Ideal Standard Dea – ceramika sanitarna z propozycją dla przestrzeni wannowej

(3 głosów)
ideal standard dea aranżacje, ideal standard dea umywalki, ideal standard dea opinie, ideal standard dea ceny
Ideal Standard Dea szafka umywalka z szafką

Ideal Standard Dea, czyli idea łazienki doskonałej

Przytulne i funkcjonalne wnętrze to od lat marzenie wielu Klientów spotykających się z doborem odpowiedniego wyposażenie łazienki. Producent Ideal Standard zaprezentował linię niezwykle praktycznych i estetycznych artykułów, które dopełnią przestrzeń we wszystkich stylach aranżacyjnych. Kolekcja Ideal Standard Dea to seria ceramiki sanitarnej, w której na pierwszy plan wychodzą klasyczny charakter i elegancja. Dzięki uniwersalności kształtów i łagodnej formie asortyment uporządkuje i urządzi każdyobszar, zachowując minimalistyczny klimat. Cykl Ideal Standard Dea poza elementami do strefy umywalkowej oraz toaletowej zaskoczy doborem idealnych wolnostojących i nowoczesnych wanien, w których każdy znajdzie chwilę na relaks i pełne odprężenie. Szczegóły poniżej!

ideal standard dea umywalka nablatowa, ideal standard dea umywalka stawiana na blat, ideal standard dea do montażu nablatowego, ideal standard dea umywalka do montażu na blacie
Ideal Standard Dea umywalka nablatowa i Ideal Standard Dea szafka podumywalkowa

Ideal Standard Dea – umywalki o klasycznej budowie

Według wielu opinii we współczesnej łazience najważniejszą rolę odgrywa przestrzeń umywalkowa. Warto zatem zwrócić uwagę na jej idealną aranżację. Projekt Ideal Standard Dea zawiera dwie propozycje umywalek w wersji mniejszej o szerokości 52 cm oraz większej mierzącej 63 cm. Łagodnie zaoblony kształt doskonale współgra z prostokątną formą, tworząc ponadczasowy model, który przez długie lata sprawdzi się w naszym wnętrzu, a także pozostanie modny i funkcjonalny. Dodatkowym atutem jest nowoczesny sposób montażu urządzenia bezpośrednio na blacie. Takie rozwiązanie pozwoli wydobyć piękno umywalki z zachowaniem estetyki, wprowadzając niespotykaną elegancję i harmonię.

ideal standard dea umywalka wpuszczana w blat, ideal standard dea umywalka wisząca, idal standard dea umywalka
Ideal Standard Dea umywalka wpuszczana w blat z szafką podumywalkową

Perfekcyjnie dostosowana przestrzeń toaletowa z Ideal Standard Dea

Innowacyjne systemy i ergonomiczna budowa urządzeń Ideal Standard bezbłędnie współgra z nowoczesnym nurtem stylistycznym w łazience. Dzięki propozycji Ideal Standard Dea funkcjonalność połączono z piękną i prostą formą. Wśród misek WC i bidetów znajdziemy modele wiszące i stojące z zabudowanym stelażem. W toaletach zastosowano możliwość instalacji bezpiecznej wolnoopadającej deski sedesowej. Warto dodać, że toalety zostały wyposażone w technologie ułatwiające zachowanie urządzeń w czystości. Rozwiązanie AquaBlade to unikalny system spłukiwania, który koncentruje się na zapewnieniu idealnego przepływu wody po całym wnętrzu miski. Kolejnym atutem jest zastosowanie miski WC typu Rimless, czyli bez kołnierza, w którym ze względu na trudną dostępność, często gromadzą się bakterie. Techniki Ideal Standard Dea pozwalają na zachowanie doskonałej higieny z jednoczesnym zmniejszeniem zużycia wody, co zapobiega marnotrawstwu oraz służy ekologii.

ideal standard dea toaleta wc wisząca, ideal standard dea bidet podwieszany, ideal standard dea miska wc, ideal standard dea bidet
Ideal Standard Dea toaleta WC podwieszane i bidet podwieszany

Ideal Standard Dea, czyli propozycja nowoczesnych wanien wolnostojących

Zyskujący popularność trend wanien wolnostojących to alternatywa nie tylko praktyczna, ale przede wszystkim stylowa i dodająca elegancji. Producent kolekcji Ideal Standard Dea wystąpił z propozycją modelu w trzech wielkościach. Artykuły w zależności od układu i wielkości pomieszczenia występują w wersjach 170 × 75 cm, 180 × 80 cm oraz największej 190 × 90 cm. Wanny zostały zaprojektowane w owalnym kształcie, który dodaje wnętrzu łagodności i dostojności. Oferta Ideal Standard Dea to niewątpliwie wygodne rozwiązanie dla ceniących długą i odprężającą kąpiel. Asortyment doskonale dopełni łazienkę marzeń, zapewniając bezpieczne i komfortowe użytkowanie przez długie lata.

ideal standard dea wanny, ideal standard dea wanna wolnostojąca, ideal standard wanna wolnostojąca
Ideal Standard Dea wanna wolnostojąca trapezowa w kolorze białym

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia