Ścianka Prysznicowa Czarna

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Ścianka prysznicowa czarna i jej najważniejsze korzyści

Ścianka prysznicowa czarna jest rozwiązaniem umieszczanym na stałe w łazience i wyznaczającym przestrzeń, z której można korzystać chcąc brać prysznic. Jest wysoko ceniona ze względu na swoje walory estetyczne. Czarna ścianka prysznicowa pełni jednak również kilka innych funkcji nie mniej ważnych niż funkcja ozdobna. Na pierwszy plan wysuwa się to, że szyba prysznicowa czarna przeciwdziała rozpryskiwaniu się wody po łazience. Zwiększa komfort osoby, która właśnie bierze prysznic, a jednocześnie przyczynia się do tego, że sprzątanie łazienki wiąże się z mniejszym wysiłkiem. Sama czarna szyba prysznicowa również nie wymaga przesadnie skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych, jeśli zależy nam na utrzymaniu jej w czystości. Dzięki specjalnym powłokom stosowanym przez producentów nie osadza się na niej woda. W efekcie szyba prysznicowa czarna rama nie odstrasza obecnością nieestetycznych zacieków.

  • Ścianka prysznicowa czarna oddziela przestrzeń przeznaczoną na prysznic od reszty łazienki.
  • Chroni łazienkę przed rozbryzgami wody.
  • Jest rozwiązaniem estetycznym, łatwym w utrzymaniu w czystości.

Czarna ścianka prysznicowa – jaki model wybrać?

Ścianka prysznicowa czarna musi zostać przez nas przymocowana do ściany. W momencie jej zakupu warto więc przeanalizować system montowania i ocenić, na ile jest on łatwy w użyciu i bezpieczny. Warto też pamiętać o tym, że szyba prysznicowa z czarną ramką pojawi się w konkretnej łazience. Warto więc dostosować jej wymiary do indywidualnych potrzeb, mając na względzie nie tylko samą wygodę użytkowania, ale i komfort osoby korzystającej z tego rozwiązania. Przed zakupem na Łazienkarium.pl dobrze jest też zastanowić się nad tym, z jakiego materiału ma być wykonana ścianka prysznicowa walk in czarna. Najpopularniejsze są propozycje wykonane ze szkła hartowanego. Warto też pamiętać o tym, że szyba prysznicowa czarna z tego rodzaju szkła jest bezpieczniejsza, bo w przypadku uszkodzenia rozbija się na niewielkie kawałki o nieostrych rogach. Czarna ścianka prysznicowa, w zależności od indywidualnych potrzeb, może być zamontowana zarówno na brodziku, jak i na podłodze.

  • Ścianka prysznicowa czarna może być montowana na wiele sposobów, zarówno na podłodze, jak i na brodziku.
  • O poziomie zadowolenia z niej przesądzają wymiary dopasowane do specyfiki konkretnej łazienki.
  • Ścianka prysznicowa czarna może być wykonana zarówno z akrylu, jak i ze szkła hartowanego.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk