Grohe Bidette

Cofnij do: Baterie
Filtry


Bidetta Grohe — alternatywa dla bidetu

W małych łazienkach, w których nie ma możliwości montażu rozwiązania jakim jest bidet wiszący lub bidet stojący, doskonale sprawdzą się małe bidetki w formie specjalnej słuchawki natryskowej. Produkty Grohe, dostępne w asortymencie Łazienkarium.pl, charakteryzują się wysoką jakością wykonania i łatwością montażu. Biorąc pod uwagę, że bidetka Grohe znajduje się blisko ustępu, jej użytkowanie jest w pełni komfortowe i higieniczne. Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że bidetta Grohe jest łatwa do utrzymania w czystości i dopasowana do potrzeb wymagających użytkowników. Baterie Bidette Grohe zajmują niewiele miejsca, dlatego mogą być instalowane nawet w bardzo małych łazienkach, w których nie ma możliwości zamontowania pełnowymiarowego sanitariatu.

  • Grohe bidetki są mniejsze od klasycznego bidetu, a przy tym równie efektywne i wygodne w użytkowaniu.
  • Wysokiej jakości Grohe bidetka to produkt o ergonomicznej konstrukcji, który jest łatwy do utrzymania w czystości.
  • Grohe bidetta może być zamontowana nawet w bardzo małej łazience.

Grohe bidetki do każdej łazienki

Grohe bidetki są coraz częściej wybierane przez właścicieli mniejszych łazienek, w których montaż standardowego bidetu utrudniłby normalne użytkowanie łazienki. Bidetka Grohe to więc rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie mogą pozwolić sobie na poprowadzenie dodatkowego ujścia do kanalizacji i szukają sposobu na zmniejszenie kosztu modernizacji łazienki. Co ciekawe, Grohe bidetka jest coraz częściej wybierana przez posiadaczy dużych łazienek, którzy doceniają jej funkcjonalność i łatwość użytkowania. W odróżnieniu od bidetów korzystanie z Grohe bidetta nie wymaga zejścia z miski WC Grohe, dlatego takie rozwiązanie jest szczególnie rekomendowane osobom o ograniczonych możliwościach ruchowych.

  • Baterie Bidette Grohe to doskonałe rozwiązanie do małych łazienek.
  • Podłączenie baterii nie wymaga poprowadzenia dodatkowego przyłącza do kanalizacji.
  • Bidetta Grohe jest polecana osobom starszym oraz z ograniczeniami ruchowymi.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk