Grohe Słuchawki Prysznicowe

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Słuchawka prysznicowa Grohe — oszczędność i elegancja

Wytrzymałość na czynniki mechaniczne, odporność na zarysowania i elegancki design — to podstawowe kryteria, które muszą spełnić nowoczesne elementy armatury łazienkowej. Taka jest Grohe rączka prysznicowa, która uzupełni każdy prysznic zarówno ten, gdzie zamontowana jest kabina prysznicowa 90x90, jak ścianki prysznicowe walk-in. To produkt zaprojektowany z myślą o użytkownikach preferujących rozwiązania łączące w sobie estetykę i ekologię. Dzięki zastosowaniu powłoki StarLight słuchawka prysznicowa oszczędzająca wodę Grohe i jest łatwa do utrzymania w czystości, a jej powierzchnia zachwyca unikatowym połyskiem. Na szczególną uwagę zasługują także technologia Dream Spray, odpowiedzialna za równomierne rozprowadzanie wody z każdej dyszy, oraz Massage, która dozuje wodę w taki sposób, że użytkownik może poczuć, jakby odbywał sesję masażu. Słuchawka prysznicowa Grohe jest zdecydowanym faworytem na rynku produktów łazienkowych nowej generacji.

  • Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii Grohe słuchawka prysznicowa zapewnia przyjemną kąpiel i oszczędne zużycie wody.
  • Słuchawka prysznicowa Grohe z wężem jest pokryta specjalną powłoką, która ułatwia jej utrzymanie w czystości.
  • Specjalny tryb Massage umożliwia masaż ciała przy użyciu regulowanego strumienia.

Grohe słuchawka prysznicowa Grohe to czysta łazienka

Producent Grohe zwraca szczególną uwagę na kwestię higieny, dlatego każda słuchawka prysznicowa Grohe, dostępna w asortymencie Łazienkarium.pl, posiada specjalny system z SpeedClean, który uniemożliwia osadzanie się kamienia wewnątrz produktu. Aby Grohe rączka prysznicowa była zachowana w czystości, wystarczy regularne przecieranie jej powierzchni ściereczką. Słuchawka prysznicowa oszczędzająca wodę Grohe to też zdecydowanie najlepszy wybór dla osób, którym zależy na zaaranżowaniu wnętrza, w którym zażywanie kąpieli oraz inne codzienne aktywności będą kojarzyć się z czymś przyjemnym i wyjątkowym. Dzięki zastosowaniu unikalnych technologii i wysokiej jakości materiałów słuchawka prysznicowa Grohe z wężem przetrwa wiele lat w nienagannym stanie technicznym.

  • Produkty Grohe posiadają specjalny system SpeedClean eliminujący ryzyko osadzenia się kamienia w środku słuchawki.
  • Grohe słuchawka prysznicowa jest łatwa w utrzymaniu czystości — wystarczy przecieranie ściereczką.
  • Producent objął wszystkie artykuły do łazienki wieloletnią gwarancją.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk