Ideal Standard Tonic II – pełna aranżacja funkcjonalnej łazienki w nowoczesnym stylu

(3 głosów)
ideal standard tonic ii aranżacja łazienki, ideal standard tonic aranżacje, ideal standard tonic ii opinie, ideal standard tonic ii ceny
Ideal Standard Tonic II umywalka nablatowa

Ideal Standard Tonic II, czyli kompleksowe dopełnienie przestrzeni

Innowacje techniczne oraz mnogość rozwiązań i możliwości zastosowania kolekcji Ideal Standard Tonic II inspirują do aranżacji stylowej i eleganckiej łazienki. Producent marki Ideal Standard po raz kolejny stanął na wysokości zadania i wypuścił linię, która współgra ze współczesnym wzornictwem o ponadczasowym charakterze. Seria Ideal Standard Tonic II dzięki ofercie ceramiki sanitarnej, armatury oraz gotowych zestawów meblowych dopełni wnętrze od góry do dołu. Więcej szczegółów w artykule.

ideal standard tonic ii umywalka wpuszczana w blat, ideal standard tonic umywalka wpuszczana, ideal standard tonic ii umywalki wpuszczane
Ideal Standard Tonic II umywalka z szafką

Ideal Standard Tonic II – rozwiązania umywalkowe

Producent Ideal Standard Tonic II w najnowszej odsłonie zaproponował modele, które znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu. Idealnie dobrany asortyment sprawdzi się zarówno w dużych, jak i mniejszych łazienkach, a dzięki niestandardowej budowie zagospodaruje nawet trudno dostępne obszary. Wśród asortymentu Ideal Standard Tonic II znajdziemy umywalki w wymiarach od 52 cm do nawet 122 cm, z dodatkowymi powierzchniami bocznymi. Co ważne, największy wariant występuje w wersji dwustanowiskowej. Ponadto linia zawiera umywalkę asymetryczną o szerokości 45 cm z otworem na baterię po prawej lub lewej stronie. Artykuły występują również w zabudowie blatowej – umywalka asymetryczna mierząca 55 cm oraz w wersji nablatowej i jest to umywalka symetryczna licząca 55 cm. Do dopełnienia tej istotnej przestrzeni projekt wyposażono w postumenty maskujące elementy odpływu, a także ozdobne obudowy umywalkowe współgrające z całokształtem kolekcji.

umywalki ideal standard tonic ii, umywalka ideal standard tonic, umywalka wpuszczana ideal standard tonic ii
Szafka do łazienki Ideal Standard Tonic II pomagają utrzymać porządek w łazience

Strefa relaksu z Ideal Standard Tonic II – przestrzeń kąpielowa

Niezwykle ważnym miejscem w łazience bez wątpienia jest strefa kąpieli, dlatego producent Ideal Standard Tonic II udostępnił kilka idealnych propozycji do przestrzeni wannowej. Ofertę wyposażono w pięć niezwykłych modeli, które zaskoczą wygodą i pięknym wykończeniem. Wśród rozwiązań klasycznych znajdziemy wannę prostokątną o wymiarach 170 × 75 cm oraz 180 × 80 cm. Dla zwiększenia wygody i możliwości zastosowania kolekcja zawiera także wanny typu DUO liczące 180 × 80 cm w wersji asymetrycznej, prostokątnej oraz wolnostojącej. Artykuły zostały wykonane z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, który łatwo utrzymać w nienagannej czystości, a w komplecie znajdziemy syfon wannowy z pokrywą oraz korek typu Click-Clack.

ideal standard tonic ii, ideal standard tonic, ideal standard tonic ii
Aranżacja łazienki Ideal Standard Tonic II z wanną wolnostojącą

Ideal Standard Tonic II i innowacyjne propozycje dla przestrzeni toaletowej

W ofercie serii znajdziemy nowoczesne propozycje toalet i bidetów istotnie wpływające na zwiększenie komfortu i wygody użytkowania. Ideal Standard Tonic II zawiera rozwiązania zarówno klasyczne, jak i dostosowane do współczesnego wzornictwa. Asortyment wyróżniają miska do kompaktu WC wraz ze zbiornikiem, a także miski WC stojące oraz wiszące z ukrytym stelażem. Dla pełnego wyposażenia obszaru toalety producent udostępnił również bidet w wersji stojącej oraz wiszącej do zabudowy podtynkowej. Modele zostały wzbogacone w innowacyjny system spłukiwania Ideal Standard AquaBlade, który dociera do każdego zakątka miski. Dodatkowo projektant serii stworzył pozbawione wewnętrznego kołnierza WC Rimless, które dzięki minimalistycznej budowie są niezwykle higieniczne i przeciwdziałają osadzaniu się bakterii w trudnodostępnych miejscach miski. Do toalet przystosowano specjalne wolnoopadające deski sedesowe, zwiększające codzienne bezpieczeństwo i komfort.

ideal standard tonic ii miska wc, ideal standard tonic miska podwieszana, ideal standard tonic ii toaleta wisząca
Ideal Standard Tonic II muszla klozetowa podwieszana

Ideal Standard Tonic II – armatura dopasowana do każdego wnętrza

Dopełnieniem serii jest pełna linia armatury, która współgra z nowoczesną formą urządzeń ceramiki sanitarnej Ideal Standard Tonic. Wyrazista i nowoczesna budowa baterii została oparta na planie kwadratu, który wpisuje się w nurt nowoczesnej aranżacji i gwarantuje doskonały wygląd przez długie lata. Kolekcję współtworzą modele do przestrzeni umywalkowej w tym bateria umywalkowa stojąca w wersji wysokiej i niskiej typu Piccolo, bateria umywalkowa stojąca z uchwytem z boku, a także bateria umywalkowa ścienna podtynkowa z głowicą 47 mm, wyposażona w funkcję ograniczenia temperatury wody, aerator z ogranicznikiem przepływu wody do 5 l/min oraz z regulacją kierunku strumienia typu M24 w wariancie z wylewką 180 lub 225 mm. Obszar kąpieli dopełniają bateria wannowa termostatyczna, bateria nawannowa, bateria podtynkowa, ścienna, a także bateria wannowa stojąca. Dodatkowo do obszaru prysznica przystosowano baterię natryskową ścienną i podtynkową oraz baterię natryskową termostatyczną z funkcją ograniczenia temp. do 40°C. Zwieńczeniem cyklu jest zachowana w stylistyce serii stojąca bateria bidetowa.

ideal standard tonic ii mała umywalka, ideal standard tonic baterie umywalkowe, ideal standard tonic ii bateria umywalkowa, mała umywalka
Mała umywalka wisząca Ideal Standard Tonic II

Meble łazienkowe Ideal Standard Tonic II, czyli funkcjonalne rozwiązanie w pięciu kolorach wykończenia

W celu pełnego wyposażenia wnętrza producent linii Ideal Standard Tonic II udostępnił szereg gotowych zestawów meblowych, które wpłyną na zwiększenie obszaru przechowywania oraz pomogą dostosować łazienkę do indywidualnych i istotnych potrzeb Klientów. W kolekcji znalazły się szafki w wymiarach dopasowanych do rozmiarów umywalek oraz niewielkie szafki typu Guest, a także szafki wiszące w wersji 35 cm oraz 60 cm. Pełną ofertę tworzą również szafki boczne liczące 35 cm, 48 cm oraz 60 cm. Atutem mebli jest bezpieczny system otwierania push-pull, dzięki któremu otworzymy szafkę poprzez delikatny nacisk, bez konieczności instalacji uchwytów. Cykl zawiera także gotowe pod umywalki blaty, także w wersji szklanej. Zestawy meblowe dostępne są w pięciu wariantach wykończenia: białym i jasnoszarym połysku, beżowym lakierowanym piasku oraz jasnym brązowym i jasnym szarym kolorze drewna. Ideal Standard Tonic II proponuje także szereg akcesoriów, które w inteligentny sposób porządkują przestrzeń, są to przegródka do szafek, przezroczyste pudełko z pokrywą oraz dodatkowe półki. Producent przewidział także możliwość instalacji oświetlenia LED do szafek występującego z innowacyjnym czujnikiem ruchu, które ładowane jest przez USB.

ideal standard tonic ii meble łazienkowe, ideal standard tonic szafka podumywalkowa, ideal standard tonic ii szafki, meble łazienkowe ideal standard
Meble łazienkowe Ideal Standard Tonic II

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia