Ścianki Prysznicowe Walk In

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Ścianka prysznicowa walk-in jako estetyczne wykończenie prysznica

Ścianki prysznicowe walk-in służą do skutecznego zabudowania prysznica, aby kąpiel była komfortowa i bezpieczna. Najpopularniejsze są wersje zbudowane z przezroczystego szkła, ale nie jest to jedyne rozwiązanie. Aby zapewnić prywatność domownikom, można zdecydować się na powierzchnie z brązowego lub mlecznego szkła. Konstrukcje mocuje się bezpośrednio do ściany, dlatego dobrze jest wybrać model z możliwością regulacji. Wtedy zakryje się drobne niedoskonałości. Trzeba też zwrócić uwagę na wersję mocowania – lewą lub prawą. Wiele modeli ma dodatkowy wspornik mocowany od górnej krawędzi szkła do przeciwległej ściany. Ścianka prysznicowa walk-in sprawdzi się zarówno do lokowania na podłodze (z odpowiednim odpływem i kątem pochylenia), jak i płaskim brodziku.

  • Ścianka prysznicowa walk-in umożliwia stworzenie nowoczesnego prysznica.
  • Podstawą konstrukcji jest szkło o optymalnej grubości 6-8 mm.
  • Zabudowa z regulacją przyścienną daje możliwość uzyskania stabilnej i estetycznej konstrukcji.

Ścianki walk in – na jakie warto zwrócić uwagę?

Porównując ścianki walk in, warto zwrócić uwagę na elementy wykończeniowe. Popularne są profile chromowane i czarne, z kolei bardziej nowoczesne są białe oraz złote. Mogą mieć minimalistyczną budowę, która przekłada się na estetykę i minimalizm we wnętrzu. Profile mogą pełnić też funkcję dekoracyjną i być mocno wyróżniające. Należy je wtedy dopasować do armatury oraz innych elementów wykończeniowych. Ścianka walk-in powinna być nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale także praktyczna. Takie rozwiązania znajdują się właśnie w ofercie Łazienkarium.pl! Warto zwrócić uwagę na nowoczesne powłoki ochronne. Odpychają one brud, nie pozwalają na powstawanie zacieków, a także są proste w czyszczeniu.

  • Ścianka prysznicowa walk-in może mieć minimalistyczną albo wyróżniające się formę.
  • Wśród popularnych kolorów profili są czarne, chromowane, białe oraz złote.
  • Warto wybrać model z powłoką ochronną ułatwiającą czyszczenie.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk