Baterie Wannowe 3 Otworowe -60%

Cofnij do: Baterie
Strona:
Filtry
Strona:


Bateria wannowa 3 otoworowa – jak wybrać najlepszą?

Baterie wannowe 3 otworowe różnią się formą od tradycyjnych modeli. Składają się bowiem z trzech części, a każda z nich jest zamontowana w oddzielnym otworze. Kiedy wybierasz baterię wannową trzyotworową, zwróć uwagę na materiały wykorzystane do produkcji. To przecież element wyposażenia, który ma Ci służyć przez lata. Duże znaczenie dla działania baterii ma głowica – odpowiada ona za właściwy przepływ wody. Wybierz ceramiczną głowicę, która zapobiegnie uciążliwemu kapaniu wody i usprawni regulację strumienia, a poza tym przez lata pozostanie bezawaryjna. Przed wybraniem baterii nawannowej z trzema elementami sprawdź, jaka jest maksymalna długość wyciągania węża – jeden metr powinien okazać się wystarczający. Bateria wannowa 3-otworowa musi być łatwa do utrzymania w czystości. W tej kategorii znajdziesz modele, które zapewniają błyskawiczne usuwanie kamienia, co jest możliwe między innymi dzięki silikonowym wypustkom.
 
  • Wybieraj spośród modeli z ceramiczną głowicą, która zapewnia odpowiedni przepływ wody,
  • Sprawdź maksymalną długość, na jaką może być wyciągnięty wąż,
  • Ważne są elementy ułatwiające czyszczenie, na przykład silikonowe wypustki.

Poznaj zalety trzyotworowych baterii wannowych

Choć montaż baterii 3-otworowej jest z oczywistych względów bardziej skomplikowany niż w przypadku typowej, nie warto rezygnować z tego rozwiązania. Bateria nawannowa trzyotworowa jest w pełni praktyczna, a poza tym może pozwolić Cię zmniejszyć zużycie wody. Jeśli Ci na tym zależy, zdecyduj się na baterię z perlatorem. Model, który Ci się spodobał nie jest w niego wyposażony? Tak zwany napowietrzacz możesz dokupić i zamontować. Dzięki temu niewielkiemu elementowi znajdującemu się na końcu wylewki woda będzie napowietrzona. Strumień wyda się więc większy, a jednocześnie będziesz cieszyć się zmniejszonym zużyciem wody i takim samym jak wcześniej komfortem. Zaletą baterii trzyotworowych jest duża dostępność, która ułatwia wkomponowanie produktu w aranżację.
 
  • Bateria 3-otworowa jest tak samo praktyczna jak tradycyjna bateria,
  • Pozwoli zmniejszyć zużycie wody, jeśli wybierzesz model z perlatorem,
  • Duża dostępność modeli ułatwia wkomponowanie produktu w wystrój łazienki.

Dopasuj baterię wannową 3-otworową do aranżacji łazienki

Bateria 3 otworowa wannowa pozwoli Ci ukryć wąż od słuchawki. To świetne rozwiązanie, jeśli urządzasz minimalistyczne wnętrze. Powinno znajdować się w nim jak najmniej elementów, które zaburzają aranżację. Baterie wannowe 3-otworowe są dostępne między innymi w kolorze chromu, który wkomponujesz w nowoczesne, eleganckie czy skandynawskie wnętrza. Czarna bateria trzyotworowa wannowa będzie współgrać z elementami charakterystycznymi dla industrialnej aranżacji. Złote modele – w zależności od kształtu – pasują do wnętrz retro i klasycznych.
 
  • Baterie wannowe 3 otworowe pozwalają ukryć wąż, więc sprawdzą się w minimalistycznym wnętrzu,
  • Popularne modele w kolorze chromu pasują do nowoczesnych, skandynawskich i eleganckich aranżacji,
  • Czarną wykorzystasz w industrialnym wnętrzu,
  • Złota pasuje do retro i klasycznych łazienek.
 

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk