Grohe

(1915 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Dostępność: dostępny
(104 opinie)
595 zł
Dostępność: dostępny
(51 opinii)
73266 zł
Dostępność: dostępny
(239 opinii)
699 zł
Dostępność: dostępny
(77 opinii)
2899 zł
Dostępność: dostępny
(25 opinii)
3999 zł
Dostępność: dostępny
(182 opinie)
498 zł
Dostępność: dostępny
(134 opinie)
1883 zł
Dostępność: dostępny
(26 opinii)
564 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
764 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
5500 zł
Dostępność: dostępny
(9 opinii)
3645 zł
Dostępność: dostępny
(25 opinii)
359 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
799 zł
Dostępność: dostępny
(81 opinii)
389 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
15837 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
3254 zł
Dostępność: dostępny
(108 opinii)
641 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
579 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
799 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
109 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
4908 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
638 zł

O producencie Grohe

Kraj pochodzenia: Niemcy

Gwarancja producenta:
- Armatura: 5 lat
- Stelaże podtynkowe Rapid SL, Uniset: 10 lat
- Części zamienne: 2 lata

Strona producenta: www.grohe.de

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.

Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.
 

GROHE – świat doskonałych rozwiązań!

GROHE to globalna marka, która wyznacza ścieżki w dziedzinie rewolucyjnych technologii wykorzystywanych w łazience oraz kuchni. Od wielu lat produkty sygnowane logo GROHE Polska uchodzą za synonim wysokiej jakości i praktyczności, wynikającej z zastosowania innowacyjnych funkcji ułatwiających Użytkownikom codzienność. Niemiecki lider nowatorskiego spojrzenia na branżę wnętrzarską może pochwalić się licznymi wyróżnieniami i nagrodami za design. Na jego koncie znajduje się aż 240 tytułów będących nie tylko docenieniem kunsztu wykonania każdego detalu, lecz także stanowiących potwierdzenie maksymalnej użyteczności oraz trwałości poszczególnych pozycji. Baterie łazienkowe GROHE powstają w oparciu o wysokie standardy i normy jakościowe. To produkcja zorientowana na zrównoważony rozwój środowiska naturalnego obejmująca współpracę z utalentowanymi projektantami i inżynierami. Efektem tego armatura GROHE uchodzi za kanon tworzenia i kreuje trendy. Dzięki temu baterie GROHE wykorzystywane są w wielu renomowanych obiektach i miejscach użyteczności publicznej. 
 
 • GROHE to niemiecki lider innowacji branży sanitarnej,
 • Baterie GROHE wyróżniają się wysoką jakością oraz funkcjonalnością,
 • Baterie łazienkowe GROHE stanowią połączenie designu z użytecznością.

Różnorodność, czyli mocny atut oferty GROHE

Armatura GROHE to bogata oferta asortymentu, który nie tylko ma spełniać funkcję higieniczną. Rozwiązania w dużej mierze stanowią ozdobę wnętrza, a także ułatwiają codzienność. W portfolio fabrykanta znajdują się takie produkty jak: bateria umywalkowa GROHE, bateria wannowa (podtynkowa, wielootworowa i wolnostojąca), bateria prysznicowa, deszczownica GROHE, zestaw prysznicowy z deszczownicą czy bateria podtynkowa oraz stelaż Grohe. Firma ukierunkowuje swoje działania na nowoczesne trendy, projektując asortyment do łazienki, w której króluje minimalizm. Zestaw podtynkowy GROHE, a także przycisk GROHE znakomicie wpisują się w zasady nawołujące do dekoracyjnej oszczędność. To jednak tylko początek wizualnego pluralizmu GROHE. Produkty poza stylistyczną różnorodnością cechują się praktycznością, czego przykładem mogą być systemy zabezpieczające przed oparzeniem, o które wzbogacona jest bateria termostatyczna GROHE. Marka tworzy też asortyment do kuchni, przez co strefa mycia stanowi o sile projektu. Bateria zlewozmywakowa GROHE wyposażona jest w szereg przydatnych funkcji, które usprawniają domowe czynności. Wyciągana wylewka, precyzyjna kontrola temperatury czy oszczędność wody to jedynie niektóre zalety innowacyjnej armatury. 
 
 • GROHE oferuje baterie łazienkowe i baterie kuchenne,
 • W ofercie producenta znajdują się też baterie termostatyczne,
 • Katalog GROHE zawiera pozycje dedykowane do każdej ze stref łazienki: WC, mycia i kąpieli.

Baterie GROHE do każdej łazienki i kuchni

Każda bateria GROHE to wstęp do modnego kierunku wnętrzarskiego, który kształtuje klimat pomieszczenia. GROHE Eurosmart, Eurosmart Cosmopolitan oraz  Euphoria doskonale podkreślą wystrój klasyczny opanowany przez ponadczasowe motywy na czele z drewnem. Armatura GROHE Eurocube,  Essence oraz Concetto spotęgują charakter nowoczesnej aranżacji zdominowanej przez industrialne i loftowe akcenty nadające jej surowego klimatu. GROHE Smartcontrol to z kolei preludium do potężnej dawki przyjemności pod prysznicem, gdzie woda staje się źródłem odprężających doznań. Kompleksowość oferty GROHE zapewnia również stelaż podtynkowy GROHE Rapid SL, który pozwala na nieograniczone możliwości w zakresie kreowania wymarzonego lokum. To system gwarantujący szybki montaż umywalki wiszącej, bidetu, pisuaru czy toalety myjącej, zapewniający ciche działanie i niesprawiający trudności w czasie instalacji. Dzięki tym i innym rozwiązaniom projekt łazienki lub kuchni wzbogacony o jedną z pozycji niemieckiej marki zamienia się w kwintesencję stylu oraz praktyczności.
 
 • Różnorodność świata GROHE obejmuje baterie w każdym stylu,
 • Największą popularnością cieszą się modele: GROHE Eurosmart, Euphoria, Eurocube, Essence, Concetto, Eurosmart Cosmopolitan oraz GROHE Blue i Red Home,
 • Niezbędnym elementem w łazience jest stelaż podtynkowy GROHE Rapid  SL 5w1.

Popularne produkty wśród klientów lazienkarium.pl
 
 • Bateria umywalkowa Grohe Eurocube
 • Grohe Allure Brilliant
 • Bateria wannowa wolnostojąca Grohe Essence
 • Zestaw prysznicowy Grohe Euphoria
 • Podwieszana Toaleta z bidetem Grohe Sensia

Grohe: artykuły, opinie i porady

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia