Zestawy Prysznicowe z Termostatem

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Zestaw prysznicowy z termostatem – zadbaj o przyjemną i bezpieczną kąpiel

Aby mieć pewność, że każda kąpiel pod prysznicem będzie w pełni bezpieczna i relaksująca, wybierz zestaw prysznicowy z termostatem. Bateria jest wyposażona w specjalny mechanizm, który jest odpowiedzialny za mieszanie zimnej i gorącej wody. Dzięki temu nie ma możliwości przypadkowego poparzenia się. Poza tym zestaw prysznicowy termostatyczny ułatwia ustawienie takiej temperatury wody, która jest odpowiednia w danym momencie dla użytkownika. Utrzymuje się ona przez cały czas trwania kąpieli bez względu na wahania ciśnienia w instalacji. Jak widzisz, takie rozwiązanie znacznie podwyższa komfort dla domowników. To nie koniec zalet. Zestawy prysznicowe z termostatem pozwalają na oszczędność energii oraz wody.

  • Zestaw prysznicowy z termostatem zabezpiecza przed poparzeniem gorącą wodą.
  • Dzięki baterii ze specjalnym mechanizmem mieszającym wodę gorącą i zimną można ustawić odpowiednią temperaturę strumienia.
  • Zestaw prysznicowy z termostatem to synonim komfortu i bezpieczeństwa dla domowników.

Zestawy prysznicowe z termostatem – które sprawdzą się w Twoje łazience?

Zestawy prysznicowe z termostatem można montować natynkowo lub podtynkowo. Pierwsze rozwiązanie jest dość tradycyjne. Producenci dbają jednak o spójność wizualną wszystkich elementów, które prezentują się estetycznie w każdej łazience. Zestaw prysznicowy z baterią termostatyczną mocowany podtynkowo gwarantuje wizualny porządek. Zajmuje też mało miejsca, dlatego to rozwiązanie polecane jest do niewielkich wnętrz. Może składać się np. z panelu, na którym znajdują się uchwyt na słuchawkę i gałki regulujące temperaturę oraz natężenie wody. Istnieją też zestawy składające się z osobnych elementów, w których skład wchodzi również deszczownica.

  • Zestaw prysznicowy z termostatem sprawdzi się do małych i większych wnętrz. Najczęściej składa się z baterii, słuchawki i deszczownicy.
  • Popularnym rozwiązaniem jest montaż natynkowy.
  • Zestaw prysznicowy z baterią termostatyczną mocowany podtynkowo gwarantuje estetykę, wizualny ład i porządek w pomieszczeniu.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk