiektach i miejscach użyteczności publicznej. 
 
  • GROHE to niemiecki lider innowacji branży sanitarnej,
  • Baterie GROHE wyróżniają się wysoką jakością oraz funkcjonalnością,
  • Baterie łazienkowe GROHE stanowią połączenie designu z użytecznością.

Różnorodność, czyli mocny atut armatury GROHE

Armatura GROHE to bogata oferta asortymentu, który nie tylko ma spełniać funkcję higieniczną. Rozwiązania w dużej mierze stanowią ozdobę wnętrza, a także ułatwiają codzienność. W portfolio fabrykanta znajdują się takie produkty jak: bateria umywalkowa GROHE, bateria wannowa (podtynkowa, wielootworowa i wolnostojąca), bateria prysznicowa, deszczownica GROHE, zestaw prysznicowy z deszczownicą czy bateria podtynkowa oraz Grohe zestaw podtynkowy. Firma ukierunkowuje swoje działania na nowoczesne trendy, projektując asortyment do łazienki, w której króluje minimalizm. Zestaw podtynkowy GROHE, a także przycisk od spłuczki GROHE znakomicie wpisują się w zasady nawołujące do dekoracyjnej oszczędność. To jednak tylko początek wizualnego pluralizmu GROHE. Produkty poza stylistyczną różnorodnością cechują się praktycznością, czego przykładem mogą być systemy zabezpieczające przed oparzeniem, o które wzbogacona jest bateria termostatyczna GROHE. Marka tworzy też asortyment do kuchni, przez co strefa mycia stanowi o sile projektu. Bateria zlewozmywakowa GROHE wyposażona jest w szereg przydatnych funkcji, które usprawniają domowe czynności. Wyciągana wylewka, precyzyjna kontrola temperatury czy oszczędność wody to jedynie niektóre zalety innowacyjnej armatury. 
 
  • GROHE oferuje baterie łazienkowe i baterie kuchenne,
  • W ofercie producenta znajdują się też baterie termostatyczne,
  • Katalog GROHE zawiera pozycje dedykowane do każdej ze stref łazienki: WC, mycia i kąpieli.

GROHE do każdej łazienki i kuchni

Każda bateria GROHE to wstęp do modnego kierunku wnętrzarskiego, który kształtuje klimat pomieszczenia. GROHE Eurosmart, Eurosmart Cosmopolitan oraz  Euphoria doskonale podkreślą wystrój klasyczny opanowany przez ponadczasowe motywy na czele z drewnem. Armatura GROHE Eurocube,  Essence oraz Concetto spotęgują charakter nowoczesnej aranżacji zdominowanej przez industrialne i loftowe akcenty nadające jej surowego klimatu. GROHE Smartcontrol to z kolei preludium do potężnej dawki przyjemności pod prysznicem, gdzie woda staje się źródłem odprężających doznań. Kompleksowość oferty GROHE zapewnia również stelaż podtynkowy GROHE Rapid SL, który pozwala na nieograniczone możliwości w zakresie kreowania wymarzonego lokum. To system gwarantujący szybki montaż umywalki wiszącej, bidetu, pisuaru czy toalety myjącej, zapewniający ciche działanie i niesprawiający trudności w czasie instalacji. Dzięki tym i innym rozwiązaniom projekt łazienki lub kuchni wzbogacony o jedną z pozycji niemieckiej marki zamienia się w kwintesencję stylu oraz praktyczności.
 
  • Różnorodność świata GROHE obejmuje baterie w każdym stylu,
  • W naszym sklepie największą popularnością cieszą się modele: GROHE Eurosmart, Euphoria, Eurocube, Essence, Concetto, Eurosmart Cosmopolitan oraz GROHE Blue i Red Home,
  • Niezbędnym elementem w łazience jest stelaż podtynkowy GROHE Rapid  SL 5w1.

Grohe: artykuły, opinie i porady

array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia